Често ли боледуват децата ви?

  • 3 787
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 214
Откакто пие Лайфпак Джуниър е боледувала много малко и много за кратко -преди нова година  два дни т. и болки в коремчето -минахме само с лактофлор и половин чаша ментов чай,веднъж е пила Нурофен само и сега след рожденният си ден беше точно два дни с хрема лекувана с Цитросепт.Ама мен като ме зарази аз още съм болна  Crazy Да не викам дявола , но е добре детето.Ще направим една ваксина срещу Хепатит А и дано ни вземат на градина края на март  Grinning

# 31
  • Мнения: 326
Преди хомеопатията - за един месец 2 антибиотика, почти без ефект.
След хомеопатията - щерката боледува един път годишно, синът за 1 г и 7 месеца - при раждането пиелодермия (лекувана с хомеопатия), на 10 месеца пневмония (лекувана хомеопатично), оттогава - нищо.

# 32
  • sofia
  • Мнения: 769
Преди големия син боледуваше по 4-5 пъти на зима, Но от както е на хомеопатия спря да боледува. Тази зима - до сега е имал веднъж Т и то само за 24 часа и това е. От време на време му тече нослето - ама ние всеки ден се прибираме пеш от детската градина, а тя е далече (поне 2 км).
Малката (1г и 9 мес.) не е боледувала от нищо, като изключим стафилококите от родилното.

# 33
  • Мнения: 666
 Ние все сме болни големия сега зарази малкия и двамата вмомента ги лекувам от трахеобронхит почти 2 седмици и още не сме се излекували иначе малкия от 6 месеца започна да пие АБ , после ни хвана варицела и сега пак АБ, големия като тръгна на училище разреди боледуването, но иначе всеки месец беше болен

Общи условия

Активация на акаунт