Моите гърди след отслабването!

  • 8 163
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Привет, гърдите на тази снимка далеч не са моите. Аз съм момиче на 16 години и в следствие на отслабване преди 2 години от сравнително големи гърди за годините ми намаляха значително. Получих от белите стрии, увиснаха и се засухриха. Чувствам се ужасно  Embarassed Дори майка ми ми каза, че са приличали на гърди на стара жена. От известно време чета в интернет за домашни маски (примерно: Ампула витамин Е, жълтък и още нещо), намазването със свинка мас и т.н все народни лечения, че подобрявали формата и еластичността на кожата, защото като се гледам при мен проблемът сякаш е от това, че кожата ми няма достатъчно еластичност. Притеснявам се от кремове за стягане, защото съм в подрастваща възраст и може да има някой не желан ефект от тях след време или да стегнат проблемната зона временно и с приключването на ползването им да се върне предишната "увисналост" и да има Йо Йо ефект. Питам вас мили дами какво сте използвали и то най-вече се обръщам към жени с подобен проблем, съобразете се с възрастта ми и ако може ми дайте съвет за това как да се боря с проблема и пробвали ли сте такива домашни маски. Знам също, че пилинг, лосиони, и спорт са много добър вариан. Благодаря предварително  Peace

# 1
  • Мнения: 113
Да ти кажа честно ако си се дехидратирала по време на отслабването резултата обикновенно са стрии. Много вода трябва да се пие. Аз имам стрии след кърмене от тези белите и тънките, знам че помага времето и слънчевата светлина. Като се отслабва е хубаво кожата да се маже с мазни кремове за да има повече еластичност. Има обикновенни масажни кремове които не са и много скъпи и вършат добра работа, аз с най-обикновен се мазах докато бях бременна, само гърдите не спасих от стриите, но то си беше заради кърменето, не заради разлика в кг. Успех

# 2
  • Мнения: 178
Трябва да ядеш и може би да качиш малко килограми.

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не искам да те отчайвам, но веднъж постигнат този ефект дава трайно отражение. Гърдите ти никога няма да бъдат вече същите. Стрии и увиснали гърди няма как да се възстановят обратно без хирургична намеса.

# 4
  • Мнения: 6 901
Щом си намерила някакви варианти не пречи да ги пробваш. При мен се получи нещо подобно, а дори не може да се каже, че съм отслабнала драстично, но в един момент гърдите ми изчезнаха. По-малки и увиснали са дори и от преди, когато съм била на същите килограми. Та така, за себе си съм решила, че някой ден най-вероятно ще си сложа импланти. Хубавото в тази ситуация е, че тъй като гърдите ми са били по-големи преди имам достатъчно кожа и тъкан за имплантите и смятам, че поставянето им ще е по-лесно. От друга страна ако има много увисване може да се наложи и повдигане, което не е много хубаво защото остават белези, но моите нямат нужда засега.
За момента можеш да пробваш кремове и други подобни, но честно да ти кажа аз много не вярвам в ефекта им.
По-скоро си намери хубави повдигащи сутиени, които да ти стоят добре и по мярка, правят чудеса Rolling Eyes
А след няколко години ако решиш можеш да мислиш за импланти.

# 5
  • Мнения: 5 892
Според мен ако тръгне да качва няколко кг-ма няма да й се оправи бюста, ами ще стане по-зле. И в мазилата не вярвам. Само хирургична намеса може да ги възтанови, и правилни упражнения могат да помогнат.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 7
Аз кърмя и ми се появиха стрий /от горе са бели а от долу червени/ мажа ги с натурален колаген и мисля че има ефект. А преди това се мажех с мас и невен нито един крем не можа да хидратира кожата ми по добре от маста Simple Smile

# 7
  • Варна
  • Мнения: 301
аз пък си се харвам така - като кърмех напълнях,после свалих,сега съм по-малко кила от преди...  Crazy гърдите ги няма! много си се харесвам така-безцицеста (ше ме извините  Joy )...има си сутиени за тая цел..като искам "си ги слагам",като ми пре4ат на спорта - си ходя със спортни сутиени.
една да се радва,4е няма бюст Wink  Hug   все исках да е по-малък,не 4е беше голям де....но ли4но аз си изгледжам по-слаба без него Wink
не мисля,4е каквито и да е мазила ще те спасят...за съжаление гърдите първи висват,дупарата последна "4ува" от свалянето Wink наблегни на спорта,по-скоро гръдна мускулатура,все ще се стегнат.и добър липиден крем с много колаген  Hug

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Всичко, което ѝ предлагате е добро, но за поддържане на бюста, преди да е станало непоправимо. Ако някой реално каже, че е оправил увиснал бюст, ще е научно откритие. Нито пък стриите ще изчезнат на 100 %. Не заблуждавайте момичето.

# 9
  • Мнения: 548
Според мен ако тръгне да качва няколко кг-ма няма да й се оправи бюста, ами ще стане по-зле. И в мазилата не вярвам. Само хирургична намеса може да ги възтанови, и правилни упражнения могат да помогнат.
Оф, момичето е на 16, кожата й е еластична,  не виждам причина да не се оправят. Не са й увиснали от възрастта, недейте да я пращате на пластичен хирург веднага. Най-вероятно виси кожа, а не самите гърди, така че вероятно напълняването може само да помогне. Но предполагам, че тя няма желание да надебелява. Упражненията също могат да са полезни, както и различните неща за мазане.

# 10
  • Мнения: 5 892
Писала е, че гърдите й са били големи, намалели са много и са увиснали/ те, не кожата/ и се били засухрили/ каквото и да значи това/ ... Как аджеба ще си възвърнат формата? Писах- упражнения могат да помогнат малко, но няма да направят чудеса. Преди съм чела постове на драстичното отслабване и увисването на тялото на момичето и имам представа за какво иде реч...  Peace

# 11
  • Мнения: 548
Няма как да зная, може и да не съм права, но на мен ми се вижда малко вероятно на 16 да не е от кожата. Трябва да са се смалили от Д на А или нещо подобно...

# 12
  • Мнения: 5 892
При увисването на голям бюст има значение дали големината е от съединителна тъкан или мастна тъкан.  И да качва и да сваля, ако са мазнини се обезформя. Ако големият бюст е по природа благодарение на много съединителна тъкан, няма да мръдне.  След като тя е имала много излишни лг-ми предполагам и големия й бюст се е получил в следствие от тях.  Peace

# 13
  • Мнения: 213
При увисването на голям бюст има значение дали големината е от съединителна тъкан или мастна тъкан.  И да качва и да сваля, ако са мазнини се обезформя. Ако големият бюст е по природа благодарение на много съединителна тъкан, няма да мръдне.  След като тя е имала много излишни лг-ми предполагам и големия й бюст се е получил в следствие от тях.  Peace

Дрън-дрън.
Гърди = жлезиста + мастна тъкан (предимно).
Съединителната тъкан участва в изграждането само на поддържащия апарат и няма отношение към размера на гърдите. Няма големи гърди, дължащи се на "много съединителна тъкан". Има големи гърди, дължащи се на натрупване на мастна тъкан като реализиране на генетични заложби и натрупване на мастна тъкан след напълняване.

# 14
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Според мен ако тръгне да качва няколко кг-ма няма да й се оправи бюста, ами ще стане по-зле. И в мазилата не вярвам. Само хирургична намеса може да ги възтанови, и правилни упражнения могат да помогнат.
Оф, момичето е на 16, кожата й е еластична,  не виждам причина да не се оправят.

Ти може да не виждаш, но увиснали гърди, ако ще и на 14 да е няма как да се оправят.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт