?Въпроси всякакви?

  • 5 264 321
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 81 600
  • Мнения: 18 956
Е добре, съгласна съм на менте, но да е качествено такова. Защото има ужасни ментета... И пуха му да е истински.

Защо не си вземеш яке с гъши пух просто, без да гледаш толкова марката? Има по-бюджетни марки, които предлагат достатъчно функционалност и качество.

# 81 601
  • Мнения: 13 082
На времето имаше един магазин в Разсадника, някъде около сегашният Лидл. Там имаше реплики на Монклер. Обаче не беше магазин, в смисъл с табела и т.н. по скоро беше нещо като тайно складче. Не знам дали съществува още обаче. А защо просто не си вземеш някакво хубаво яке с пух, защо трябва да е Монклер?

# 81 602
  • Мнения: 47 972
Брей
Как да го потърся

# 81 603
  • Мнения: 13 082
Хепи, разпитай. Мен ме заведе колега, който живее в квартала. Явно тогава се е знаело за мястото. Имаше не само Монклер.

# 81 604
  • Мнения: 47 972
Няма кой, ама ще разпитам. То не търся яке, я по скоро някъде да позяпам, поровя...

# 81 605
  • София
  • Мнения: 3 752
Аз яке си имам. Щерката страда... За нея питам...

# 81 606
  • Мнения: 1 179
Аз яке си имам. Щерката страда... За нея питам...
Знам, че се шият за износ в Дупница и каквото остане-на бг пазара. Пробвай в OLX

# 81 607
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Moncler  не шият в България от много  години (със сигурност над 5). Тези измислици с ишлеметата са на хора, които внасят ментаци на дрехи от Турция и Китай или на такива, които произвеждат в БГ репликите им.
Магазини на марката има най-близо в Истанбул и Будапеща.
Имат и онлайн магазин с безплатна доставка до България. Wink
Якетата не започват от 2000 евро, има и по 700 (зимно с пух, щото и летните са горе-долу по толкова). Simple Smile

Ако нямате възможност за оригинално, аз също съм на мнение, че е много по-добре да се купи Зара, пред китайско менте!

# 81 608
  • Мнения: 47 972
Има ли някъде в центъра суши на корем, освен Силует? За януари ми трябва

# 81 609
  • София
  • Мнения: 9 918
Сигналите към 112 анонимни ли са или не, за да знам дали да пробвам с добро, макар че преди време бяхме правили забележки към родителите... (за вдигане на шум след 22ч) от съседа (няколко келеша прииждат) или направо да звъня.

Мисля да се възползвам от новата наредба ма СО, която е заложила и трицифрени глоби.
https://www.sofia.bg/documents/20182/3247663/%D0%94%D0%BE%D0%BA% … _wTeYvV_EiZkynbxs

# 81 610
  • Мнения: 2 290
Не, не са анонимни.
Те отделно,мисля, проследяват от кой номер, респективно точка е самото обаждане.

# 81 611
  • Мнения: X
Не са и не би трябвало да са анонимни. Иначе всеки може да те натопи, ако иска. Или да разиграва тези от 112, ако му е скучно.

# 81 612
  • софия
  • Мнения: 2 463
здравейте Simple Smile При закупуване на търговско сдружение /фитнес зала/ на стойност 15 000лв , нотариусът какви пари ще иска?

# 81 613
  • Мнения: 68 627
Има калкулатори за нотариалните такси. Преди изповядване на сделката, трябва да платите и местният данък недвижим имот към общината.

# 81 614
  • софия
  • Мнения: 2 463
Не се закупува имот. Закупува се самият бизнес. Няма продажба на имот, а на бизнес. В нета намирам информация само за имоти.

Общи условия

Активация на акаунт