Отзиви за доц.Русанка Ковачева и новият метод с ултразвук

  • 8 188
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Моля ако някой е опитал метода с ултразвук при нея да сподели - има ли оплаквания, има ли резултат и т.н.
Първоначалният преглед при нея е 90лв., които никак не са малко, но човек като е отчаян и няма друга алтернатива ще пробва всичко.
Прочетох доста негативни отзиви за доцентката, че била печалбарка, груба, безцеремонна и т.н.
И все пак някой ходил ли е сега в частния и кабинет и пробвал ли е това с ултразвука?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 752
Доцент в коя област е?И какво лекува с този ултразвук?

# 2
  • Мнения: 108
Ами виж в гугъла.
Интересуват ме мнения на хора, които са я посещавали, а не някой да ме пита в коя обаст е доцент!

# 3
  • Мнения: 282
Ами виж в гугъла.
Интересуват ме мнения на хора, които са я посещавали, а не някой да ме пита в коя обаст е доцент!

Е, аз съм я посещавала в частния ѝ кабинет поне десетина пъти и периодично я посещавам там. Така че знам в коя област е доцент. С ултразвук ме е преглеждала - няколко пъти. Ако прави още нещо с ултразвук, освен да го използва като диагностично средство при преглед, то аз не знам какво е то и не мога да отговоря на така силно енигматично зададения ти въпрос.

Иначе за самата доцентка имам ясно оформено мнение, но доколкото разбирам, ти това не питаш, така че да се надяваме, че въпреки тона ти някой ще ти даде полезен за теб отговор.

# 4
  • Мнения: 108
http://www.blitz.bg/article/30494

http://tv7.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%97%D0%B4% … html#.UuzPCRuIrIU

За това питам. И точно затова не си направих труда да пиша подробно, тъй като смятам, че тези, които са я посещавали го знаят това и могат да ми дадат инфо. Иначе щях да пусна тема - Знаете ли за доц.Русанка Ковачева и новият и метод с ултразвук и там надълго и на широко щях да обяснявам.

# 5
  • Мнения: 282
Разбирам. Съжалявам, че не мога да ти помогна, на мен не ми е предлагала така да ми маха възлите.
Новината е съвсем прясна, а в нея пише, че „методът е експериментален и е в процес на изпитания“. Ще си позволя да споделя моето мнение: аз бих изчакала, преди да се юрвам към експериментален метод, стига за моя случай да има и други (по-утвърдени, пък били и те конвенционални) методи.

Дано се намери кой да сподели информация, която да ти е полезна. Успех!  bouquet

# 6
  • Мнения: 108
Надявам се да се включат и такива, които пробват и са пробвали този метод. Дано е успешен и безвреден.

Общи условия

Активация на акаунт