Вижда му се края.........

  • 3 656
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
......на моите дебели форми. Ако си спомняте моята темата : "Размисли на една дебеланка" е вече не съм толкова дебела. Разбира се има да свалям още (виж лентата ми), но началото е поставено и поради добрите резултати съм много амбицирана.
От 10.01. започнах да ходя на процедури за отслабване съчетани с хранителен режим и наблюдение от диетоложка. ... резултата до сега е минус 8 кг.

Много съм щастлива не само защото си влизам в старите дрехи ,а  защото проявих неочаквана за мен воля, която включва никакво ядене на шоколад, сладко, тестено и тн подобни изкушения. Още повече, че всеки ден в офиса някой черпи за нещо и всеки петък си купиваме сладолед, торта и в същия дух.

# 1
  • Мнения: 4 546
браво! smile3501
продължавай в същият дух! Peace

# 2
  • Мнения: 40
 newsm81 4udesen rezultat brawo. I az imam za swalqne 6kg. dano da se oswobodq ot tqh skoro  newsm03

# 3
  • Мнения: 663
Браво, много се радвам за теб!

# 4
  • Мнения: 291
Поздравления!!!!
А къде ходиш на процедури и коя ти е диетоложката?

# 5
  • Мнения: 1 809
Поздравления! smile3501Възхищавам се на такива упорити хора като теб!Продължавай все така! newsm10

# 6
  • Мнения: 4 371
На живо като те видях (на срещата) ми хареса повече от колкото на снимките, на които си по-слаба Embarassed Лицето ти има по-меки черти сега. Но това си е мое мнение, важно е ти как се чувстваш в кожата си Hug

# 7
  • Мнения: 5 577
Браво, честито, заслужаваш поздравления за постигнатото!

  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 381
Поздравления!!!!
А къде ходиш на процедури и коя ти е диетоложката?

В салон за красота в Люлин 7. казва се Леда, апреди години са били в центъра на раковска и Искър.
Диетоложката се казва Филяна ( Фили)

# 9
  • Мнения: 291
Мерси за инфото  bouquetСтрахотно е това, което си постигнала, но най-важното е, че се чувстваш добре. Моля, ще ми изпратиш ли координатите на Филяна на лични. Предварително БЛАГОДАРЯ!!!

# 10
  • Мнения: 573
Такива хора като теб ме мотивират много-браво за постигнатите резултати.  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 196
Поздравления за постигнатите резултати!Направо ти завиждам за проявената воля!Жалко,че не е заразно,та да прихвана малко и аз Mr. Green

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Браво, много се радвам за теб! И те разбирам напълно Wink.
Всичко, което си писала, си го мисля и аз!!!

# 13
  • Мнения: 226
Браво на теб. И аз имам нужда от отслабване но......нямам воля.

# 14
  • Мнения: 1 381
Браво, много се радвам за теб! И те разбирам напълно Wink.
Всичко, което си писала, си го мисля и аз!!!



Виждам че и ти си постигнала забележителни резултати ! браво и натеб!

Общи условия

Активация на акаунт