Идея за подарък за Свети Валентин за момче

  • 19 925
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте. Имате ли идея за подарък за Св. Валентин и то за момче?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Здравейте. Имате ли идея за подарък за Св. Валентин и то за момче?

На каква възраст е момчето?

# 2
# 3
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Много са ми странни такива въпроси .. "подарък за мъж, подарък за жена, за момче" .. Не ли е твоето момче , в смисъл,че ти би трябвало най-добре да знаеш какво би му харесало.  Wink Иначе стандартните подаръци (часовник,парфюм,дреха,плюшена играчка и т.n.), на мен винаги са ми били безлични ..
За 14.02 винаги съм правила сама подаръците -колаж с наши снимки на коркова дъска; презентация на power point с забавни снимки и послания; албум с наши неща (освен снимки-касови бележки, визитки, изрезки), кутия с 101 причини да го обичам (ръчно избработени и измислени от мен); чаши за вино с надпис, който започва от едната и завършва на другата;еднакви тениски с интересен надпис за двамата ... Laughing

Последна редакция: вт, 21 яну 2014, 17:23 от Вълшебство

# 4
  • Мнения: 200
vivi.ivanova, ти на колко си години? Това момче е твоето гадже, нали?

# 5
  • Мнения: 6 214

За 14.02 винаги съм правила сама подаръците -колаж с наши снимки на коркова дъска; презентация на power point с забавни снимки и послания; албум с наши неща (освен снимки-касови бележки, визитки, изрезки), кутия с 101 причини да го обичам (ръчно избработени и измислени от мен); чаши за вино с надпис, който започва от едната и завършва на другата;еднакви тениски с интересен надпис за двамата ... Laughing

На някакъв ранен етап бих предпочела нещо по-закачливо. Ангажиращи ми се струват тези. Но ти си знаеш твоето момче и какво му харесва.  Peace

# 6
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842

За 14.02 винаги съм правила сама подаръците -колаж с наши снимки на коркова дъска; презентация на power point с забавни снимки и послания; албум с наши неща (освен снимки-касови бележки, визитки, изрезки), кутия с 101 причини да го обичам (ръчно избработени и измислени от мен); чаши за вино с надпис, който започва от едната и завършва на другата;еднакви тениски с интересен надпис за двамата ... Laughing

На някакъв ранен етап бих предпочела нещо по-закачливо. Ангажиращи ми се струват тези. Но ти си знаеш твоето момче и какво му харесва.  Peace

Е да, със сигурност  Laughing Най-малкото,че за колаж със снимки трябват ... снимки  Wink 

# 7
  • Мнения: 0
Ами аз съм на 16 и кое е лошото да попитам за малко идеи ?

# 8
  • Мнения: 1 983
От някой магазин за сувенири му избери нещо.

# 9
  • Мнения: 200
Ами аз съм на 16 и кое е лошото да попитам за малко идеи ?

Кой казва, че е лошо? Много си малка, иначе щях да ти дам идея.

# 10
  • Мнения: 2 093
зависи какво харесва:
- красиво опакована кутия шоколадови бонбони или кошничка с различни шоколади/ сладкиши. Вярно че е банално,но ако е любител на шоколад, ще си ги изяде с кеф
-билети за представление/ спортно мероприятие/кино/ концерт
- някакьв предет от рода на чаша, фланелка, ключодьржател.... на който може да порьчаш да сложат надпис или картинка. Не знам дали може да намериш, но има фирми, които се занимават да слагат снимки на календари, карти за игра, чаши....
ет и още идеи :
https://www.google.ca/search?q=st+valentine+gift&client=fire … cial&tbm=isch

# 11
  • Мнения: 0
Ами аз съм на 16 и кое е лошото да попитам за малко идеи ?

Кой казва, че е лошо? Много си малка, иначе щях да ти дам идея.

Дайте ми идея пък аз ще преценя дали става или не

# 12
  • Мнения: 8 785
За мъжете този "празник" е досада  Mr. Green
Бонбони, балони, колажи  Laughing

# 13
  • Мнения: 31
Няколко романтични идеи:
- сребърно сърчице, което се чупи на две половини за вас двамата
- букет от 10-15 балона, не е зъдължително да са сърца, много е готино ако е изненада по куриер, може с анонимна валентинка - дано познае,че е от теб Wink
- букет от бонбони - има ги по моловете и според мен стават и за мъже
Плюшените играчки са мнооого клиширани още от "наше време". Има и други идеи, но са свързани с повече финанси и мисля за по-дълга връзка. Иначе идеята да изненадаш някого е страхотна, независимо на колко сте години и от колко време сте заедно.
Има и разни еротични идеи, но мисля че са за по-дълга връзка. Има много и най-различни комплекти бельо по магазините - корсажи, от две части, червени, розови и т.н и т.н....Идеи колкото искаш, само любов да има. Най - простото от това е да си купиш нещо такова по твой вкус, да си вържеш и една панделка и ти да си подаръка...нататък знаеш. Има и шеговити в тоя дух- виж по сайтовете.

# 14
  • Мнения: 8 785
Няколко романтични идеи:
- сребърно сърчице, което се чупи на две половини за вас двамата
- букет от 10-15 балона, не е зъдължително да са сърца, много е готино ако е изненада по куриер, може с анонимна валентинка - дано познае,че е от теб Wink
- букет от бонбони - има ги по моловете и според мен стават и за мъже


Ти това за мъж ли го предлагаш  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт