Хапчета за отслабване

  • 23 151
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 470
Решила съм да пия хапчета,които се надявам поне малко да ми намалят апетита Embarassed.
Спряла съм се на Тримспа,тези с които Анна-Никол отслабна много.Ако някой ги е пил,моля да сподели дали си струват.
 Благодаря!  bouquet

# 1
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нямам информация за Тримспа, но преди около 5 години бях решила да отслабвам с хапчета и си купих някакви (не си спомням името). Такова сърцебиене ми докараха, изпотяваше ми се кожата на главата, трепереха ми ръцете - абе все едно съм злоупотребила с някакъв гаден наркотик. Та оттогава за мен са супер гадост всичките тия и лично аз не бих пробвала нищо такова...

Току-що пуснах да търся името на моите хапчета, поне да бъда по-конкретна в съвета си, но не можах да ги намеря. Сега са "модерни" други марки - и нищо чудно, ако ги свалят от пазара и нови се популяризират. Тези хапчета не са регулирани от FDA, защото не се водят "медикаменти", а "добавки" - като витамини, разбираш ли....
   

# 2
  • Мнения: 1 366
Решила съм да пия хапчета,които се надявам поне малко да ми намалят апетита Embarassed.
Спряла съм се на Тримспа,тези с които Анна-Никол отслабна много.Ако някой ги е пил,моля да сподели дали си струват.
 Благодаря!  bouquet
Rolling Eyes

Да не си посмяла!!! Не прави глупости, моля те. Нямаш представа колко са вредни, колко краткосрочен е ефекта им и колко депресиращо действат. Помисли още 100 пъти преди да ги купиш. Това е начин да "затвориш устата на съвестта", но не и да отслабнеш. Ако искаш да се избавиш от килограми - нарави го сама, а не "прехвърляй отговорността" на хапчетата.

Има много по-добри и здравословни начини. Не се самозалъгвай. Наистина ти казвам, че е по-добре да си щастлив с излишества, отколкото депресиран и слаб.

# 3
  • Мнения: 980
Глупсти на търкалета са теz хапчета. Не говоря zа теzи на Ана_ Никол, а по принцип. Преди време си бях вzела такива, на растителна основа и прочие. Първо, че бяха скъпи, второ ефектът беЩе абсолютно нулев. И това при условие, че и храната намалих и движението увеличих Confused
Кой zнае какъв скъпоплатен диетолог си има гореспоменатата госпожа и колко пари е вzела zа рекламата на въросните хапчета_чудо Naughty
Затова бих посъветвала да си потърсиШ някоя диета, която да пасва на ритъма ти на живот и да не те zатормоzява. Аz сега иzчаквам да видя дали не сме направили бебок тоz месец и ако не сме, мисля да подиетствам малко, че дупето ми е натежало и не се чувствам комфортно в кожата си Blush
Успех

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не се хаб иzобщо Naughty...не гии zнам теzи на Анна_Никол, но  недействат нито едни....поне при мен...zа мен вярното решение е добър дииетолог, който да направи всичкии необходими иzследвания и да състави подходящ хранителен режим съобраzно тях специално zа теб.....това ии ще направя, когато престана да кърмя...успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 375
Не пий хапчета,а си наложи да ядеш салати в каквото количество искаш и месо на скара (пържолки-свински,пилешки,телешки,но не тлъсти),риба.Ще видиш резултатите много бързо.Не прекалявай с плодовете,защото от тях не се отслабва,само зеленчуци.Успех smile3501

# 6
  • Мнения: 3 367
да кажа и аз че това работя..има одобрени само 2 препарата за отслабване-сибутрамин(меридиа) и ксеникал(орлистат)..имат маса страни1ни ефекти и отслабването не е доказано дългосрочно..
ако няма съпътстващи заболявания-депресия,биполярно разстройство,ядене без контрол -най добре е умерна диета и движение ,ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ
ако има друг проблем или такъв се предполага-специализирана помощ му е майката,иначе е безкраино нагоре-надолу с килата..
не на стриктните диети,аткинс и пр чудеса защото те са временна патерица..
Анна

# 7
  • Мнения: 522
Аууу само аз тук ли съм За хапчетата....
Е вски си има право на избор, но аз след третото раждане отслабнах 20 кг. за 6 месеца с КСЕНИКАЛ, опитвах какво ли не - зверски глад, бягане нон стоп, фитнес .....уви за съжаление успях само с хапчетата

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
пила съм ги тези хап4ета. специално си ги поръ4ах , 4е тук ги няма. имат ефект, но и на тях си пише, 4е се правят с диета за намаляване на калориите. аз съм ЗА разумно взимане на подходящите хап4ета, които подпомагат диетата. НЯМА такива, при които да си хапваш здраво и да сваляш. по-рано ги правеха с ефедра и оказваха вреда на сърцето. сега са без и са по-бавни като действие, но не са толкова вредни.
сега съм на диета и взимам такива за засилване на метаболизма, спомагащи диета- Zeni-Loss. питах лекари и ми казаха, 4е не са вредни и не се става зависим. това е . ти си решавай.

# 9
  • Мнения: 1 269
След първото раждане и аз отслабнах доста с Ксеникал.Сега съм доста кила от горе и сериозно се замислям дали да не  ги по4на пак.Ве4е месец съм на диета но резултатът е само 7 кила,а имам да свалям още 10.
Всеки сам си решава кое е наи добро за него

# 10
  • Мнения: 1 366
След първото раждане и аз отслабнах доста с Ксеникал.Сега съм доста кила от горе и сериозно се замислям дали да не  ги по4на пак.Ве4е месец съм на диета но резултатът е само 7 кила,а имам да свалям още 10.
Всеки сам си решава кое е наи добро за него

За месец САМО 7 кила??? newsm78 Не те разбирам! Това е много добър резултат, та да не кажа, че е прекалено бърз. Не мисля, че трябва по-бързо, защото организма трябва да "свикне" с промяната.

# 11
  • Мнения: 1 269
Права си Маика.Резултата е добър но след тези 7 кила не мърдам.А ве4е 2 седмици съм на скарсдеил диетата.Забих на 65 и това е.А имам да свалям още наи -малко 10.

# 12
Готви си зелевата супа, от нея има някаква полза.
Хапчетата ми довлякоха следното- от 58 кг станах 90. Свалях килограми, след това ги качвах+2/3 кг. Накрая почнах да качвам по 1 кг месечно. За 5 години стигнах 90, качих 32 кг.
Ходих на лекар, оказа се нарушена обмяна на веществата в следствие на тези хапчета. Забраниха ми да пия подобни таблетки и ми направиха диета до 2000 калории на ден разнообразна храна. В момента съм 77 кг, за около 1,5 година.
Препоръката на лекарката беше сваляне по 1 кг месечно. Запазих си порасналия бюст и кожата ми се прибра, като остана стегната, но ми останаха стрии по бедрата тук-там от рязкото надебеляване. Добре че съм бяла и не се забелязват (или така си мисля Thinking)
Мога да издиря всички хапчета дето ме доведоха до 90 кг и да ги напиша, но девойката горе ви написа - има само 2 медикамента с много странични действия, не си заслужава риска да пиете и  тях.

# 13
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
по въпроса скоро 4етох, 4е режима на диетите трябва да се сменя. ако си бил на безвъглехидратна трябва да минеш на нискомазнинна, после на друга и така.....
теорията е, 4е тялото подложено на една и съща диета свиква и се приспособява. така спира да гори мазнини.
говоря за диети, не за балансирано хранене.
което се препоръ4ва след достигане на желаното тегло.

# 14
  • Мнения: 1 366
Права си Маика.Резултата е добър но след тези 7 кила не мърдам.А ве4е 2 седмици съм на скарсдеил диетата.Забих на 65 и това е.А имам да свалям още наи -малко 10.

Амо точно заради това си в застой, заради бързото отслабване. Не се тревожи, ще "отприщи", но трябва да постоянстваш. И не се мери през ден, а веднъж на 2-3 седмици. Обещавам ти, че психологическия ефект е чудесен. Да не говорим, че около цикъл не е хубаво да се мериш, защото има задържане на води в организма и изкуствено завищаване не теглото. И като казвам околко, имам предвид поне 3 дни преди и 3 след, така че .....  Wink

Общи условия

Активация на акаунт