Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 окт. 2004, 09:53 ч.

Кашите на Нестле

• 4 496
  • 34
  •   1
Отговори
  • Sofiа
Някой давал ли е от тези каши? Какво ви е мнението за тях?
Аз купих оризова на нестле за сина ми, но като я направих и видях как изглежда, предпочетох да не му я давам. А какви са ви впечатленията от кашите на Милупа, защото ми ги похвалиха?

# 1
  • София
Аз давам по 1-2 пъти седми4но Синлак на Нестле-лесно се разтваря, но определено не е вкусна-по моите критерии, а и на Ив4о. Слагам му по малко плодово пюре вътре. Така или ина4е пове4е от 70-80гр. не изяжда и то разтворена в кърма-за да е по-хранително, като не яде коли4еството-поне да е по-калори4но. В нея има царевица и ориз, но незнам защо и казват "каша"-то си става с абсолютно водна консистенция и ми е трудни4ко с лъжи4ката- половината обикновено е изплюто...Вси4ки каши ли са толкова те4ни (безглутеновите)??

# 2
  • В подножието на Витоша
Ами Вики ги харесва и яде много.Взимала съм оризова, три зърнени култури и плодовите ....Почти всичко е опитвал май и всичко му харесва.Затова и аз от тях взимам, за Милупа - незнам.Само млякото им пием(Милулумил) и също много го пие.

# 3
  • Sofiа
Ами да не би моята каша нещо да не е читава. Аз купих оризова и я направих с адапт.мляко, вместо с прясно, както пишеше на опаковката и се получи една странна консистенция, която ми е трудно да опиша. Приличаше на нещо като силно нагрята и разстопена дъвка и като я вземах с лъжичката се теглеше на конци  Confused  Така ли трябва да изглежда ?!?

# 4
  • Sofiа
Цитат на: Emi
Вси4ки каши ли са толкова те4ни (безглутеновите)??

Ами аз съм давала безглутенова на СЛънчо и не е течна.
Да не би ти да слагаш повече мляко в нея?

# 5
  • София
Оризовата каша става много вкусна, ако към нея прибавиш малко плодово пюре или намачкан плод(за по-големите бебета)

# 6
  • София
Аз давам по 1-2 пъти седми4но Синлак на Нестле-лесно се разтваря, но определено не е вкусна-по моите критерии, а и на Ив4о. Слагам му по малко плодово пюре вътре. Така или ина4е пове4е от 70-80гр. не изяжда и то разтворена в кърма-за да е по-хранително, като не яде коли4еството-поне да е по-калори4но. В нея има царевица и ориз, но незнам защо и казват "каша"-то си става с абсолютно водна консистенция и ми е трудни4ко с лъжи4ката- половината обикновено е изплюто...Вси4ки каши ли са толкова те4ни (безглутеновите)??

Не е проблем това, че кашата е безглутенова. Кърмата съдържа ензими, поради които всички готови каши стават течни и не могат да се сгъстят както с вода или ад. мляко.

# 7
  • София
Цитат на: Iva_D
Не е проблем това, че кашата е безглутенова. Кърмата съдържа ензими, поради които всички готови каши стават течни и не могат да се сгъстят както с вода или ад. мляко.

Аз първо пробвах с вода- пак така стана Rolling Eyes

# 8
  • Sofia
Kaши на Нестле все още не съм купувала, но тези на Милупа са много добри и на консистенция и на вкус. Бебка ги  яде с удоволствие, пробвала съм бананова и с четири плода - и двете са млечни и се приготвят с вода.
Безмлечна съм купувала на Фриско и да ви кажа стана една такава лепкава, тегли се, но пък на вкус беше хубава.

# 9
  • София
Цитат на: Iva_D

Аз първо пробвах с вода- пак така стана

Странно е това с водата. По инструкциите ли я правиш или слагаш по-малко количество, така че да отговаря на количеството, което бебчо яде? Не знам какво да ти кажа за водата, но кърмата със сигурност разрежда кашите. Дори в началото на приготвянето да стане гъста, постеппено се втечнява.

# 10
  • В подножието на Витоша
Цитат на: Valery
Ами да не би моята каша нещо да не е читава. Аз купих оризова и я направих с адапт.мляко, вместо с прясно, както пишеше на опаковката и се получи една странна консистенция, която ми е трудно да опиша. Приличаше на нещо като силно нагрята и разстопена дъвка и като я вземах с лъжичката се теглеше на конци  Confused  Така ли трябва да изглежда ?!?

Значи аз оризовата я ползвах само като сгъстител към млякото вечер...във вид на каша- не съм давала.Но определено другите нямат такъв вид, какъвто ти описваш Rolling Eyes

# 11
Az na Nestle ne sam polzvala no otkakto zaxranvam davam ot tezi na Milupa-mnogo i xaresvat na malkata,4e i na mene:))Daje sega sme v kriza i se inatime da iadem,no ka6ata (az ia dava sledobiad) vinagi si ia xapvame.I na HIPP kypyvax ka6a-pak s voda ia prigotviam-i ot nea si xapva6e ,no ne s takava oxota.Taka 4e az sam mnogo dovolna ot Milupa...Tvoia bebo xapva li,kak reagira parvia pat?Nie parvia pat drisnaxme i sled tova dadox sled edna sedmitza ta taka ve4e moje bi 2-3 mesetza vsi4ko e OK s ka6ite..

# 12
  • London
Някой давал ли е от тези каши? Какво ви е мнението за тях?
Аз купих оризова на нестле за сина ми, но като я направих и видях как изглежда, предпочетох да не му я давам. А какви са ви впечатленията от кашите на Милупа, защото ми ги похвалиха?

Аз давам на Борис от тях. Не знам как ти е изглеждала, но на него си му харесват и си ги хапва.
За Милупа нищо не мога да ти кажа, защото са все млечни, а бебо ми е с алергия към млякото.

# 13
  • London

Зависи от съотношението вода/каша. Аз правя всички каши на око, така че да са с подходяща консистенция.

# 14
  • London

Странно, на мен си ми стават нормални...нали за тази каша говорим?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт