Кога въведохте глутена и как?

  • 14 222
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 47
На шест навършени месеца с бисквита закуска към млякото, тогава беше АМ.

# 16
  • Мнения: 49
На осем месеца с обикновена бисквита и после каша от овесени ядки.

# 17
  • Мнения: 3 356
На 4 навършени месеца-Плазмон .На 5м.-бисквити Закуска.

# 18
  • Мнения: 3 537
На около 7 месеца със Плазмон

# 19
На около 4,5 месеца със зеленчуково пюре което съдържаше овесениядки, Алекс много го хареса и нямахме никакъв проблем. Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 390
Преди няколко дни го въведох със попарата.

# 21
  • Мнения: 1 410
като навърши 6 месеца. С бисквита на Плазмон

И аз така по една бисквитка вечер в млекцето. Само как започна да спи.... ех

# 22
  • Мнения: 5 299
Виви, знаех си, че ще ме схрускаш. Sad

А като давате да гризка от коричка хляб не ви ли е страх, че ще се задави детето? Аз изпитвам ужас от това.
Ренци - внимавай много с тези корички хляб. Малката на 2 пъти ми се задавя, като уж си гризка по малко, а се оказва, че не ги гълта и в един момент пар4енцата залеват на гърлото й. Аз лично спрях да и давам да гризе каквото и да било, защото така се задави 3 пъти за 1 седмица. Много е страшно.
А по темата - въведох глутена под формата на попара. Директно с цяла порция, от 6-я месец.

# 23
  • Мнения: 4 068
Направо ме съблазнявате с тези бишкоти на Плазмон. То не точно бишкотите ме съблазняват ама това, че спят по цяла нощ когато са пили мляко с плазмонка. Сега съм изпаднала в мислене дали да пробвам така, че ми омръзна от безсъние.

# 24
  • Мнения: 46 504
... То не точно бишкотите ме съблазняват ама това, че спят по цяла нощ когато са пили мляко с плазмонка ...

Не на всички деца действат така  Mr. Green София започна да се буди, когато въведох бисквити в млякото вече, явно и възбуждаха апетита, затова ги спрях и пак започна да си спи нощем  Wink

# 25
  • Мнения: 4 068
Ми значи мога да пробвап пък ако не става ще ги махна. Мен най-ме е страх да не би да ми откаже чистото мляко ако почна да давам такова с бисквитка. Ама то ако не пробвам няма как да разбера де.

# 26
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На месец и малко й давах овесена вода,но не знаех че съдържа глутен.После с каша "Слънчо" по същия начин.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 271
Някъде на 5,5 месеца започнах да му правя кисело мляко с бисквити Закуска - оттогава значи съм го въвела! Wink

# 28
  • Мнения: 445
След навършени 6 месеца. Първо дадох мляко с Плазмон, а след това и попара със сухар.

# 29
  • Мнения: 1 999
Утре бебка става на 8 м. и реших днес да и въведа глутена. Сложих и една бисквитка Плазмон в кашата. Тия плазмонки много ми приличат на котешки езичета. Joy

Общи условия

Активация на акаунт