шампоан фитовал за косопад

  • 12 216
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 455
Момичета, само на мен ли не ми се отразява добре този шампоан? Косата ми става отвратителна от него. Споделете отзиви, моля.
поздрави

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ааааааааа, не само на теб, чудно защо ли, но аз не забелязах косопада ми да престане след упорита употреба, а от гривата ми и помен нямаше, бе с една дума пурушина. Sick Sick Sick

# 2
  • Мнения: 6 155
На мен не ми помогна за косопада Confused Само косата ми ставаше по-суха от него. Но не съм го и ползвала много редовно, де   Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 252
Не знам за Фитовал, но моята коса ставаше много хлъскава и жива от един друг шампоан против косопад - Пригейн.

# 4
  • Мнения: 6 164
На мен не ми помогна за косопада Confused Само косата ми ставаше по-суха от него.

Същата работа - суха и разхвърчана, при все че моята коса никога не е била суха...

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз го ползвам от известно време, но задължително слагам балсам след него, та незнам... и го ползвам в комбинация с капсулите Фитовал, вече втора опаковка, и уж бях доволна, а сега като че ли гледам, че няма кой знае какъв ефект. Нищо де, продължавам да ги пия, щото съм тъпа и упорита. Laughing

# 6
  • Мнения: 585
Отвратителен е.
Вече съм употребила почти цяло шишенце, а косата ми е суха, суха и продължава да пада  Rage

# 7
  • Мнения: 1 680
Аз пък не съм доволна от шампоана на Фито. Никакъв ефект върху косопада, а мазната ми коса става още по-мазна.

# 8
  • Мнения: 5 317

От една седмица се каня да си купувам Фитовал,но след това което прочетох,май ще се откажа.

# 9
  • Мнения: 7 640
а пък бях доволна, преди да забременея. Rolling Eyes Може би сега след раждането косопадът е на хормонална основа, затова не се влияе от шампоана.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 635
На мен пък косаопада ми се оправи точно от Фитовала. Само, че от ЖЪЛТИЯ ФИТОВАЛ и комбинация с хапчета. Косата ми е мазна, това не се оправи, обаче определено не ми капе толкова много!

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

От една седмица се каня да си купувам Фитовал,но след това което прочетох,май ще се откажа.

Пробвай го все пак, 4 лв. е. Всяка коса е различна и ти може да останеш доволна.


а пък бях доволна, преди да забременея. Rolling Eyes Може би сега след раждането косопадът е на хормонална основа, затова не се влияе от шампоана.

И аз това си помислих, въпреки че би трябвало и тогава да помогне. Thinking

# 12
  • Мнения: 6 164
Аз когато го ползвах не бях бременна.
Но ползвах само шампоана. А комбинацията с ампулите може да се окаже по-успешна. Thinking
В крайна сметка косопадът си има причина - липса на витамини, хормони, сезонът...  Така че да се разчита само на един шампоан ми се струва много наивно.

# 13
  • Мнения: 7 640
а пък бях доволна, преди да забременея. Rolling Eyes Може би сега след раждането косопадът е на хормонална основа, затова не се влияе от шампоана.

И аз това си помислих, въпреки че би трябвало и тогава да помогне. Thinking
да, като се нормализират хормоните. То тогава косата ще спре да капе и от самосебе си Sunglasses

# 14
  • Мнения: 1 413
Аз ползвах първо ампулите - започнах да вдигам кръвното като взимах указаната на опаковката доза и ги спрях.
Пробвах и шампоана. Докато се миех с него косопадът ми не намаля особено, но като оползотворих цялата опаковка и минах на друг шампоан забелязах, че косопадът ми е намалял значително - като че беше по-бавен ефекта. Но и до сега -година по-късно нямам проблем с косопад. Един познат ми каза, че каквото има да пада, опадва така или иначе, но като се блокира процесът в един момент косопадът спира. Искам да поясня,че аз съм с природно черна коса и като се срешех сутрин в банята плочката под краката ми потъмняваше от коси - доста зле бях.

Общи условия

Активация на акаунт