?Въпроси всякакви?

  • 5 264 789
  • 96 496
  •   3
Отговори
# 70 650
  • Мнения: 5 435
MissChanandlerBong, да!  Peace

# 70 651
  • София
  • Мнения: 10 825
Има едни играчки - много дълга пружина, която като я пуснеш по стъпала много хубаво слиза надолу. Дано ме разбрахте. Как се казва тази играчка?

# 70 652
  • Мнения: 14 489

Влез на сайта на сдружението и в раздел тестове си разпечатай тестовете от предходните години. Аз разпечатвам за всички състезания преди самото явяване.

http://sbnu.org/

# 70 653
  • Мнения: 334
Пръстта ми беше забрал, налагах лепенка с ихтиол и мина. Сега ми бере друг. На лекар мога да отида чак другата седмица, ако успея изобщо. Сега продължавам с ихтиола, има ли нещо по-добро, което мога да използвам?

# 70 654
  • Мнения: 14 489
Гентамицин за мазане, но не знам дали е по-добро от ихтиола.

# 70 655
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Има едни играчки - много дълга пружина, която като я пуснеш по стъпала много хубаво слиза надолу. Дано ме разбрахте. Как се казва тази играчка?

Slinky?

# 70 656
  • София
  • Мнения: 10 825
Има едни играчки - много дълга пружина, която като я пуснеш по стъпала много хубаво слиза надолу. Дано ме разбрахте. Как се казва тази играчка?

Slinky?


това е! много благодаря!

# 70 657
  • Мнения: X
Момичета, мога ли онлаин да си пусна заявление за ПИК код към НАП?  И да си го взема от НАП? Или лично става всичко? И трябва ли да платя нещо при получаването?

# 70 658
  • София
  • Мнения: 673

Влез на сайта на сдружението и в раздел тестове си разпечатай тестовете от предходните години. Аз разпечатвам за всички състезания преди самото явяване.

http://sbnu.org/

Проблемът с тези тестове, че са направени по старата система, а сегашните второкласници са вече по новата. Затова те не вършат работа. И си спасих положението с тези две помагала.

# 70 659
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Момичета, мога ли онлаин да си пусна заявление за ПИК код към НАП?  И да си го взема от НАП? Или лично става всичко? И трябва ли да платя нещо при получаването?

http://www.nap.bg/page?id=632

Цитат
Мога ли да подам заявлението за издаване на ПИК по пощата?

Да.

Може ли друг да получи, издаденият ми ПИК от мое име?

Само ако притежава изрично нотариално заверено пълномощно или изрично пред служител на НАП, в заявлението за издаване на ПИК, сте заявили, че желаете актовете, свързани с издаването на ПИК, да се получат от това лице.

# 70 660
  • София
  • Мнения: 673
Гентамицин за мазане, но не знам дали е по-добро от ихтиола.

Миналото лято имах същия проблем, от аптеката не ми препоръчаха ихтиол, тъй като според тях положението се влошавало. Използвах гентамицин и най-накрая просто го изчоплих това, дето беше врастнало. След това още една седмица се мазах, за да заздравее.

# 70 661
  • Мнения: 1 476
Скрит текст:
Пръстта ми беше забрал, налагах лепенка с ихтиол и мина. Сега ми бере друг. На лекар мога да отида чак другата седмица, ако успея изобщо. Сега продължавам с ихтиола, има ли нещо по-добро, което мога да използвам?
За забрал пръст аз използвах маз на Вишневски. Предупреждавам, че много мирише.

Друг въпрос за София, в 08:15 усетих силно замайване, да е имал вторичен трус от земетресението нощес?

# 70 662
  • София-Младост
  • Мнения: 23 339
Момичета, мога ли онлаин да си пусна заявление за ПИК код към НАП?  И да си го взема от НАП? Или лично става всичко? И трябва ли да платя нещо при получаването?
Он лайн не може. Лично е най-добре, попълваш един лист и веднага ти дават ПИК, не се заплаща нищо. И можеш да го направиш във всеки офис на НАП, не е необходимо да е в твоя по адрес.

# 70 663
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Скрит текст:
Скрит текст:
Пръстта ми беше забрал, налагах лепенка с ихтиол и мина. Сега ми бере друг. На лекар мога да отида чак другата седмица, ако успея изобщо. Сега продължавам с ихтиола, има ли нещо по-добро, което мога да използвам?
За забрал пръст аз използвах маз на Вишневски. Предупреждавам, че много мирише.

Друг въпрос за София, в 08:15 усетих силно замайване, да е имал вторичен трус от земетресението нощес?

http://ndc.niggg.bas.bg/
7:44 е било пак там, но слабичко

# 70 664
  • Мнения: 1 476
Благодаря, st. Dobri, значи е от кафето. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт