Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 246

  • 33 191
  • 747
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 008









ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА

Клипове направени от фенове в темата

       




   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 










ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.













ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 20:32 от mariana51

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 008


Здравейте дами. Енгин/Йомер ви очаква.

# 2
  • Мнения: 23 175

Честита Нова Тема

№ 246

Започваме я с нов филм и нов сериал !

Нашият любим актьор Енгин Акюрек
за пореден път ще ни омагьоса със своя талант !

Ще видим Текин, ще видим Йомер ...
но най-важното - ще видим Енгин Акюрек !

Естествено в сърцата ни ще останат завинаги
Кадир, Низипли, Мустафа Булут и Керим.

Всъщност основния виновник да обичаме
всички тях е отново  той - нашия Енгин  !

Нека сега да "седнем" в импровизираната ни заседателна зала
и започнем новата дискусия...
Темата
„Kara Para Aşk”

# 3
  • Мнения: 3 217


И аз да си запазя място в новата тема.Честно да си призная,като че ли това е визията на Енгин,която най-много ми харесва-не че не харесвам буйните му къдрици,но така е супер.

# 4
  • Мнения: 4 966
Добре заварили!



Няма да ви се размине - и от мен - хитът на деня - полицай Йомер в цялата му прелест. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 23 175


Страхотно изглеждащ Енгин ...

Ще харесам Йомер много бързо, само да пуснат още някоя и друга снимка.

Представям си трейлъра като излезе ...

# 6
  • Мнения: 3 217
Марианка,сега аз се замислих дълбоко за името на темата ни-факт е,че основният акцент ще е Енгин,но в сериала ще участват и доста други изявени артисти и дай-Боже известна партньорка.Тяхната игра също ще подлежи на обсъждане,хвалби или критики. newsm78Дали да не добавим в името на темата "Енгин Акюрек и партньорив „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти"?Вие как мислите?

# 7
  • Мнения: 23 175


Йомер - вече искам да чуя и гласа  му.

По всяка вероятност дори и с това ще бъдем изненадани ...

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 008
Марианка,сега аз се замислих дълбоко за името на темата ни-факт е,че основният акцент ще е Енгин,но в сериала ще участват и доста други изявени артисти и дай-Боже известна партньорка.Тяхната игра също ще подлежи на обсъждане,хвалби или критики. newsm78Дали да не добавим в името на темата "Енгин Акюрек и партньорив „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти"?Вие как мислите?

Не. Естествено, че ще коментираме всички актьори участващи в проектите. Винаги е било така и до момента. На всички кандидат такива, сме превели творческите биографии. Като герои от проекта, те са неразделна част от коментарите и дискусиите.
.....................
От заглавието сме махнали очакването. Дочакахме го Йомер - новият герой на Енгин Акюрек.

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 19:25 от mariana51

# 9
  • Мнения: 1 285


      Привет в новата тема  момичета, Марианка , newsm51
 Марта,  newsm51

 Последните дни са изпълнени с толкова радостни мигове и вълнения, че са прави, като казват, какво повече да желаем. Всичко за което мечтаехме се сбъдна. Остава само тръпката от онлайн гледането, но и това ще стане.
      
Приятна вечер в компанията на невероятния Енгин и първата ми среща с него  Керим.

      

# 10
  • Мнения: 23 175


Комет

Толкова различен като Йомер !

Това е - освен талант да представиш героя си, трябва и решимост да се "промениш" !

# 11
  • Мнения: 4 966


Навсякъде - Йомер. Може много да са се чудили комшиите как ще приеме публиката външния му вид, но мисля, че вече са наясно - всички са във възторг. Simple Smile)) Пък и Енгин ни приучи да си го гледаме и харесваме и брадат... за година и половина време... Simple Smile))

Хайде да не си пипаме заглавието на темата, а? Тези, които сме тук, сме заради Енгин в темата.

# 12
  • Мнения: 23 175


Йомер ... честният и неподкупен полицай.

Марица аз си го харесвам в тази визия много, още повече, че просто знаех каква ще е ...


Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 716
Да не остана и аз назад - да се запиша в темата. Гифчета и колажчета не мога да правя, така че си оставам на прости букви. И аз съм против сменянето на заглавието. Много си е добре така. Енго ни е на нас на сърцето. Останалите са фон.  Sunglasses Ще ги коментираме, ще им се радваме, ще им се ядосваме, но това е периферията на шапката.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 008


Керим, Текин, Йомер....

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 19:50 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт