ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ

  • 44 120
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 294
Честито теменужкиии, да полеем победата  Crazy



малко изкуствено накрая се опитаха да направят нещо интригуващо, ама не се получи  Mr. Green
обаче, Фетел наистина направи много добро състезание, много добра стратегия на отбора, браво. При положение, че имаше толкова проблеми целия уикенд, трябва да са много доволни от Ред Бул с този резултат и на двете коли.


   

# 721
  • Мнения: 201
За мен това състезание беше много добро, нищо че нямаше, кой знае какви атрактивни изпреварвания  Crazy
Интересни и различни стратегии между отбори, и дори вътре в отборите...
Може би относно победите, а и относно шампионата нещата са скучни, както и Ланчето спомена, предвид доминиращото предимство на Мерц, но на мен да ви призная ми е доста напрегнато имайки предвид "завързаната" ситуация между пилотите на Мерц  Crazy
Хамилтън спечели 4 състезания, но в момента е само на 3 точки, ако не се лъжа пред Розберг... Имам чувството, че ще ни държат на нокти до последното състезание в Абу Даби  ooooh!   Mr. Green
Много се радвам за Рикиардо, изключително ми е симпатичен  Heart Eyes
Фетел, наистина направи разкошно състезание, въпреки всички проблеми които го съпътстваха от Петък до сега. Поздравления за Бени и другите фенове на Фетел  Peace, няма защо да не сте доволни.
Хареса ми и битката между Кими и Нандо, хареса ми, че Кими най- накрая е конкурентен...
Поздравления и за Ботас  Peace, Маса сам си прецака резултатите със слабата квалификация, иначе в тренировките беше по- бързият пилот на Уилямс...
Макларън, трябва да се стегнат  Wink
И, накрая отбор Теменужки, честито за водещата позиция в шампионата, макар и с малко..

# 722
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Браво на Луис за пореден път   bouquet  bouquet  bouquet

Дино верно трябва сте стегне,тайно се надявах да мине Алонсо,по едно време като беше зад него,но не се случи  Mr. Green Joy

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 32
След 66 обиколки на пистата в Каталуния пилотите финишираха в следния ред:


Ето и класирането след днешния кръг:
пилоти: По-добрият, не казвам най-добрият  (лично мнение) зае първо място.


отбори: Ферари изпревариха Форс Индия (лелееее до къде го докараха.....) и Уилямс изпревариха МакЛарън - това си е постижение особено, ако го сравним с миналите сезони.

# 724
  • Мнения: 212
На мем ми беше скучно и пак се включвам с една картинка:

# 725
  • Мнения: 201
 Joy  JoyФреш  Joy  Joy  Joy

Алонсо отрича да има намерение да ходи в Мерц- http://www1.skysports.com/f1/report/24184/9307160/fernando-alons … esetters-mercedes

Кими е имал нужда от разяснения относно стратегията- http://www.autosport.com/news/report.php/id/113909

Дженсън, с изказване, което не знам, дали ще се хареса на Денис  Crazy- http://www1.skysports.com/f1/report/12479/9307183/jenson-button- … f-kevin-magnussen

# 726
  • София
  • Мнения: 9 949
Лелелееее, каква съм забравана  ooooh!...нямах хич време след състезанието и после съвсем се отплеснах...амииии, честито Теменужки!
Обаче това беше най-скучното състезание досега...дори Бааарейн беше по-добро  Crazy

И сега: Blondes or brunettes? Brunettes!  smile3501
http://formula1.ferrari.com/news/fire-ice

# 727
  • Мнения: 201
Кими, как отсече- брюнетка и край  Mr. Green
Нандо, добре лавира  Mr. Green

# 728
  • Варна
  • Мнения: 294
малииии, как сте банда  Hug
аз нещо леко го раздавам работно  Mr. Green, ще ме извинявате, ама тази седмица колкото и пъти се опитах да вляза в сайта нещо не ставаше и все проблематика  Mr. Green

тук, нещо ми се губят подфорумите, има някаква промяна  newsm78
не мога да се ориентирам,  ...много се усложняват и издребняват форуми, та подфоруми, подфоруми на подфорумите ...луда работа  Mr. Green

правя нова тема, ако някой може любезно да ни насочи  Crazy, къде да ни ...... Twisted Evil сложат, мноооого благодаря.
Надявам се, да се намерим  Crazy
 Hug

# 729
  • Варна
  • Мнения: 294
да се подготвяме за Монако в:

НОВАта ТЕМА

# 730
  • София
  • Мнения: 9 949
Анелке, хубаво е, че си отново на линия Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт