Аххххх!... рожденни дни, ЯНУАРЧЕТО ще е на три! (51)

  • 62 668
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 183


Добро утро момичета  Heart Eyes



Хайде на кафенцеее

Усмихнати и позитивни почивни дни.  Hug

Елч как си мила?

Рал  fingerscrossed - да мине всичко, без да се налага да я махате  Hug

И Деница порасна  Hug леле как минава бързо времето.

Хайде мами - здраве ви пращам по много на всички. (тези , които са по двама - за тях по повече , то се знае   Peace )

# 706
  • Мнения: 496
Фея, мерси за кафенцето!  Hug Какво стана с камъните? По-добре ли си вече? А Нати?

Рал, радвам се, че писа.  Hug

Днес първи топъл почивен ден и всички сте скъсали синджира на някъде.  Grinning Ние днес ходихме до една конна база наблизо, че Зорница голям мерак за конче. Качи се, уж радостна, но я наобградиха момчетата да я вардят и да й помагат и тя, каквато е чувствителна ревна. После пи един сок и пак голям зор за понито, та сега май ще трябва пак да ходим, че едвам си тръгнахме.  Rolling Eyes  Митака крачи гордо покрай арената, изобщо не се впечатли от конете, според мен даже и не зацепи какво вижда.  Mr. Green После ходихме да карат тротинетка и да бутат колелце (всеки според възможностите) и направо каталясах. Сега всички спят, а аз пия кафе и се стягам за гости довечера.

Елч, как си? Искам отчет!    remybussi 

# 707
  • Мнения: 1 687
буби, ами как да съм. като шизофреник - ту съм добре, ту се замислям. иначе с мм установихме, че имаме добро усещане. дано да е вярно!

разходихме се до вятърните мелници днес да поизпразним главите. дори се чудехме дали да ме отскочим до вас, ама късно се натуткахме да излезем Laughing Laughing Laughing щяхме да ви сгащим на конната база Laughing Laughing Laughing

# 708
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елчи, какво има на Мелниците по това време? Не е ли само плаж? Кога да чакаме резултати?
Аз вчера изкарах един страхотен РД със прекрасното си семейство. ММ ми подари огромен букет в 24.00ч. Много съм заредена!

# 709
  • Мнения: 1 687
люба, къде има там плаж? (ако имаш предвид хамаците, тях ги нямаше, да)
сега си имаше детски площадки, люлки за големи, ресторант, някаква пирамида, водно колело, разни хора ловяха риба. само някаква бирария не работеше.

# 710
  • Мнения: 496
Люба, на патерици - бъди жива и здрава, бъди много, много щастлива с прекрасното си семейство!  Hug  bouquet

Елч, ако знаеш как щяхте да ни зарадвате!!!!  Party Нали знаеш, че портите са широко отворени за семейство Тръпчинкови!  Heart Eyes  И ние имаме добро усещане, предлагам да обединим сили!  Hug

# 711
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И аз се включвам към Буби Simple Smile
Буби, мерси!

# 712
  • Мнения: 251
Елч, само така мила, много положителни мисли и прегръдки и от мен, всичко ще е наред  Hug  Hug  Hug

Люба, да си жива и здрава!   bouquet

# 713
  • София
  • Мнения: 311
Люба, чрд с леко закъснение и от мен - да сте здрави, щастливи и все така да се обичате цялото семейство!
Аз в събота обикновенно отивам с децата в центъра при майка ми - разхождаме се и после и ги оставям за няколко часа, за да се видя с приятелки. ММ винаги има работа. Ужким се разбрахме в неделя да ходим някъде семейно, но той пак се е заработил...
Приятен ден на всички! Аз отивам да подреждам къщата.

# 714
  • Мнения: 36
Хораа, здравейте!  Мнооого отдавна не съм наминавала. С двете деца и работата ставам луда. Моля ви, успокойте ме, че не е само мойто синче такова опърничаво, да се тръшка все с "не! " на уста. Още е с памперса, изобщо не дава и дума да се каже за гърне. Бърбори много, но почти неразбираемо, само някои думи са ясни. Да се притеснявам ли?  :/

# 715
  • Мнения: 485
Калоян се инати доста, но това си му е черта от рода на баща му. В много от случаите каквото и да му предложа казва "не", но напоследък сякаш има прогрес и започва все повече да казва "добре". За памперса - отдавна е без памперс. Скоро ще стане близо година.

Аз имам друг въпрос. До колко помагате на децата си да се облекат? Калоян единствено не може да си съблича блузата сам, но въпреки това държи аз да го обличам и обувам. В началото като се учеше искаше сам, но сега като се научи и иска аз да го обличам/обувам.

Деница се събуди, така че засега това от мен. Надявам се друг път да мога да се вкл повече

# 716
  • Мнения: 455
Привет!

Рал, дано премине тая задна хрема, че е ужасна. Сами беше влязъл в една такава серия, беше кошмар.
Между другото искам да ви споделя, че започнахме да му даваме сироп Марсианци с бета глюкан и сме много доволни.

Елч, как си миличка?

амнезия, Сами настоява да се съблича сам, даже тази вечер успя да махне и блузата. Облича се също, но все още го обличам и събличам аз когато трябва да е по-бързо.

# 717
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет!  Hug

Искрен може да се облича и съблича сам. Някои конкретни дрехи го затрудняват и понякога го хваща лигата и ме кара да го обличам/събличам аз.

# 718
  • Мнения: 1 687
дара се облича и обува, но без блузите, нещо не я кефят Laughing

иначе и тя говори доста неясно още. опитва се да осъвършенства буквите, но явно докъсно ще си говори бебешки. мисля си, че е от късното проговаряне, ама и аз понякога се шашкам.

аз отивам за резултатите. ако не пиша до вечерта си знаете  Laughing

# 719
  • Мнения: 205
Айде ревличке, отивай и без хубави новини да не се връщаш. Стискам палци всичко да е наред и да се успокоиш вече, въпреки, че знам, че пак ще намериш за какво да се притесняваш.

Тути, тук ли си? Твоя мъж замина ли? Недей да си тъжна, мисли, че го правите за доброто на децата.

Любааа, спиш ли? Кол ми, защото както се пее в песента:"На кафе, бейби на кафе, следобеда в мола ще те водя на кафе smile3534

Мелонче, пусни ми моля те телефона на тази зъболекарка. Идеална ми е като място. Мерси.

Аз съм в отпуск, детето е на градина и ми е мн добре така да се мотам из улиците.

Общи условия

Активация на акаунт