За стриите :)

  • 1 981
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Момичета, нека да поговорим за предпазване от стрии.  Simple Smile
Извинявайте, ако сте отворили тази тема и аз съм пропусна да прочета, но вече започна да ме интересува. Кой какъв препарат е използвал, какво е мнението му, знае ли се нещо онтересно. Нека да сподели! Grinning
Аз започнах да си мисля тези тези неща , нищо че съм в 7г.с. , но коремът ми нараства бавно и започва да ме сърби. Хайде да се впускаме в разховорите! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 16
Аз засега се мажа с кокосово и бадемово масло ( в зависимост кое ми е по-симпатично ) главно по гърдите, защото адски ме болят и се страхувам да не започна там да се цепя. Понякога си мажа и коремчето, но аз съм още в самото начало, така че ще се радвам да чуя другите майки какво предприемат в борбата със стриите

# 2
  • Мнения: 2 141
Всичко зависи до типа кожа, аз се мазах от самото начало като разбрах, че съм бременна и не съм пропускала ден. Мустела, Чико, преварен зехтин, перкуталфа - кой какво не ми беше казал само с него не се мазах и ефекта е никакъв, корема ми е целия в стрии. Нямам никъде другаде, но корема ми стана огромен и нищо не ми помогна против нацепването

# 3
# 4
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Всичко е до кожа, ако си предразположена към стрии едва ли с нещо можеш да ги избегнеш. Аз изобщо не бях сериозна в мазането, да съм се мазала за цялата бременност 3-4 пъти а нямам и една стрия на корема (растях само на корем). Сестра ми се скъса да се маже с какво ли не а се нацепи и по корема и по гърдите  Tired

# 5
  • Мнения: 609
Аз си взех олиото на Хип и тепърва ще започвам да се мажа, но и аз знам, че е хубаво от раничко да се почва. Наистина е до кожа според мен.  pregnant

# 6
  • Мнения: 2 141
Десито завиждам ти благородно Hug аз също качих само на корем, мазах се откакто разбрах, че съм бременна (както вече споменах), но тези пусти стрии не ми простиха. Наистина е до тип кожа, за това няма смисъл да се хвърлят пари за скъпи олиа и лосиони. Успех Съни* пожелавам ти липса на стрии където и да е Praynig

# 7
  • Мнения: 609
Кръстева благодаря ти! Силно се надявам да ме подминат!  Praynig

# 8
  • Мнения: 21
Ох най-болната ми тема  Cry И аз като Кръстева няма нещо, с което да не съм се мазала, от скъпи по скъпи продукти, постоянно, по 3 пъти на ден понякога  Grinning Майка ми няма и една стрия а е била качила близо 30 кг с мен, е аз съм в деветия месец, качила съм 13 за сега и милите ми гърдички са целите в стрии ... Пуснах някоя друга сълзичка в тяхна чест и се примирих  Grinning А и не се мажа от както разбрах, че съм бременна, аз винаги съм се мазала с кремове за тяло, нещо като мания ми е по скоро. Никога не ме е сърбяла кожата, винаги ми е била хидратирана, постоянно съм я усещала мека на допир и пак се нацепих ... Пий повече вода, движи се, мажи се с по мазнички неща (аз пробвах дори с мас, но не ми понесе миризмата, колкото и минимална да беше) и се моли да ти се размине  Simple Smile Сега се ровя из нета като луда за трайно премахване на стрии но за съжеление такова не съществува  Confused Успех все пак  Peace Hug

# 9
  • Мнения: 18
Здравейте мами, относно тези стрии това ми е само в главата от както разбрах че съм бременна и само разпитвам с какво да се мажа . Всеки ми казва различни неща, до преди да забременея се мажех с различни лосиони за тяло сутрин и вечер - маниачка съм на тази тема, но сега трябва да спра с тези лосиони и да започна нещо специално за стрии.
Малка бременност съм само 8г.с., но много не сърби корема и от 2 седмици започнах да се мажа с Кеч балсам(една приятелка ми каза  мазала се е само с това и няма нито една стрия), според мен ще има ефект, защото кожата ми стои леко мазна, даже мъжа ми го казва и според него ще има ефект.Мисля да си взема и  още нещо, казаха ми за Мустела, мисля да го  да пробвам. Но въпреки всичко с което се мажем, зависи много от самата кожа и хидратацията на кожата.
Надявам се да нямам стрии , но има още 7 месеца до края.
Успех желая на себе си и на всичка вас!!! Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 052
Мазах се с олиото на Хип и на Икаров. На Хип е много хубаво, Икаров мирише много силно и гадно. Нямам нито една стрия, но и не качих много кг. - 9кг. за цялата бременност. Мисля, че всичко си е до кожа  Peace

# 11
  • Мнения: 556
След 4-ти месец и двата пъти се мазах с Дева против стрии и бебешко олио. Имам съвсем малко и то отзад на кръста. Коремът ми е идеален  Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 256
Само ще ти каза, че ако си предразположена спасение няма... аз се нацепих още в 5м. съвсем ненадейно... мазала съм се всеки ден по 2-3 пъти от 4м. натам... козметики всякакви- зехтин и разни мазила от 10 до 40 лв. ...ефект 0... Радвам се обаче, че поне корема ми оцеля без стрия Praynig , но за сметка на паласките ,които понесоха разтягането явно! общо качих 17кг

# 13
  • California
  • Мнения: 264
Личното ми мнение е, че трябва да се инвестира в хубава и скъпа козметика.
Аз ползвах и двата пъти това:

Нямам нито една стрия никъде по мен.

# 14
  • Мнения: 10
Здравейте момичета!По време на пубертета ми се появиха малко стрий.Забременях качих 14кг. бях с огромен корем.Мазах се с всякакви мазила,мас и невен правех и се мазах колкото и да мириши всяка вечер.Първо гърдите после отстрани (любовни дръжки) и бедрата.Отидох да раждам с 4 малки стрий на корема (бях със секцио).След 5 дена в болницата като се прибрах и се погледнах в огледалото целия ми корем беше в стрий,бях в шок не можех да повярвам  Sad newsm45 newsm61 ..........Ами гърдите ми след кърменето имам толкова дълбоки и големи стрий даже не знаех че е възможно.
Имам дружка тя също се маза да се предпази,тя да има 3-4 стрий някакви малки.   
Просто всичко е до кожа.
Сега търся с нещо малко от малко да ги залича.

Общи условия

Активация на акаунт