много се поти докато я кърмя

  • 1 702
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
А колко градуса е при бебето?

# 16
  • Мнения: 337
И моя син се поти Laughing Най-много след баня, защото явно му е по топло. Цялата му главичка става чисто мокра. Не мисля, че има за какво да се притесняваме. То си е трудничко да дърпаш Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 533
И моят син си се поти - независимо от температурата в стаята. Пробвала съм да го кърмя и по-студена стая - същата работа. Явно наистина сукането си изисква усилия Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 242
Все още се случва, ако е по облечена Ива или ако суче по-настървено, да и се изпоти главицата. Говорила съм с педката, каза че не е проблем.

# 19
  • Мнения: 250
Нормално е, това зе бебо е усилие и моя бебо се потеше като беше по-малък и аз също Party

# 20
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Моят син също се потеше и аз намалих температурата в стаята.Това което забелязах е, че престана да се поти през деня,а само след баня,защото тогава затопляме повече.Пробвай и ти.Виж да не го обличаш много,а и в стаята да е между 20-22С.

# 21
  • Мнения: 3 810
Нормално е!
И Дима се потеше като по- малка.
Като ядеш топла храна лакомо, не се ли изпотяваш?
Аз също се потя като ям топли макарони... Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 164
И Алекс също се поти(главичката ), а вечер след баня става много мокра, направо се виждат капчици по косичката.Щях да питам педито но забравих  Bangheadто не е едно-от кога се каня да си пиша, ама тогава пък си забравям бележката!И аз съм притиснена да нене рахит.

# 23
  • София
  • Мнения: 293
И при нас потенето при кърмене, когато е пооблечена и е топло е налице.

Само искам да добавя, че твърдението за "потенето като признак на рахит" е със спорен характер - питах двама педиатри и ми казаха, че потенето не е един от признаците на рахит. След това обяснение се успокоих и сега приемам, че е от усилието, което полага бебчето при кърмене.

Общи условия

Активация на акаунт