НОВ Модератор !!!

  • 2 678
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Не , бе мили , ако опре ножа до кокъла  , добре , ама , чакайте да видим  Ренци и Съншайн какво , ще рекат . Много ми се иска и се надявам да се съгласят !

# 16
Цитат на: Morena
Не , бе мили , ако опре ножа до кокъла  , добре , ама , чакайте да видим  Ренци и Съншайн какво , ще рекат . Много ми се иска и се надявам да се съгласят !

Аз също, но който и да стане всичките сте толкава мили и добрички.  love001 dance

# 17
  • Мнения: 9 092
Малеее,толкова подходящи има за тая работа,ха сега да видим....И  Ренци и Съншайн са компетентни,търпеливи,отзивчиви...стига да са съгласни и да се разберат коя да ни стане новото модераторче Simple Smile Успех и на двечките thumbsup

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Брей чак сега се почувствах малко неудобно Embarassed  Embarassed
Въпроса е за анкета нали...много харесвам и Ренци /не искам да ме разбирате погрешно нито вие нито тя/ За това си мисля че е време за анкета. Пък защо не и два модератора Grinning
Ох вече незнам какво толкова се умотах...май всички сте подходящи...въпроса е кой има време и желание Stuck Out Tongue

# 19
  • Мнения: 4 324
Рано е още за анкета.
Предлжените момичета трябва да дадът съгласието си.

Ренци
Съншайн
Sunny_zt
wa_wa
Морена (не мис тана ясно съгласна ли си или не)

# 20
  • Мнения: 2 489
Благодаря ви от сърце! Аз нямам нищо против, въпреки, че бих избрала Renci.

# 21
  • Мнения: 233
наистина предложенията са добри, но момичетата трябва сами да решат, защото колкото и да е, това си е отговорност Sign Exclamation

# 22
  • Мнения: 3 154
Аууу! Ами какво да кажа Rolling Eyes  освен, че съм трогната... За моето съгласие - имате го. Само малко ме е страх да не оплескам нещо, че не ми е ясно това модераторство Wink  
А иначе идеята за двама модератори мисля, че е добра. Стига мамма да се съгласи. Така няма всичко да тежи само на едни плещи и ще си помагат модераторите - които и да са те! Grinning

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Благодаря за милото предложение, много съм трогната Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed
за съжаление не съм най-подходящия човек за модератор на форума в този му вид, а и като жена не бих искала да видя на анкетата, че никой не гласува за мен, ще бъде удар по самочувствието ми Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Сега сериозно:Благодаря за доверието, което ми се оказва, но трябва да откажа по няколко причини:
Модерирам и администрирам няколко форума, а другите причини ги изказах в постинга си преи седмица.
Поздрави и усмихнат, макар и студен ден!

# 24
  • Мнения: 4 068
Момичета,незнам какво да кажа направо!
Изключително съм трогната от факта,че ми гласувате такова доверие.
Много ми е мъчно обаче,че Таня се отказва от модераторското място.Искам да и се извиня ако с нещо съм я обидила или пък по някакъв начин съм я накарала да се чувства некомфортно като модератор на този форум.
На мен лично адски ще ми липсваш Таничке.
Сега за другото.Благодаря ви още един път,че сте ме предложили за модератор,но аз ще си направя отвот.
Не ми се сърдете.Просто мисля,че няма да ми остава време да изпълнявам качествено задълженията си.Иначе бих го правила с удоволствие.
Искам да знаете,че много ви обичам всички и ще продължавам да ви подкрепям когато имате нужда от това.Това,че няма да съм модератор няма да пречи.
Подкрепям абсолютно кандидатурите на Слънчева,Морена и Съни.
Още веднъж моля да извините отказа ми.
И още веднъж казвам,че ми е изключително мъчно,че Таня се отказва.
Хайде пускайте анкетата и да гласуваме.

# 25
  • Мнения: 7 716
Мисля, че трябва да е някой който има време, влиза често във форума. Иначе може да има качества, но ако няма време?

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 201
добър вариант е да има двама модертори, които да се застъпват. досега като изключим този индивид от почивните дни, мисля, че не е имало много за модериране, така че може би двама ще идват в повече, но все пак е добре д аима някой, който постоянно може да хвърля по едно оче Simple Smile

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Цитат на: wa_wa
добър вариант е да има двама модертори, които да се застъпват. досега като изключим този индивид от почивните дни, мисля, че не е имало много за модериране, така че може би двама ще идват в повече, но все пак е добре д аима някой, който постоянно може да хвърля по едно оче Simple Smile

  202uu

Вярно , че не  е имало досега и дано пак да няма , но ако са двама , когато единия е възпрепятстван , да се надяваме , че другият ще на линия .  Simple Smile  

И ако се спрем на вариянта - Двама модератори , тогава може би Ренци ще се навие . Дано ! Grinning

# 28
  • Мнения: 4 212
4уствам се длъжна и аз да се изкажа.
Трудно е да кажа кой мисля 4е е най подходящ.
Защо не се самопредлагате,няма нищо неудобно в това.
Според мен модератор/и трябва да е този,който има желание и се 4уства на място с модераторството, защото на модераторите хи4 не им е лесно.
Мисля 4е всеки би си вършил работата сериозано.
Така си мисля де.. Rolling Eyes
за имена....според мен са подходящи Слън4ева,Морена и Ренси... Laughing  Sunglasses  Laughing  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 697
Напълно подкрепям кандидатурата на Съншайн. Мисля че тя е един много разбран и търпелив човек. Би свършила много хубава работа.

Общи условия

Активация на акаунт