МНЕНИЯ ЗА КОЛИЧКИ ADBOR ZIPPY, MARSEl, S-line

  • 135 714
  • 555
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Ние до сега не сме имали проблем с гумите, но е определено по - добре помпащи гуми Simple Smile Ние си ги помпахме и на бензиностанция  Laughing

# 16
  • Мнения: 0
Прекрасни колички! Според мен единствената разлика е във външния вид и цената, иначе за качество.. Adbor  са безкомпромисни! Ние имаме S-line и съм влюбена в нея! В началото се смутих,защото на фона на всички други колички ми се струваше големичка.. Но после оцених колко комфортно се чувства бебчо вътре. А и е изключително удобна и маневрена.  Peace Heart Eyes Crazy

# 17
  • Мнения: 42
Здравейте, нашата количка също е ADBOR  модел ARTE 3x3.  Страхотна количка широка и удобна и за мен и за  малкото ми момиченце.Хубав дизайн, големи гуми и най - вече разумна цена.  Радвам се, че изборът ми беше този. Разходките с нея са супер.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Айде и аз към доволните мами на Adbor Simple Smile Ние сме с Marsel и съм страшно доволна и не съжалявам за избора си  Naughty За голямо бебе ти трябва голяма и удобна количка-както бяхме ние  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 0
Нашият избор беше Марсел Лен. Много съм доволна от количката.Широка, висока, с големи гуми, амортисьори ,с които дупките не се усещат, изключително удобна и маневрена. Най- добрият избор на количка с която събираме погледите по улиците Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте ние сме с количка ЗИПИ 3 В 1 и сме много доволни.Много леко се кара гумите са помпещи и кошовете са супер удобни и бебчо си спи спокойно в нея. Hug .Наистина мисля,че сме направили най-добрия избор  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 513
Здравейте, мами. Аз съм от Пловдив и съм бъдеща мама - аз също много харесах количките на ADBOR, но не съм ги виждала на живо, защото смятам че има време. Като гледам общото тегло е към 11 кг. - не идва ли малко тежичко, в смисъл че има и доста по-леки колички, но може би за сметка на гумите и качеството  newsm78
Мои познати дето са си купили скъпи колички над 1000лв, са ми казвали че са им тежки и накрая си купуват лятна за 100ина лв. Та мисълта ми едали ще е удобна и с летния кош и да избегнем купуването на 2ра количка, не само от финансова гледна точка, ами заемат и много място  Thinking

# 22
  • Мнения: 28
Здравейте, мами. Аз съм от Пловдив и съм бъдеща мама - аз също много харесах количките на ADBOR, но не съм ги виждала на живо, защото смятам че има време. Като гледам общото тегло е към 11 кг. - не идва ли малко тежичко, в смисъл че има и доста по-леки колички, но може би за сметка на гумите и качеството  newsm78
Мои познати дето са си купили скъпи колички над 1000лв, са ми казвали че са им тежки и накрая си купуват лятна за 100ина лв. Та мисълта ми едали ще е удобна и с летния кош и да избегнем купуването на 2ра количка, не само от финансова гледна точка, ами заемат и много място  Thinking


Elsi86 и аз не съм и много искам да дойда до Пловдив понеже в нашия град явно няма къде да ги видя , а разбрах, че в Пловдив ги има в някакъм магазин. Ако успееш да отидеш до този магазин Касида мисля , че се казва , моля те кажи ми дали ги имат в наличност.В началото харесах S-line сега обаче Zippy сивото с бяло съм влюбена в него .Виждам, че много от вас имате сте със Zippy .. ох трябва да се ходи май май до Пловдив.

# 23
  • Мнения: 2 513
Здравейте, мами. Аз съм от Пловдив и съм бъдеща мама - аз също много харесах количките на ADBOR, но не съм ги виждала на живо, защото смятам че има време. Като гледам общото тегло е към 11 кг. - не идва ли малко тежичко, в смисъл че има и доста по-леки колички, но може би за сметка на гумите и качеството  newsm78
Мои познати дето са си купили скъпи колички над 1000лв, са ми казвали че са им тежки и накрая си купуват лятна за 100ина лв. Та мисълта ми едали ще е удобна и с летния кош и да избегнем купуването на 2ра количка, не само от финансова гледна точка, ами заемат и много място  Thinking


Elsi86 и аз не съм и много искам да дойда до Пловдив понеже в нашия град явно няма къде да ги видя , а разбрах, че в Пловдив ги има в някакъм магазин. Ако успееш да отидеш до този магазин Касида мисля , че се казва , моля те кажи ми дали ги имат в наличност.В началото харесах S-line сега обаче Zippy сивото с бяло съм влюбена в него .Виждам, че много от вас имате сте със Zippy .. ох трябва да се ходи май май до Пловдив.
Да със сигурност ще ги разгледаме, но може би към май, юни месец, мобе и нови модели да излезнат! В касида знам, че ги има, може да се обадиш или с имейл да питаш, да не се разкарваш излишно, ако бързаш повече от мен Simple Smile

# 24
  • Мнения: 10
Здравейте, мами. Аз съм от Пловдив и съм бъдеща мама - аз също много харесах количките на ADBOR, но не съм ги виждала на живо, защото смятам че има време. Като гледам общото тегло е към 11 кг. - не идва ли малко тежичко, в смисъл че има и доста по-леки колички, но може би за сметка на гумите и качеството  newsm78
Мои познати дето са си купили скъпи колички над 1000лв, са ми казвали че са им тежки и накрая си купуват лятна за 100ина лв. Та мисълта ми едали ще е удобна и с летния кош и да избегнем купуването на 2ра количка, не само от финансова гледна точка, ами заемат и много място  Thinking


Здравей мила мога да ти кажа от личен опит имаме Марсел 3в1 количката въобще не е тежка,според мен трябва да отидеш и да ги погледнеш да направиш сравнение и с други марки,които са предлагани в магазина и да си прецениш.Няма нужда да се купува допълнително втора лятна количка,защото летните им кошове на ADBOR са уникални.Като отидеш в магазина ще ти я сглобят и с трите коша и ще я видиш, аз се влюбих в мига,в който я видях и с трите , на нас ни влезнаха в употреба и зимния и бебешкия кош след месец два минаваме и на летния,хубав,голям,комфортен и бебчо си се чувства сигурен,което е най-важното за мен,а и цените са им найстина нормални не говорим за 1000+ лв. както описваш твои познати.Мисля,че съм направила най-добрият избор,защото качеството е на ниво аз съм в Германия и тук също са доста купувани и търсени,така че не го мисли. newsm74 Ако живи здрави имаме пак второ бебче пак ще се спра на тази марка  Peace

# 25
  • Мнения: 0
Здрaвейте бъдещи и нaстоящи мaми Simple Smile Относно изборa нa количкa и дaли можете дa избегнете купувaнето нa вторa лятнa количкa , според мен нямa смисъл aко искaте по лекa количкa и ще рaждaте пролеттa иьи лятото дa си взимaте комбинирaнa количкa. Вземете си сaмо лятнa с пълно легнaло положение и покривaлa зa крaчетaтa зa есентa и зимaтa( мaкaр че едвa ли ще излезете нa -15 гр. Simple Smile ) през зимaтa ще сa големи вече бебоците и дa сте с комбинирaнa количкa пaк ще трябвa дa сложите летния кош зaщото ще искaт бебчовците дa седят дa гледaт:) ние сме зимно бебе и нямaхме избор и не съжaлявaме зa изборa си нa количкa Зипи сиво и бяло Simple Smile но и лятно бебе дa бяхме пaк лятнa количкa нa Adbor щяхме дa си вземем. Дa ви кaжa честно не е тежкa количкaтa и нaли сaмо я бутaте нaй- много по някое друго стъпaло в блокa дa се дигне но не е проблем Simple Smile Поздрaви дaно съм помогнaлa с изборa :*

# 26
  • Варна
  • Мнения: 433
Търся си количка втора употреба, но запазена от въпросните модели. Най-харесвам засега S-Line. Трябва ми живот и здраве за месец юни, дори ми трябва 2 в 1, столче за  кола си имам. Та ако някой продава, моля да ми пише на лични. Благодаря и приятен ден!

# 27
  • Мнения: 1
И ние сме с S-line,изключително доволна съм!Тъй като това е третото ни дете и 6-тата ни количка,мога да сравня моделите и да оценя предимствата!Коша е висок,което е много удобно за нас,багажника е голям и закрит,което не позволява нещата да се цапат,амортисьорите осигуряват комфортно возене,закопчаването между сенника и покривалото пречат на вятъра,количката е много лека,бута се с 2 пръста!Цената е изключително достъпна,предвид качествата,които притежава!На подобен бебемобил би му подхождала титлата S-класа!
Препоръчвам я на всички мами,за да се чувстват бебоците им като принцове и принцеси! smile3504

# 28
  • Мнения: 3
Мами моля Ви кажете как е с вдигането по тротоарите и неравностите S line защото с нашите улици е по сложно. Например Hauck в магазина ми е трудно да я вдигна, не знам защо така ги правят и не ми е удобна Thinking А понеже виждам, че са полски като Espiro и Baby Design има ли нещо общо с тези марки- като качество, удобство? Благодаря предварително

# 29
  • Мнения: 10
Мами моля Ви кажете как е с вдигането по тротоарите и неравностите S line защото с нашите улици е по сложно. Например Hauck в магазина ми е трудно да я вдигна, не знам защо така ги правят и не ми е удобна Thinking А понеже виждам, че са полски като Espiro и Baby Design има ли нещо общо с тези марки- като качество, удобство? Благодаря предварително
Mari, ако и и вие живеете в кошмарен квартал като нашия определено си за S-line количка или някоя друга Adbor . Издържа по дупки, камъни, пясъци.. Много е стабилна и удобна, не само, че се вдига лесно по тротоара ами и не се усеща. Една мама има Cosatto Giggle еми милата едвам минава по тротоарите . На всичко друго иска да я продава и да взима S-line с летен кош само , че Косатото и е ИЗУМИТЕЛНО тежко, на което сама не можах да повярвам докато не ги сравнихме един ден. И аз гледах Baby Design преди да взема тази. На едни познати на кашона на количката им като я получили пишело Made in China. Не знам колко е истина , ама май само ги внасяли в Полша и после в България. Това съмнение ме отказа от тази марка. На нас на кашона пише made in Poland Europe. Определено няма да съжаляваш !

Общи условия

Активация на акаунт