Е и аз ви напускам, но само временно

  • 971
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте!

Решихме да имаме още едно бебе и се получи. Бях обещала да се похваля.
По лекарско предписание, поради доста проблеми със задържането на предишната бременност и с цел предпазване от проблеми със сегашната се отбихме миналата седмица. Използвах хомеопатично лекарство след като се оказа, че салвията не е препоръчителна при бременност. Много благодаря на таткото, който прояви разбиране и оказа огромна помощ в заместването ми в критичните за мен моменти. Аз по-тежко приех отбиването за разлика от бебка, явно не бях готова психически за този момент.

Благодаря на всички майчета помагали ми със съвети и подкрепа. Особено на Хедра, която винаги се отзоваваше при проблем.  bouquet
Очаквам да се присъединя в тайфата живот и здраве през октомври.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
Радвам се за теб, детето и бъдещото бебе!
Лека и безпроблемна бременност, после пак ще те чакаме Simple Smile

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Чудесна новина - леко и безпроблемно да тече времето до срещата с новото човече  bouquet
Поздравления за страхотното справяне с кърменето и отбиването - и за безценната помощ на таткото Heart Eyes Като имаш опита,знанията и подкрепата на тати и каката с новото бебе нещата ще са поне толкова прекрасни Grinning И не чакай чак до октомври да надничаш тук Wink

# 3
  • Мнения: 2 051
Честита причина за временното напускане!  bouquet
При мен също горе-долу беше така - отбих с нежелание 11 месечната си дъщеря в 5-тия месец на бременността заради лекарско настояване.
Чакат те големи емоции, едно от веселите неща е че ще добиеш умения като например да храниш голямо дете от чиния, докато другото суче.
Но дотогава се пази много!
Лека и неусетна бременност! 

# 4
  • София
  • Мнения: 3 950
Честито! Много лека бременност ти пожелавам!
Мира

# 5
  • Мнения: 6 243
Честито, Вили!!!
Лека бременност и раждане ти желая и да знаеш - чакаме те наесен пак тука. Ние с "първокласниците" ще сме на линия Wink

# 6
  • Мнения: 398
Честито за добрата новина!!!

# 7
  • Мнения: 641
Честито!!!
Леко бременеене Grinning!

# 8
  • Мнения: 226
честито
Лека бременност.

# 9
  • Мнения: 790
Честито!
Лека беременност!

# 10
  • София
  • Мнения: 679
Благодаря за поздравленията!  bouquet
Много ме зарадвахте и с нетърпение очкавам завръщането през есента, дотогава ще ви подкрепям в стремежа си да правите най-доброто за вашите деца.

Непременно ще надничам да не изпусна нещо, а и всеки момент пламеницата ми ще роди и от нейно име ще търся съвети - да помагате, че без вас на къде Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Боже, мацки, колко сте смели, шапка ви свалям, честно HugАз тука с един дзвер и две къщи помощници едвам се справям, ако ми квъкне сега още един - не знам #Crazy
Честито, Вили, дано всичко мине леко и неусетно  bouquet

# 12
  • Мнения: 303
Просълзих се. Възхищавам ти се, заради силата и смелостта.Пожелавам ти лека бременност и да си най-щастливата мама, на най-щастливите дечица. Heart Eyes

# 13
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Браво, villi!Леко бременеене и недей да се депресираш, нали скоро пак ще преживееш приятните моменти, свързани с кърменето. Heart Eyes

# 14
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Честито  bouquet Леко бременеене Grinning

Общи условия

Активация на акаунт