Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ян. 2014, 17:45 ч.

Азиатска козметика и грим 2

• 95 708
  • 744
  •   4
Отговори
# 735
  • в прекрасна къща в уютна градина
Аз моя пептиден серум го получих преди седмица.С водниста консистенция, без мирис.Попива много бързо.Слагам го между тоник на Nature Republic с алое и емулсия пак на Nature Republic със зелен чай./страхотна между другото.препоръчвам./Ползвам си го,но не мога да кажа за една седмица ,че има някакъв ефект.
Ще се похвалиш, надявам се след месец, ако видиш добър ефект. Бях му хвърлика око, че беше доволно намален, но доставката от 8Е ме отказа, че надхвърлях 30 лв. и трябваше да ходя до митница.

# 736
  • на кого му пука
Аз всъщност не очаквам да стана на 30-.По-скоро откакто се опитвам да правя корейската многостъпкова грижа за кожата,като че ли по-свежа изглеждам в лицето спрямо миналата зима.Мисля да продължа.

# 737
  • софия
Обмислям серумите на Мизон да ги вкарвам с уреда за домашна мезотерапия.
Мазни ли са или са само воднисти както ги описваш Случи.

# 738
  • София, Брюксел
От почти 2 години ползвам корейска козметика и най-вече Мизон продукти.
И какво? Как ти се отразяват?
Ползвала ли си Mizon Peptide 500?

Ами щом я ползвам, значи съм доволна Simple Smile Откакто ползвам и прилагам корейските продукти и почиствам и се грижа за лицето си със няколкото стъпки, лицето ми е много по-свежи и бистро. Ползвам и ББ кремовете им, които изцяло замениха фон дьо тена за мен. Пробвах и спиралите, много ми харесват, но за съжаление трябва да се свалят само със специалните тоници за това, а разфасофките са им много малки.

Серумите на Мизон са воднисти по-скоро, не с амазни. Попиват много бързо.

# 739
Здравейте момичета,някоя от вас ползвала ли е околоочния крем на Benton
http://kocos.bg/bg/BENTON-FERMENTIRAL-OKOLOOChEN-KREM-30-ml.p2117

# 740
  • Пловдив
Момичета, преди 4-5 дни направих поръчка от beautynetkorea.com и за доставка ми пишеше $0
Днес получавам имейл, че няма да ми изпратят поръчката, с безплатна доставка и я анулират. През това време са си дръпнали парите и ми пишат, че щели да ги върнат. Какво мога да направя? Искам си поръчката. Ако беше в България, веднага комисията на потребителите, но с тех как да действам. Все пак "грешката" си е тяхна.
Dear our valuable customer,

We are deeply sorry to inform you that your shipping cost appear "0" because our carrier company won't able to ship  to your country.

Once our logistic agency able to serve to your country , we will let you know.

We issued a full refund to your account , so please check your refund.

Thank you for your kindly understand.

If you have any other questions, please let us know.

Best Regards, 

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 12:22 от fizzy

# 741
В този сайт доставката отдавна не е безплатна,има предупреждение на сайта им,че ако даставката излиза 0,значи е грешка  в системата и трябва да напълниш кошницата наново.Просто отново напълни кошницата,въведи си адреса за доставка и трябва да излязат цените за доставка,(които не са многоизгодни,затова поръчвам от ибей профила на сайта).

# 742
  • Пловдив
В този сайт доставката отдавна не е безплатна,има предупреждение на сайта им,че ако даставката излиза 0,значи е грешка  в системата и трябва да напълниш кошницата наново.Просто отново напълни кошницата,въведи си адреса за доставка и трябва да излязат цените за доставка,(които не са многоизгодни,затова поръчвам от ибей профила на сайта).
Благодаря ги за бързия отговор! А за колко време идват нещата от профила им в ebay? Може ли линк към магазина им там?

# 743
https://www.ebay.com/usr/f2plus1
Пристигат за около 2 седмици-20 дни.

# 744
  • София / Перник
Момичета,
На митница ли отиват пратките ви над 30лв направени от ebay?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт