Домакини 29/ в очакване на пролетта

  • 32 771
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 841
Марче, може ли малко и благородно завид?  Wink

При нас, докато никой не го даваше откриването, сега започва отначало на три канала, урааааа.

# 736
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Лус, уби ме с тая снимка  Joy
Марче, приятно изкарване
Писе, каква почерпка самоо, как да не си сипе едно чавек. Права си за цветята, да знаеш  Hug
Аз откривания и подобни не гледам. Вярно, много красиво, много грондиозно, но някак не ми излиза от главата, че това за пари на вятъра. Айде, не чак на вятъра, но могат да влязат в по-полезна употреба. Ето, вече даже има конкретнипримери.
 ooooh! току що обявиха по ТВ, че тази олимпиада ще 37 милиарда евро. Кота, че прочетоха, какво точно пишех
Контеса, да не са имали предвих студената война на хокейния фронт? Ако е за друго е много тъпо
Смърфи, приятно гледане

# 737
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ойееееееееееее! Имам си пералня!  newsm44
Върти в момента първата врътка, дето е за почивстване.  Heart Eyes Mr. Green Голяма радоста!
Децата даже се разреваха, че не им пуснахме чорапите.  Joy

А пък аз намазах четец за книги, така между другото!  Mr. Green

Много се кефя!
Ще се поозъбим малко идните месеци, ама поне ще ходим чисти и аз ще си чета на спокойствие.  Whistling

Почерпка по случай случая!





# 738
  • Мнения: 1 826
Нощни-Честито,да пере дълго време и да служи безотказно. Laughing Wink
Марчева-завиждам за утре,лек път!!!  bouquet
Контеска-днес имаше над 10 цвята иглики.
Лека вечер!!!

# 739
  • София
  • Мнения: 2 265
Малииии, Нощни! Каква почерпка само!!!!
Да са ти честити придобивките! Да ги ползваш със здраве и да пуснеш чорапите на децата Laughing

# 740
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Нощни, честита придобивка! Да си я ползвате със здраве и дълго време
Отивам да правя нова тема

# 741
  • София
  • Мнения: 2 265
Нощни, честита придобивка! Да си я ползвате със здраве и дълго време
Отивам да правя нова тема

 Hug Hug Hug

Давай!!!


Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 22:58 от luss

# 742
# 743
  • София
  • Мнения: 11 701
Нощни, да си я ползваш със здраве!! Вероятно много ѝ се радваш, че и голяма почерпка си сложила. Хапнах доволно.
Ойееееееееееее! Имам си пералня!  newsm44
Върти в момента първата врътка, дето е за почивстване.  Heart Eyes Mr. Green Голяма радоста!
Децата даже се разреваха, че не им пуснахме чорапите.  Joy

Joy Joy
Какво си правите красавици??
 Писе + Людачка, ами вие сте трудни на пътувания. Нямам проблем и с вас да тръгна, но на вас все нещо ви пречи, ту деца, ту мъже, пък времето ви лошо, студено...ами тръгвам, че нещо ме е хванал съклета и това предложение дойде изведнъж и изобщо не го и мислих.
Мога и следващите почивни дни да пътувам, не ми е проблем, само ми кажете. Там съм.

Общи условия

Активация на акаунт