?Въпроси всякакви?

  • 5 263 381
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 71 625
  • Мнения: X
Баба ми е със зъбни протези .Отчупи и се парче от преден зъб.Дали може с нещо да се залепи или ? Thinking
Да отиде на зъболекар. Зъботехниците взимат символични суми за такива ремонти (на фона на цената на нова протеза). Най-вероятно ще подменят целия зъб.

# 71 626
  • Мнения: X
Забравих да напиша,че ЛЛ ми изписа и сироп Бронхостоп,обаче аз си взех Тавипек капсули.Дали не сгреших?

# 71 627
  • Мнения: 630
Баба ми е със зъбни протези .Отчупи и се парче от преден зъб.Дали може с нещо да се залепи или ? Thinking
В зъботехническа лаборатория срещу 10 лева ще оправят протезата. Поне миналата година като носих протезата на майка беше толкова.

# 71 628
  • София-Младост
  • Мнения: 23 326
Забравих да напиша,че ЛЛ ми изписа и сироп Бронхостоп,обаче аз си взех Тавипек капсули.Дали не сгреших?
Абе много смело се лекувате по форумите, че и антибиотици се препоръчват...лекарят изписал едно, ти си взела друго...ами решението си е твое, здравето също.

# 71 629
  • Мнения: 2 821
Баба ми е със зъбни протези .Отчупи и се парче от преден зъб.Дали може с нещо да се залепи или ? Thinking
На мен са ми лепили парче от корона, така че да отиде на зъболекар.

# 71 630
  • sf
  • Мнения: 10 126
Нещо запецнах. Трябва да оставя бележка на салона,че няма да има фризьор неопределено време. Как да я формулирам ясно , точно и кратко 🤔

# 71 631
  • Перник
  • Мнения: 300
Попадна ми сок с алое и парченца алое в клавиатурата....  и то яката, геймърската, дето свети 3 цвята. Умирам от яд. Сега ми лепнат клавишите ... точно дето стрелям с тях и си викам коня... със слайм дали ще се махне... ? или как се откачат тия копчета?

# 71 632
  • София
  • Мнения: 10 825
Нещо запецнах. Трябва да оставя бележка на салона,че няма да има фризьор неопределено време. Как да я формулирам ясно , точно и кратко 🤔
В салона няма да има фризьор за неопределено време. Извиняваме се за причиненото неудобство.

# 71 633
  • София
  • Мнения: 6 308
В салона няма да има фризьор за неопределено време. Извиняваме се за причиненото неудобство.
А, много е дълго, кой ще го чете?
Нали трябва да е кратко.
"Ще се върна" и толкова.  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 71 634
  • sf
  • Мнения: 10 126
Тук трябва да е ясно и кратко, че все нещо не са разбрали 😂 Написах "Временно няма фризьор" 😁

# 71 635
  • Мнения: 47 963
Рапидо куриерите имат ли пос терминал в себе си?

# 71 636
  • Мнения: 22 867
В офисите (не знам дали във всичките), има, но и такса май вземаха, като решиш да го ползваш. Даже го намерих - 1 лев, ако решиш да плащаш чрез пос терминал. В самите куриери едва ли, на мен ми писна да ми казват, че нямат да ми върнат, ама най-редовно това. Следващия път ще питам куриера за пос терминал.

# 71 637
  • Мнения: 47 963
Ц,ц, подозирах нещо такова, защото те горките могат да конкурират пощата по "услуги". Ми погледнах, че утре ще получа поръчка през тях, та да взема да приготвя кеш, и точно Weary

# 71 638
  • Мнения: 68 574
Спиди и Еконт имат...плащала съм с карта на куриерите. За Рапидо не знам.

# 71 639
  • Мнения: 47 963
Да, за тях и аз знам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт