Мнения за Комбинирана количка Cangaroo Стефи

  • 13 006
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, предстои ни да си имаме бебче и съответно му търсим количка. Моля за мнения ако някой е ползвал горепосочения модел на Cangaro.

# 1
  • Мнения: X
Аз съм ползвала комбинирана количка на Cangaroo, но преди 4.5-5 год. Пълен боклук, счупи се за няма и 2 месеца. Същият модел го гледах доскоро из градинките, не знам дали новия/ ако има такъв въобще/ е по- успешен.
Прикачи линк със снимка на модела, за да се вижда за кой модел питаш точно.

# 2
# 3
  • Мнения: 366
Здравей и аз съм харесала този модел но още не съм го видяла на живо, но ми изглежда доста добра и стабилна.

Иначе до преди 6 месеца в продължение на 2 1/2 ползвах този модел http://www.bebe-best.com/cangaroo-detska-kolitchka-victoria-green-p-47043.html и съм много доволна. Минала съм с нея десетки километри буквално - обожавам да вървя пеша и ходех непрекъснато от Южен парк, до центъра- парк заимов, НДК и т.н. пеша- което в двете посоки е поне 8-10 километра така че направи си сама изводите. Вярно на втората година и то след мъка да я бутам в големия сняг ми се бяха поразбили лагерите на предните колела но ги поправихме( а и тя не  е като стефи с единични а е с двойни колела което допринесе за дефектирането ). За такъв тип количка е много здрава- и с много хора съм говорила и преди и след като я купих и не съм чула до този момент недоволни от количките на кангаро независимо от модела. Дори се изумих като прочетох мнението на Елена Ди, но явно просто поне за мен нейната  е имала някакъв дефект за се счупи така бързо.

Последна редакция: пт, 10 яну 2014, 16:44 от MAMA_SANCHO

# 4
  • Мнения: 0
Аз всъщност я видях на живо и страшно много ми хареса и след това вече почнах да я разглеждам по подробно по нета, но добре ще е някой който я ползвал да изкаже мнение.

# 5
  • Мнения: 366
А къде  я видя - в някой магазин ли - понеже искам и аз да я видя, но незнам къде я има - а аз съм на принципа око да види ръка да пипне

# 6
  • Мнения: X
Здравей и аз съм харесала този модел но още не съм го видяла на живо, но ми изглежда доста добра и стабилна.

Иначе до преди 6 месеца в продължение на 2 1/2 ползвах този модел http://www.bebe-best.com/cangaroo-detska-kolitchka-victoria-green-p-47043.html и съм много доволна.
Моята беше абсолютно същата.
За нула време се строши, ама за толкова пари, толкова.

# 7
  • Мнения: 2 070
Имам Стефи-то от 3 месеца. Много я бях харесала, но след като я имам не изглежда кой знае колко готина, но е СУПЕР МАНЕВРЕНА. Точно за това си заслужава парите. С една ръка я бутам, завива много лесно. Все още я ползвам в легнало положение, не знам после как ще е.
Лека е, с голям горен и долен кош, лесно се сгъва и разгъва. Имам бежевата, сега ме е яд, защото синята и розовата са също много хубави. Мисля, че на моята мома щеше да й върви синьото  Heart Eyes
Има си кошница за кола, чантата е хубава, чувалчето....
Препоръчвам определено  Peace

# 8
  • Мнения: 0
А къде  я видя - в някой магазин ли - понеже искам и аз да я видя, но незнам къде я има - а аз съм на принципа око да види ръка да пипне

Аз я видях в Хиполенд, и много ми хареса.

# 9
  • Мнения: 366
Здравейте- ходих в събота в Хиполенд след като четох много отрицателни неща за стефи или по точно за окачването на задните гуми- липсва основната свързваща и поддържаща ос при този модел между двете задни колела - четох че при натежаваме буквално се разкривяват задните колела- и с мъжа ми я огледахме и говорихме с продавачката  и тя потвърди това за разкрачващите се колела и че липсата на основната ос я прави нестабилна. Отказахме се от нея- близък до този модел, но за съжаление по тежък е Анджи пак на Кангаро  - видях и нея и за сега поне за мен лично тя  е моя фаворит, но ще продължа да търся по - лека количка защото все пак анджи е 12 кг, а стефи е 9 кг

# 10
  • Мнения: 227
momi4eta ne si vzimaite canagroo adjie poneje nai golemiq boklyk e sennika otvori6 li go ot cipa pada ne se zadarja i demek stava s malak sennik ima problemi s gymite mn trydno varvqt,a lqtniq variant my e mn malka naklona demek ne moje da sedne bebeto napulno.......

# 11
  • Мнения: 2
Здравей те! Аз ползвах количка на кенгуру модел стефи,голям боклук, в периода на гаранцията които е 1 година се чупи два пъти, в които ни я взеха за по месец (20 работни дни) без да ни осигурят оборотна количка, значи два месеца бяхме без количка и след един месец след като изтече гаранцията се счупи напулo, За нищо не стават не се лъжете, по ниската цена за количка 3 в 1. Гледах че има подобен модел със същата основа на колелата на lorelli, сигурно и тои е същия боклук.

# 12
  • Мнения: 32
Здравейте, от осем месеца съм с тази количка и утре отивам да си копувам нова. За съжаление е точно така, няма задна ос и се разкривиха колелата, скед което се счупиха болтовете които държат багажника,  а днес се счупи и механизма, който е за разгъване ooooh!   А за рекламация така и не успях да се свържа.

# 13
  • Мнения: 16
Здравейте, аз също имам Stephie и съответно задните ми колела се разбиха и наклониха. Направо возията й стана невъзможна. Звънях в склада им, една гума е 20 лева. Според Вас има ли смисъл да ги сменям, ако сложа нови дали ще изглеждат пак разкрачено?

# 14
  • Мнения: 1 437
cangaroo са пълен боклук аз имах drift и се счупи спирачката натиснахме я и така си остана, когато звънях и обясних проблема ми казаха че тоя модел били така, там им е слабото място....

Общи условия

Активация на акаунт