Препоръчвам маските за лице на Garnier!

  • 9 005
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 626
Взех си маската с краставица! Пробвах я! Жестока е наистина newsm10
Много приятна става кожата след нея, някак си спокойна и мекичка! Много готино мирише на истинска краставица. Изразходих може би половината от едната дозичка.
Стоях малко повече от три минути, защото си мислех че трябва да стегне, ама като видях че няма изгледи това да стане скоро и се измих. Вие по колко време стоите с маската newsm12

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ами там на пакетчето не пише ли? На моята пише 10-15 мин.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 626
Пише, Деска! Ама пише 3 минути. А за тази твоята - с джинджифил и череша - нямаха я в магазина, но както беше казала и Luminosa, тя е с лифтинг ефект, и сигурно трябва да престои повече на лицето, както и ти казваш 10-15 минути. А на моята отзад в превода пише 3 минути. Но се озадачих, че съдържа глина, пък не се стяга на лицето.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Не съм ги виждала, но ме запалихте момичета, отивам да търся.
Само два вида ли са?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 626
Amidala, има още пилинг маска, ама не си спомням с какво беше, и една с мед, явно тази витаминозната, за която момичетата писаха по-горе.

# 20
  • Мнения: 2 641
a ще ми кажете ли точно какво почистват тези маски от кожата на лицето? и дали са за суха кожа?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 626
a ще ми кажете ли точно какво почистват тези маски от кожата на лицето? и дали са за суха кожа?

Всички маски, които имат глина /или хума - при домашните/ не са много подходящи за сухи кожи. Защото стягат порите и изсушават кожата. Освен ако не се добави някакво масло /примерно на Икаров или зехтин/. Глината попива излишния себум, а една суха кожа няма нужда от това. Но може да се ползва.
НО! Хубавото при тази маска на Гарние, е че не стяга кожата след това, а даже напротив, много мека става кожата, не стои опъната.
Щом Luminosa я е харесала, а тя май казваше, че с по-суха кожа.
А за почистването. Мазните кожи отделят повече себум, когато той не се почисти, заедно с прах, грим и т.н. порите се запушват и се образуват пъпки. Та това почистват тези маски - излишния себум и нечистотии, натрупани в порите.

# 22
  • Мнения: 1 063
Купила съм си маската с краставица още преди Нова година, т.к. щяхме да пътуваме за празниците и си признавам, че още не съм я ползвала. Исках компактна маска и се спрях на тази на Garnier. Тогава купих и още една за сестра ми с витамин А и C (не е за чувствителна кожа, доколкото помня) – и тя много ми я беше похвалила. Не съм в настроение за маски напоследък.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Не съм ги виждала, но ме запалихте момичета, отивам да търся.
Само два вида ли са?

1.Самозатопляща се дълбоко почистваща маска/за мазна кожа,лъщяща/-от серията Pure
2.Подхранваща интензивно хидратираща маска/за суха кожа,опъната/-Total comfort
3.Отлепваща се пилинг за свеж тен/повяхнал тен /-Stop
4.Стягаща маска с лифтинг ефект/отпусната кожа /-Ultra lift

# 24
  • Мнения: 2 407
Ще си купя

# 25
  • Мнения: 3 248
Момичета, много се радвам, че сте останали доволни от маските! Аз утре ще си купувам още от тях, защото тия дни нямах време! Confused
Деска, тази с лифтинг ефекта не е ли малко неподходяща за мен, предвид, че съм на 21? newsm78 Не, че вече не ползвам крем против бръчки в начален стадий Mr. Green, но все пак това си е маска?! Thinking Но най-вероятно ще си я взема, а витаминозната задължително! Peace
Гледам Исайкова е писала, че тази дълбоко почистващата е за мазна и лъщяща кожа, пък мойта е нормална към суха..........а това е първата маска, от която кожата ми не е така опъната, а се усеща много комфортно! #Crazy
Накрая ще си взема всичките, да не се кахъря, че съм пропуснала нещо! Crazy Flutter

И да ви припомня, че тази краставичената се употребява веднъж седмично, че аз като си взема нещо ново и се мацотя с него, докато не ми омръзне! Blush


# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Деска, тази с лифтинг ефекта не е ли малко неподходяща за мен, предвид, че съм на 21? newsm78
Цитат

Да,може би е неподходяща за твоите крехки годинки WinkНо аз се хвърлих на нея,защото съм с цели 10 отгоре. Mr. Green Но със сигурност и аз ще си купя от всички видове!
А между другото 2.50 лв. не е ли скъпичко?Аз тук от един склад за 1.90 ги купих  Party

# 27
  • Мнения: 3 248
Деска, тази с лифтинг ефекта не е ли малко неподходяща за мен, предвид, че съм на 21? newsm78
Цитат

Да,може би е неподходяща за твоите крехки годинки WinkНо аз се хвърлих на нея,защото съм с цели 10 отгоре. Mr. Green Но със сигурност и аз ще си купя от всички видове!
А между другото 2.50 лв. не е ли скъпичко?Аз тук от един склад за 1.90 ги купих  Party

Знам ли?! newsm78 Аз защото страдам от уплах от некачествена козметика и гледам да пазарувам от реномирани магазини...но може би ще пообиколя утре повече, че ще имам време. По складове няма да ходя, така че надали ще намеря някъде за 1.90 лв. Но при положение, че ще купувам 5 броя, все ще съм на аванта! Party

П.С. Да кажа, че в предишния си постинг завърших с картинка само колкото да се обуча и усъвършенствам! Peace Да не си помислите, че съм толкова доволна от маската, че чак съм си я сложила в подписа! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

4baby, сърдечни благодарности! Hug Разбрах те от раз!  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
Ей, Luminosa, това за маската в подписа много ми хареса  newsm62
А като трябва само веднъж седмично, останалата част от първата доза, да не вземе да засъхне, предвид, че маската е със затоплящ ефект.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Luminosa ,
Първо-препоръчителната цена за маските от Гарние е 2.10лв.
Другото което е ,за нашите години подходящи са Подхранващата евентуално,и самозатоплящата се почистваща.

Стягащата и отлепващата пилинг са за по-стари кожи,по-увехнали,и с бръчки:)Защото са от сериите за стара кожа.

Всичко това го извличам като информация от една книжка на Гарние.Вътре има всички продукти,действие и цени.

Общи условия

Активация на акаунт