За презервативите Sportex

  • 15 393
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.Чудех се дали тук е мястото на тази тема и реших, че е така.Искам да ви попитам какви презервативи използвате.Ние след раждането ползваме Спортекс, много сме доволни - не се късат, има голямо разнообразие, не са скъпи.Има и пликчета вътре, което ни е много удобно. А сега даже гледах в Интернет, че и лубрикант щели да слагат.
Какво ще кажете вие за тях.
Благодаря ви предварително за мненията.

# 1
  • Мнения: 215
Здрасти!
Една моя приятелка работи в тази фирма и ми е подарила доста опаковки от тях - най - различни видове. Е, как да не ги използвам в такъв случаи.
Добри са, както ми е обяснявяла тя,тестват се по специална технология и са достъпни като цена, нищо че наскоро ги увеличиха. Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 14
Оф,това съм аз, но понеже отдавна не съм влизала, бях забравила паролата си. Embarassed

# 3
  • Мнения: 3 042
Преди използвахме презервативи "Спортекс", но веднъж един се скъса,  и за малко не стана беля, от тогава ползваме "Лайф Стайл".
[/size]

# 4
  • Мнения: 7 640
не съм доволна Naughty

# 5
Късат се, и още как! Благодарение на тях се сдобих със син Joy

# 6
  • Мнения: 535
Аз лично досега нямам оплаквания. Понасят ми добре(от другите видове се обривам), не са се късали, а и са с доста лубрикант. Мисля, че са си доста добре  Peace

# 7
  • Мнения: 46
Два пъти са ни се късали. Заради тях съм си купила Постинор Дуо - за всеки случай.

# 8
  • Мнения: 381
Ами ние сме ги ползвали доста и не сме имали проблеми,но едни наши приятели ни казаха че много се късат и оттогава не съм купувала.Не ми се рискува Naughty

# 9
  • Мнения: 349
Маскулан ,има всякакви форми и размери.Тествайте ги.

# 10
  • София
  • Мнения: 13 203
И ние ползваме тях... нямаме проблеми!

Не знам как ви се късат презервативи... Rolling Eyes На мен досега никога не ми се е късал презерватив...

# 11
  • Мнения: 145
Sportex са много добре. Досега два пъти ми се е случвало да се скъса Дюрекс.

# 12
  • Мнения: 2 821
Брех какви ползваме ние newsm78...без да съм обърнала внимание на марката Crazy Важно да са издържливи...а иначе според мен на всички марки технологията на производството е еднаква.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
И ние ползваме тях... нямаме проблеми!

Не знам как ви се късат презервативи... Rolling Eyes На мен досега никога не ми се е късал презерватив...
На мен досега пък почти не ми се е случвало да  ползвам презерватив и да остане цял ShockedДруг такъв случай сигурно няма на света NaughtyСлед като изпробвахме всички видове марки на пазара,  мъжа ми просто се отказахме.От което аз съм много нещастна, а той- много доволен Sunglasses

# 14
  • Мнения: 1 214
И ние ползваме Спортекс и според мен са много добри .Не са ни се късали и не  се усещат даже Simple Smile
Презервативите се късат каквато и марка да са ако не са били съхранявани както трябва .Изтекъл срок на годност ,високи температури .

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 01:54 от PrincesaDundesa

Общи условия

Активация на акаунт