Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 ян. 2013, 13:11 ч.

?Въпроси всякакви?

• 3 927 449
  • 78 772
  •   2
Отговори
# 78 450
Моля, който е запознат с Пейпал за съдействие. Регистрирах картата, взех кода от банката, сега не знам как да стигна до прозореца в който да потвърдя кода.  Всъщност трябва  да платя една фактура за     услуги в Германия и Пейпал можело, но голям зор с регистрацията на картата.

https://www.paypal.com/myaccount/wallet

# 78 451
  • София
Напоследък много често получавам спам мейли, които се представят за FiBank. Освен да ги маркирам като спам и да ги изтрия, има ли какво друго да се направи? Да се докладва някъде или нещо подобно?

# 78 452
И аз получавам,споко.
Трия ги.

# 78 453
  • Пловдив
Каква е цената за киловат час промишлен ток?
Зависи от доставчика, ЕВН, Енергопро, Чез, някои са минали на свободния пазар.
Тук можеш да се ориентираш за ЕВН

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 17:47 от tonynette

# 78 454
  • София
Благодаря. За ЧЕЗ се интересувам, ще потърся пак.

# 78 455
  • Буркина Фасо
Благодаря. За ЧЕЗ се интересувам, ще потърся пак.
много зависи кога работи тази промишленост, колко консумира и какви изисквания може да има
за доставката. може и да си договори количество ток на една твърда цена и при надвишаване на
консумацията да плаща пак на твърда , но значително по-скъпа цена.

# 78 456
  • София
Много благодаря.
Иначе става въпрос за жилищна сграда без акт 16. Не знаех, че има разлика.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 17:39 от miamim

# 78 457
  • София
Някой знае ли дали е задължително да отида на контролен преглед точно на датите, които са ми посочили в епикризата, или може да отида и на други дати? Никой не вдига телефона като звъня, а на посочените дати съм на работа по график. Вероятно за всяка болница е различно, но все пак реших да попитам.

# 78 458
  • Буркина Фасо
Много благодаря.
в тази жилищна сграда каква промишленост ще се развива ?

Някой знае ли дали е задължително да отида на контролен преглед точно на датите, които са ми посочили в епикризата, или може да отида и на други дати? Никой не вдига телефона като звъня, а на посочените дати съм на работа по график. Вероятно за всяка болница е различно, но все пак реших да попитам.
като си на работа не може да се разболееш ли ? взимаш болничен за деня на прегледа.
някой доктори (а не болници)  държат на датата, други - не.

# 78 459
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
бонго, пак се изказваш неподготвен. не е ли по-лесно като не можеш да помогнеш просто да замълчиш?
Head Band

строителните обекти се подвързват като промишлени потребители.
преди цената на промишления ток беше по-ниска от тази за битови потребители.
не зна да е изменено, но не го и изключвам.

пандачина, може комисията да се събира само на определени дати и на следващия ден да няма кой да подпише.

# 78 460
  • в морето до колене
Много благодаря.
Ние сме така. За август платих 76 лв за 381 киловата.
Значи домоуправителят е смятал по 0,20 лв. на киловат. Но не съм виждала фактурата и не съм съвсем наясно, как се формира тази цена.

# 78 461
Нямат отделни партиди още апартаментите. Индивидуални договори с ЕРП се сключват след въвеждането на обекта в експлоатация.
Какъв е проблемът за да не се въведе сградата все още?

# 78 462
  • в тристайна гарсониера :)
Да докладвам за свидетелството за съдимост - НЕ трябва акт за раждане, става за две минути Simple Smile

# 78 463
Има ли някой, ползващ онлайн банкиране на уникредит булбанк? От седмица изобщо не мога да вляза пише ми връзката е частна... Чудя се проблем със сайта ли има или някой се е опитал да влиза вместо мен?

# 78 464
  • София
Има ли някой, ползващ онлайн банкиране на уникредит булбанк? От седмица изобщо не мога да вляза пише ми връзката е частна... Чудя се проблем със сайта ли има или някой се е опитал да влиза вместо мен?
Аз нямам проблем. Влизам и си го ползвам.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт