ПОМОЩ!!! Ноктите ми се цепят непрекъснато!

  • 17 493
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз най-много съм доволна от течния витамин 'А' мажеш ноктите по веднъж или два пъти и всочко се оправя.Деиства по добре от всички заздравители за нокти.Поне при мен.

и аз правя така, но не редовно, но пак продължават да се цепят, вече откачааааам smile3511

# 16
  • Мнения: 1 290
На мен ноктопластиката ми повлия много зле на ноктите,след нея станаха едни тънки,меки,като люспи,трябваше ми половин година за възстановаване на нокътя CloseНе мога да разбера как точно ви е помогланала като ви мажат с лепила,отгоре тая платмаса ,която задушава нокътя Close

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ноктопластиката задушава нокътя. Виждала съм нокти зеленясали Sick от ноктопластика.

# 18
  • Мнения: 85
Аз използвам маслото на Икаров,но се чуда дали може върху него да сложа основа,без да го отмивам Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 18 542
Можеш да пробваш, но надали ще "хване"

# 20
  • Мнения: 5 647
Аз използвам маслото на Икаров,но се чуда дали може върху него да сложа основа,без да го отмивам Rolling Eyes

За да има ефект от това масло, трябав да се използва доста дълго време и да не се слага лак.

# 21
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Днес си купих един заздравител на "Deborah",консултанта в магазина горещо ми го препоръча.Той е точно за цепене на ноктите.Не е много евтин(8,50лв.),така че се надявам д видя някакъв ефект от него.

# 22
  • Мнения: 18 542
Аз в момента ползвам на Перфект, но нямам впечатления за сега.

# 23
  • Мнения: 1 883
РЕВИТАЛИТ много помага но трябва да се испият поне 2 опаковки - той действа на много неща не само за ноктите. Във връзка с ноктопластиката съм против -ще ти истънеят още повече и цепят като я свалиш после

# 24
Лятото използвах на Perfect - Active Hardener . Страшно доволна бях от него. 2 шишенца оползотворих . Спрях да използвам заздравител, след което проблемите с чупенето на ноктите пак започнаха  Sad. Купих си на същата фирма - 3 в 1 , но ефект - нулев. Сега съм пак с Active Hardener и ноктите са ми просто  Perfect  Hug. Горещо препоръчвам точно този вид от серията .  Wink

# 25
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Каква е цената на този заздравител на марката Перфект?

# 26
2, 2 и нещо  Wink . На съвсем прилична цена е.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 290
Лятото използвах на Perfect - Active Hardener . Страшно доволна бях от него. 2 шишенца оползотворих . Спрях да използвам заздравител, след което проблемите с чупенето на ноктите пак започнаха  Sad. Купих си на същата фирма - 3 в 1 , но ефект - нулев. Сега съм пак с Active Hardener и ноктите са ми просто  Perfect  Hug. Горещо препоръчвам точно този вид от серията .  Wink
И аз го ползвам точно този,супер е Flutter

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Не изчетох какво са ти писали останалите  Embarassed, но ще ти кажа изпитано средство!Мажи ги поне месец всеки ден с чист йод.С клечка за уши намазваш нокътната плочка!Стои жълто.Ако те притеснява отгоре може да сложиш лак, но по-добре би било без  Peace Hug

# 29
  • Мнения: 2 407
Пий витамини- Мултитабс на мен ми помогнаха! Отделно си купих заздравителя на Перфект 3 в 1 и съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт