Кърма

  • 1 068
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Мъж на 20 години съм. Поставиха ми диагноза рак на тестисите. Преди да стана 50% по-малко мъж, искам да опитам няколко начина. Казвали са ми, че кърмата помагала срещу някои видове рак, по-точно алфа-лакталбумина в нея. Някъде продават ли кърма, трябва ли рецепта за закупуването й? Съжалявам, ако темата не е в правилния раздел, но съм нов в сайта.

# 1
  • Мнения: 74
Здравей! Съжалявам за диагнозата ти. Не съм убедена , че би се продавала кърма някъде ,но кърмачки във форума колкото искаш. За какво количество става въпрос?

# 2
  • Мнения: 2 052
Има банки за кърма, но едва ли ще ти дадат. Най-добре ще е, ако намериш кърмачка която да се съгласи да ти дава.
Съжалявам за диагнозата ти.

# 3
  • Мнения: X
Нямам никаква идея за количеството, просто чух сутринта и този сайт ми изскочи в главата. Ще разуча и ще кажа, но предполагам 100-150 мл. Много ли е това? По колко консумира едно бебе? Благодаря за бързите отговори, но кърмачките едва ли ще се съгласят да дават на сульо и пульо.

# 4
  • Мнения: 616
Попитай в кърмаческия подфорум. Има момичета, които имат замразена кърма в доволни количества, и вероятно биха ти дали, вместо да я изхвърлят.
Съжалявам за диагнозата ти.

# 5
  • Мнения: 2 052
кърмачките едва ли ще се съгласят да дават на сульо и пульо.
Защо не... Аз се цедях доста дълго време и пълних фризера, част от кърмата изхвърлих, за което ми беше много жал. Щях да се радвам, ако можех да помогна на някой вместо да я хвърлям.

# 6
  • Мнения: X
Благодаря ви много за информацията и отговорите. Желая ви здраве и щастие.

Общи условия

Активация на акаунт