Търся една песен - 2

  • 162 644
  • 762
  •   1
Отговори
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Добре дошли на всички меломани, меломанки и меломанчетa



Тук търсим всички знайни и най-вече незнайни песни.
Моля, опитвайте се да бъдете максимално подробни в описанието, без значение колко и какво точно сте чули от мелодията/текста.

Как да питаме за песен?

1. Част от текста?
2. Изпълнява се от мъж/жена/група?
3. Ритъм - бърза, бавна?
4. Кога и къде я чухте?
5. Помните ли част от клипа?

Как да не питаме за песен?

Цитат
Здравейте знам че ще прозвучи смешно но търся една песен която свирят в Шоуто на Слави която се свири нещто такова
Тъъъъъън тън тън тън тън тъъъъън тън тън тън тън тън тън тън тънтъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъън
основния инструмент е китара моля ако някои си сети да ми я каже плс ако нещо

Предишна тема:
Търся една песен

# 1
  • BG
  • Мнения: 2 458
Благодаря, Никол!  Peace 
Цитатът от "как да не питаме" е култов и емблематичен!
Даже бих го предложила за химн, герб, мото и каквото се сетите на темата!   Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 6 912
Благодаря, Никол!  Peace 
Цитатът от "как да не питаме" е култов и емблематичен!
Даже бих го предложила за химн, герб, мото и каквото се сетите на темата!   Laughing

Интересното е, че аз се сетих коя е търсената песен  Joy   Най-вероятно е парчето на което излиза Киро-Роки, ако се сещате  hahaha

Мерси, Никол Hug!

# 3
  • BG
  • Мнения: 2 458
Благодаря, Никол!  Peace  
Цитатът от "как да не питаме" е култов и емблематичен!
Даже бих го предложила за химн, герб, мото и каквото се сетите на темата!   Laughing

Интересното е, че аз се сетих коя е търсената песен  Joy   Най-вероятно е парчето на което излиза Киро-Роки, ако се сещате  hahaha

Мерси, Никол Hug!


Да нямаш изпонавпредвид тази?  Laughing

Survivor - Eye Of The Tiger

# 4
  • София
  • Мнения: 6 912
Май е тази  Laughing  Ей  Тук я "пеят"

# 5
  • София
  • Мнения: 418
Благодаря, Никол!  Peace  
Цитатът от "как да не питаме" е култов и емблематичен!
Даже бих го предложила за химн, герб, мото и каквото се сетите на темата!   Laughing

Интересното е, че аз се сетих коя е търсената песен  Joy   Най-вероятно е парчето на което излиза Киро-Роки, ако се сещате  hahaha

Мерси, Никол Hug!


Да нямаш изпонавпредвид тази?  Laughing

Survivor - Eye Of The Tiger



Или тази

  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 708
Благодаря за темата!

Аз пък бях останала с впечатлението, че търсената песен Тъъъъъън тън тън тън тън тъъъъън е "Smoke on the Water", но може и да съм се заблудила Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 418
Благодаря за темата!

Аз пък бях останала с впечатлението, че търсената песен Тъъъъъън тън тън тън тън тъъъъън е "Smoke on the Water", но може и да съм се заблудила Simple Smile

"Smoke on the Water" е Тън тън тъъън, тън тън тъ-дъъъън   Mr. Green

# 8
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
и аз при вас

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Намърдвам се и аз да следя темата  Crazy

# 10
  • Мнения: 3
да се разпища и аз тук

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 684
Благодаря за темата.

Снощи чух по радио една песен/не се сещам станцията, но мисля, че предаването го водеха двама мъжа, които изпълняваха желания/. Първо започва с речетиф, и певецът много ми напомни на Джей Зи, после се включиха и други мъже. Като сборна песен все едно, освен ако адски не се заблуждавам. Става по-денс, и имаше нещо като изброяване в припева. Мисля, че песента е сравнително нова, защото я чувах за първи път.

# 12
  • Мнения: 1 180
Привет! Рекламират новият филм "Живи легенди" на фона на известна италианска песен - някой знае ли коя е песента?

# 13
  • София
  • Мнения: 418
Привет! Рекламират новият филм "Живи легенди" на фона на известна италианска песен - някой знае ли коя е песента?


Тази?

# 14
  • Мнения: 1 180
Еййй, Вампи, златна си!!! Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт