Азиатска козметика и грим 2

  • 137 223
  • 757
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 744
Здравейте,поръчвали ли сте от този сайт http://cosmetic-love.com/?
Имам поръчка от средата на юли и още не е пристигнала.Стойността й беше до 30 лева за да не отиде на митница.Писах на сайта и още чакам отговор.

# 436
  • Мнения: 18 879
Здравейте,поръчвали ли сте от този сайт http://cosmetic-love.com/?
Имам поръчка от средата на юли и още не е пристигнала.Стойността й беше до 30 лева за да не отиде на митница.Писах на сайта и още чакам отговор.

Поръчвала съм от козметик лав, пристигнаха си нещата. Не знам точно за колко време пристигнаха - беше покрай празници и ние пътувахме извън града, но един ден от пощата се обадиха по телефона да се карат защо не си търсим пратката, стояла била от много време, били пратили 2 известия (нищо не бях получила в пощенската кутия, като цяло май имаме проблем с получаването на тези известия от нашия пощенски клон), но заедно със престоя в пощата, който не знам колко е бил, пратката си я взех след малко повече от месец, като стойността също беше писана по-малка, за да не отиде на митница. Два месеца ми се струва прекалено дълъг срок за некитайски продавач, за да е всичко наред. Добре е, че си им писала на сайта, дано да ти възстановят парите. Провери и в пощата да не би да има някаква грешка в данните за получател и затова да не я получаваш. Също, на мен никога не ми се е случвало, но съм чувала, че някои хора не си получават пратките от определени пощенски клонове, защото някои служители са по-"прибрани". Дано да не е такъв случаят. Ако е отишла на митница пратката, би трябвало да те известят, за да си я освободиш.

# 437
  • Мнения: 744
Благодаря ти за отговора.Търсих в пощата , нямаше нищо. От сайта вече втори ден  не ми отговарят. Най - много да пия една студена вода. Simple Smile
Здравейте,поръчвали ли сте от този сайт http://cosmetic-love.com/?
Имам поръчка от средата на юли и още не е пристигнала.Стойността й беше до 30 лева за да не отиде на митница.Писах на сайта и още чакам отговор.

Поръчвала съм от козметик лав, пристигнаха си нещата. Не знам точно за колко време пристигнаха - беше покрай празници и ние пътувахме извън града, но един ден от пощата се обадиха по телефона да се карат защо не си търсим пратката, стояла била от много време, били пратили 2 известия (нищо не бях получила в пощенската кутия, като цяло май имаме проблем с получаването на тези известия от нашия пощенски клон), но заедно със престоя в пощата, който не знам колко е бил, пратката си я взех след малко повече от месец, като стойността също беше писана по-малка, за да не отиде на митница. Два месеца ми се струва прекалено дълъг срок за некитайски продавач, за да е всичко наред. Добре е, че си им писала на сайта, дано да ти възстановят парите. Провери и в пощата да не би да има някаква грешка в данните за получател и затова да не я получаваш. Също, на мен никога не ми се е случвало, но съм чувала, че някои хора не си получават пратките от определени пощенски клонове, защото някои служители са по-"прибрани". Дано да не е такъв случаят. Ако е отишла на митница пратката, би трябвало да те известят, за да си я освободиш.
[/quote

# 438
  • Мнения: 18
Здравейте, отдавна не съм писала в темата и май доста съм изпуснала  Simple Smile.
Използвала съм няколко cushion-и и съм с малко смесене мнения  Grinning. Този на Миша ми хареса тъй като покриваше добре, но беше прекалено лъскав. Този на IOPE беше хубав, но пък ми изсушаваше кожата. Имам още няколко, които чакат да бъдат отворени, а този на Laneige Pore Control, който отскоро почнах и засега ми харесва. Проблема при cushion-ите наистина е, че доста бързо свършват, но все пак повечето съдържат по 15 грама продукт, докато бб кремовете са по 30-50 грама.
Друго, което пробвах това лято бе да си направя свой собствен cushion, тъй като цветовете които имам ми бяха леко светли за лятото. Ползвах това клипче https://www.youtube.com/watch?v=e2XqNoI-fho и се получи доста добре.
Вчера доиде и поръчката ми от RoseRoseShop, от която съм най-развълнувана за този продукт http://www.roseroseshop.com/heimish-all-clean-balm.html?search=heimish. Той е от типа на почистващите балсами, като този на Банила Ко, от който минах през две опаковки. Разликата е, че този на Heimish е по-добър за чувствителна кожа, тъй като не съдържа минерални масла и аромати, а е апълно естествен. Ще пиша повече, след като го пробвам.

# 439
  • Мнения: 1 163
Дами, моля за помощ. Искам да си поръчам на Миша бб кремът, но не знам 21 или 23 като номер? Светла ми е кожата, но не знам 21 не е ли за корейки - тяхната направо е бяла? Hug

# 440
  • Мнения: 130
Поръчките ми от cosmetic-love са били и над 50лв и не отиват на митница Simple Smile И 21 наистина и бая светъл като тон,ако можеш си вземи мостра преди да поръчаш или погледай ревюта или swatches.

# 441
  • Мнения: 1 163
Благодаря bouquet

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 23:27 от HKl

# 442
  • София
  • Мнения: 6 265
Дами, моля за помощ. Искам да си поръчам на Миша бб кремът, но не знам 21 или 23 като номер? Светла ми е кожата, но не знам 21 не е ли за корейки - тяхната направо е бяла? Hug

Аз имам 23 на Миша, но ми е леко тъмен, смесвам го с ББ на Мизон, който пък е леко светъл за мен Simple Smile

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 792
Аз имам Миша 21 и ми пасва идеално, но кожата ми е много светла, трудно си намирам тониращи продукти от не азиатските марки.
Бихте ли споделил доставката от Розерозешоп колко струва и директно ли идва или се поръчва чрез превозвач?

# 444
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Бихте ли споделил доставката от Розерозешоп колко струва и директно ли идва или се поръчва чрез превозвач?

директно - доставката е
Please select the preferred shipping method to use on this order.

Weight Based Shipping
   1. Registered Air Mail - 3 Zone (Weight: 0.24kg)   $8.61
   2. K-Packet - 3 Zone (Weight: 0.24kg)   $10.01
   3. Express - 3 Zone (5~15 Days) (Weight: 0.24kg)   $19.06
   4. Air Parcel - 3 Zone (Weight: 0.24kg)   $19.07

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 792
Много благодаря, обмислям пак да си поръчам ВВто на Миша, въпреки, че втората опаковка, която купих от Ибей и от същия продавач, нямаше нищо общо като качество с първата. Но може и да е било инцидент с лошо съхранение или нещо от този род.

# 446
  • Мнения: 1 163
От вчера намерих темата и много се зарибих. От всички мнения обаче не мога да се ориентирам - като за начало с кой продукт да започна, кой е топ на корейската козметика?
За сега поръчах следните, но нищо не ми говорят като цяло:
TonyMoly Aqua Aura Serum 3 Samples
12 Kinds of BB & CC Cream Samples
Missha bb cream perfect cover
Missha pure source cell sheet mask
[NATURE REPUBLIC_Sample] Argan Essential Deep Care Hair Pack Samples
[TONYMOLY_Sample] Tomatox Magic Massage Pack Samples- 10pcs   
[MISSHA_Sample] Time Revolution Aqua Youth Cream Samples
[Holika Holika_GRAND SALE] Baby Silky Foot Mask Sheet   
[SKIN79_GRAND SALE] Super Plus Beblesh Balm Triple Functions GOLD
[Secret Key_Sample] Snow White Milky Lotion Samples - 10pcs   
[IOPE_Sample] Super Vital Cream Bio Excellent Samples - 10pcs   
[MISSHA_Sample] Super Aqua Ultra Waterfull Cream Samples - 10pcs (New)

Поръчвам, но се лутам и гледам да нацеля нещо добро. От къде четете ревюта? Hug

# 447
  • Мнения: 18
От вчера намерих темата и много се зарибих. От всички мнения обаче не мога да се ориентирам - като за начало с кой продукт да започна, кой е топ на корейската козметика?
За сега поръчах следните, но нищо не ми говорят като цяло:
TonyMoly Aqua Aura Serum 3 Samples
12 Kinds of BB & CC Cream Samples
Missha bb cream perfect cover
Missha pure source cell sheet mask
[NATURE REPUBLIC_Sample] Argan Essential Deep Care Hair Pack Samples
[TONYMOLY_Sample] Tomatox Magic Massage Pack Samples- 10pcs   
[MISSHA_Sample] Time Revolution Aqua Youth Cream Samples
[Holika Holika_GRAND SALE] Baby Silky Foot Mask Sheet   
[SKIN79_GRAND SALE] Super Plus Beblesh Balm Triple Functions GOLD
[Secret Key_Sample] Snow White Milky Lotion Samples - 10pcs   
[IOPE_Sample] Super Vital Cream Bio Excellent Samples - 10pcs   
[MISSHA_Sample] Super Aqua Ultra Waterfull Cream Samples - 10pcs (New)

Поръчвам, но се лутам и гледам да нацеля нещо добро. От къде четете ревюта? Hug

От тези, които си изброила съм ползвала бб крема на Миша, който покрива добре, но цвета на мен лично не ми харесва много, тъй като леко сивее.
Доматеният крем на Тонимоли ми хареса и е добър, особено ако имаш петна от слънце/акне, тъй като има изсветляващ ефект.
За този Super Aqua Ultra Waterfull Cream съм чела добри отзиви и доколкото знам е най-продаваният продукт на Миша за грижа на кожата. Има лека, гелобразна формула, така че става за всякакъв тип кожа.
Само бих те посъветвала от Sheet маските, да не се спираш на Миша, на мен не ми харесаха, имат много силен аромат и самият серум не попива лесно в кожата а остава едно такова лепкаво усещане, което не е много приятно Grinning. От достъпните марки най-добрите са тези на Инисфрий, тях ги препоръчвам на всеки  Wink.
http://www.ebay.com/itm/Innisfree-ITS-REAL-SQUEEZE-MASK-16-Types … %3D1%26rkt%3D1%26

# 448
  • Мнения: 1 163
Благодаря много, че се включи и се занимаваш с мен Simple Smile)
За маските на Миша е късно, но поне са само 3. Другото, което по-късно установих, че май няма да ми е от полза е Snow white milky lotion на сикрет кей - намазваш се и кожата ти побелява Mr. Green , аз определено нямам афинитет към кожа тип снежанка, но го поръчвах по най-висок рейтинг, гледам явно се харесва Rolling Eyes
След като пристигнат и ги изпробвам ще споделя кое как ми е понесло. Иначе най-интересно ми се вижда това: http://cosmetic-love.com/products/beauty-bag-12-kinds-of-bb-cc-cream-samples , ако някой не си е избрал още ББ крем, изглежда добра оферта - 12 тестера на различни марки за 7 долара.

И последен въпрос - направих поръчка от roseroseshop , но не съм писала в коментар, че искам да ми изпратят и мостри. В този случай ще получа ли и ако не, има ли как  да се коригирам и да им пиша да ми изпратят?

Последна редакция: пт, 16 сеп 2016, 18:56 от HKl

# 449
  • Мнения: 2 452
Аз искам да попитам след новите промени с митниците пратките от корея на митница ли ви отиват или още си ходят в пощите.

Иначе на Миша ББ-тата си ги поръчвам от енцо заедно с други неща че не ми се чакат от Корея

Общи условия

Активация на акаунт