Азиатска козметика и грим 2

  • 137 263
  • 757
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4
Здравейте момичета. Преди месец бях на екскурзия в Китай и от там си купих корейса козметика но без да съм ориентирана. Определено ми хареса, но сега след като вече съм убедена в качеството ми се иска да пробвам цяла серия. Объркват ме води емулсии серуми.

http://www.ebay.co.uk/itm/Sulwhasoo-Timetreasure-Renovating-Kit- … :DEAAAOSwjVVVkjkZ

Примерно този сет се използва в показаната последователност? Почистваме с вода и следващите ги нанасяме един след друг или???

От вашите коментари разбрах, че тази серия и History of Whoo са едни от най-добрите, естествено и скъпи. Нещо добро в по-ниския ценови клас?

Благодаря ви предварително

# 226
  • Мнения: 131
Здравейте момичета,
приятели ше ходят на екскурзия в китай и много искам да се сдобия с козметика. Но след толкова четене вече се обърках. Препоръчайте ми марки за бб крем и почистващи продукти и кремове Simple Smile

# 227
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Може ли да ми препоръчате спирала

# 228
  • Мнения: 130
Спиралите на clio.Пробвай в cosmetics-love доставката е безплатна Simple Smile За бб крем-innisfree,etude house,nature republic или си харесай компактен бб крем -bb cushion.Страхотни са Simple Smile

# 229
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Спиралите на clio.Пробвай в cosmetics-love доставката е безплатна Simple Smile За бб крем-innisfree,etude house,nature republic или си харесай компактен бб крем -bb cushion.Страхотни са Simple Smile

Благодаря.

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Спиралите на clio.Пробвай в cosmetics-love доставката е безплатна Simple Smile За бб крем-innisfree,etude house,nature republic или си харесай компактен бб крем -bb cushion.Страхотни са Simple Smile

Моля те, сподели мнение за конкретна марка и цвят. Сега съм с Миша № 27 и ми е перфектен като цвят и консистенция  Heart Eyes

# 231
  • тук и там
  • Мнения: 11 526
Здравейте,момичета!Бихте ли ми препоръчали BB или CC крем-до сега не съм ползвала.Кожата ми е смесена,по-скоро клони към мазна.Склонна към образуване на черни точки и със разширени пори.Имам нужда от ББ който да е доста покривен и в същото време да не омазнява много кожата.Като тен-кожата  ми е много светла,със жълтеникав отенък .Благодаря предварително!

# 232
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Спиралите на clio.Пробвай в cosmetics-love доставката е безплатна Simple Smile За бб крем-innisfree,etude house,nature republic или си харесай компактен бб крем -bb cushion.Страхотни са Simple Smile

Моля те, сподели мнение за конкретна марка и цвят. Сега съм с Миша № 27 и ми е перфектен като цвят и консистенция  Heart Eyes


И аз събирам мнения за продуктите тип cushion.Моля който е ползвал да сподели и ако може и снимка на продукта,че и там много разнообразие много нещо.

# 233
  • Мнения: 548
Използвала съм тази
http://www.amazon.com/MISSHA-MAGIC-CUSHION-SPF50-NO-21/dp/B00U3TE9ZU
Много ми хареса, покривността е като на нормален бб крем, но според мен е много по-удобен за нанасяне и коригиране през деня. Също така при все че се въргаля из чантата ми, опаковката не се изтри  и захаби, както става с почти всички други продукти в подобна ситуация.
Като минуси бих казала, че седи "сочно" и съответно може да не е добра идея за много мазна кожа, поне не и без пудра отгоре. Освен това свърши сравнително бързо, но това може би е заради интензивното използване:)

# 234
  • София
  • Мнения: 755
Използвала съм тази
http://www.amazon.com/MISSHA-MAGIC-CUSHION-SPF50-NO-21/dp/B00U3TE9ZU
Много ми хареса, покривността е като на нормален бб крем, но според мен е много по-удобен за нанасяне и коригиране през деня. Също така при все че се въргаля из чантата ми, опаковката не се изтри  и захаби, както става с почти всички други продукти в подобна ситуация.
Като минуси бих казала, че седи "сочно" и съответно може да не е добра идея за много мазна кожа, поне не и без пудра отгоре. Освен това свърши сравнително бързо, но това може би е заради интензивното използване:)

А как определяш цвета да ти пасне?  newsm78

# 235
  • Мнения: 548
Ами аз съм доста светла и обикновено съм най-светлия цвят Embarassed
По принцип съм 21 зимата и 23 лятото, но всъщност няма особен проблем дори ако не сменям световете. Бих казала да си поръчаш мостри на цветове бб крем на Миша от някъде и да видиш дали ще ти паснат цветовете. Ако не си леко мургава или наистина много светла, би трябвало 23 да е ок.  Все пак имай предвид, че повечето продукти от корейски марки се правят за светла кожа.

# 236
  • София
  • Мнения: 755
Ами аз съм доста светла и обикновено съм най-светлия цвят Embarassed
По принцип съм 21 зимата и 23 лятото, но всъщност няма особен проблем дори ако не сменям световете. Бих казала да си поръчаш мостри на цветове бб крем на Миша от някъде и да видиш дали ще ти паснат цветовете. Ако не си леко мургава или наистина много светла, би трябвало 23 да е ок.  Все пак имай предвид, че повечето продукти от корейски марки се правят за светла кожа.

Отдавна имам желание да пробвам тези на Миша с 50фактор, но нямам идея откъде да взема мостри newsm78 
Някой да има ?

# 237
  • София
  • Мнения: 20 066
va_ni, от Ибей поръчваме мостри.  Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 755
va_ni, от Ибей поръчваме мостри.  Peace

Много ти благодаря  bouquet
Малко съм на "Вие" с пазаруването от сайтове, ще те затрудни ли да ми дадеш линк за тях?

# 239

Общи условия

Активация на акаунт