Догодина, до амина, в ИБ бебета ще има

  • 23 669
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Може, те обезболяват самото място, ментолът разхлажда и обезболява мястото на убождане. Затова най-добре да си носиш лепенките в кабинета, бият ваксината и ги лепят веднага. После се сменят веднъж или два пъти през няколко часа, в зависимост как се чувства детето. За Т ме съмнява да помогнат тези лепенки, честно казано, освен ако не е съвсем леко повишена.
Гранулките се разтварят във вода.

# 31
  • Мнения: 6 395
Мен пък ме е страх да не съм като майка и да тръгна да раждам без да разбера  Tired.

Снощи много  ми беше странно ръчкаше ме точно в шийката мисля че на Арвенчето се беше случвало? Усещах ги като бодежи и все едно ми пускат ток в шийката? И викам си тръгна да излиза  Shocked

# 32
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Весе въпросните лепенки са именно за сваляне на Т при всякакви случаи /изредени са върху кутийката/, не само при ваксина Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Прахче,
аз съм имала такива бодежи в доста ранни седмици - 21-22, там някъде. Не са свързани с получаване на разкритие по принцип. Е, при теб вече е възможно де, но не се плаши, няма да родиш без да разбереш.

# 34
  • София
  • Мнения: 8 131
Ясно. Питам понеже на една мама от октомврийките се беше случило нещо кофти с бебето и и педката си го беше обяснила с лепанката. Уж, че рязако му е паднала Т. Бият му ваксината, слагат лепенката и бебчо се отуска и прибелва очи. За малко да загуби съзнание. После бяха ходили по лекари. Не се откри друга причина. Педи продължава да твърди, че е от лепенката, а детската кардиоложка казва, че вероятно му е дошла силна болката просто.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Глупости, как ще му падне рязко Т от една лепенка, това са егати свободните съчинения  Shocked Че и толкова рязко, че да прибели очи... Абсурд е просто! По-вероятно е наистина да е нещо като захласване от болката, особено ако е плакало бебчето, отколкото от лепенката, то с хексалгин не можеш да смъкнеш Т за 5 секунди, камо ли с лепенка.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 307
Мда, няма как да е от лепенката.
Аз всякакви гранулки разтварям в спринцовката от панадола. Най-лесно ми Hugе така

# 37
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз си представих как цялото бебе е овъртолено в лепенки Mr. Green

# 38
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!

Месечинке Радвам се че си по-добре вече. Hug Щом ти е помогнал АБ явно е имало инфекция.
Прахи Кога си на преглед? И да нямаш болки все ще разбереш. Hug
Ти нали пиеш Арника? Можеш ли да ми кажеш каква потенция и в каква доза? Praynig
Дани Много гадно, че ще сте сами по цял ден. Моя мъж лятото е по 12 часа на работа, а зимата по 24 часа и така ми трепери да не нацеля някой лош момент в някоя негова смяна. ooooh!


Въх голяма мъка тези стрии. ooooh! Не стига, че излязоха след всичкото мазана, а и ме сърбят. Close Сега мажа с масло от ший поне да се овлажнява като хората кожата. Praynig

# 39
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Цветенце внимаваш с какво го комбинираш нали?

# 40
  • NE
  • Мнения: 10 999
Меци За маслото от ший ли? То е чисто, без никакви добавки и други масла. Взех го от био магазин и пише че е за бременни и бебета.

# 41
  • Мнения: 11 475
Аз такива бодежи - не знам дали са в шийката, но са все едно във влагалището - си ги имам регулярно по 1-2 пъти седмично  newsm78 К'во са, викате?

# 42
  • Мнения: 6 395
Арниката се почва 1 месец преди раждане и след раждане се продължава . Подпомага раждането и укрепването на тъканите и организма след раждането/без значение естествено или секцио/ Аз следвам съветите на д-р Михайлов.

1 месец преди раждане
2 пъти на ден по 3 гранулки 5 или 9 ch/мойте са Боарон, такива намерих/

 1 седмица преди определения термин /това е при естествено раждане/-
2 х  5 гранули/ден и от двата медикамента АКТЕА РАЦЕМОЗА 9 СН + КАУЛОФИЛУМ ТАЛИКТРОИДЕС 9 СН

По време на раждане, според симптомите може само Арника или комбинация с други препарати

Ако всичко е ок и раждането напредва само Арника

1/2, 1, 2 часа по 3 зрънца


Ако липсват или са нерегулярни контракциите:

Actea racemosa 9 CH 5 зр/през 10 мин. - много силни и нередовни контракции.
Caulophyllum 15 CH | контракции със спазми на маточната шийка. Бавно разкритие

редуват се трите с арниката


След раждане:

Арника 2 х 3 зрънца 5 или 9 ch

 Peace Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз мисля, че е абсурдно да е било от лепенката. АМа представете си, това е обяснение от педиатър.

# 44
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Цветенце питах, щото понякога ги смесват с други масла Peace

Общи условия

Активация на акаунт