АГ клиника Селена гр. Пловдив- 12!

  • 99 392
  • 759
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 275
По точно ме интересува за д-р Топалова при Рискова бременност??Дава ли верните напъствия за изследвания?
При рискова не мога да помогна  Hug

# 16
  • Мнения: 165
По точно ме интересува за д-р Топалова при Рискова бременност??Дава ли верните напъствия за изследвания?

И моята бременност не е била от най-рисковите,но пък имах разни проблеми и тя реагира много адекватно.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен в новата тема!   bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Запис, да ви следя   bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И аз тук. Някой да знае каква ще е темата на лекцията за бъдещи родители другия вторник?!

На сайта на болницата няма ли информация. То изобщо някой вече посещава ли го.....И аз се записвам, защото сестрата на мъжа ми е бременна и да следя какво се случва.

# 20
  • Мнения: X
 Елфита smile3525

въпреки, че няма да раждам повече, продължавам да следя темата с интерес

# 21
  • Мнения: 2 081
Благодаря за новата тема   bouquet

# 22
  • Мнения: 47
Елфита   bouquet за новата тема
Контракциите се чувстват все едно ще ви идва,болка или прерязване на корема.Може да се усеща и горе над пъпа,отстрани на корема,ниско долу.....Корема не винаги става твърд Peace

# 23
  • Мнения: 2 280
Именно хаха Simple Smile как да разбера, че е контракция , като то може всичко да е контракция, може и да не е Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Именно хаха Simple Smile как да разбера, че е контракция , като то може всичко да е контракция, може и да не е Simple Smile

Ще разбереш веднага. И аз така се чудех, но това не е болка, което можеш да сравниш с друга. Щом се чудиш имаш ли или нямаш контракции, значи нямаш.  Laughing

Аз си получавах контракции по време на цялата бременност, коремът ми непрекъснато се втвърдяваше, но истинските контракции веднага ги разбрах. Болката е като много силна колика, но усещането е различно.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за новата тема Hug

За курса за бременни-да,курса е много посещаван и много интересен.Сега на 4.02 започва от начало.Аз няколко пъти писах в старата тема колко ми е полезна информацията и колко са мили всички Hug

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 21:34 от armira

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
armira,къде се провежда курса?Аз мисля да ходя,но от 15 ти март нататък

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Старото крило на 4 етаж,стаятя се намира в дъното на коридора.Всеки вторник от 17.30ч. Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 1 666
За курса - и аз ходих на последните 3 лекции, но изпуснах началните теми и за това ще ги започвам сега с новия курс. Има страшно много бъдещи родители, понякога залата отеснява. Интересно е, щом и мъжът ми идва с мен.  Grinning  На сайта няма инфо за новия курс още.

Общи условия

Активация на акаунт