Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 фев. 2006, 13:48 ч.

Снимки на истинско раждане???

• 7 633
  • 92
  •   1
Отговори
Надявам се че можете да ми помогнете-много искам да открия нагледни материали за самото ражданер,със всичките му подробности.Една приятелка случайно попаднала на снимки на раждаща жена,но не помни как ги е намерила.Aко някоя любопитна бъдеща мама,като мен,е намерила нещо по въпроса...

# 1
http://www.birthdiaries.com/diary/63vbirth.htm

Ето тук има, но те предупреждавам, че снимките са доста реални, и на мен лично ми действат много ужасяващо Sick

Предупреждавам - снимките да не се гледат от хора със слаби нерви!!!!

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 15:51 от 4baby

# 2
Предполагам,че си бременна Wink
И на мен,докато бях бременна, ми се искаше да знам,какво ме очаква с всички подробности,но нищо не можах да намеря освен снимки в един немски саит,от които обаче ми стана страшно,просто на снимка е друго.
Тогава мьжьт ми ми пусна едно образователно филмче на Дискавьри,беше го свалил от някьде,много цивилизовано е направено,направо се просьлзих и ми се дощя да раждам вече.
Дават цялата бременност,промените ,които се извьршват в тялото и и в плода и накрая тя си роди в кьщи,като мьжа и помагаше.Маи имаше само една акушерка още.
Тогава разбрах,че не е необходимо да знаеш всички подробности,а да помниш основното-предстои ти да дариш живот на едно малко човече! Wink

# 3
  • Paradise
Олелееее, снимките са брутални ...
Не бих ги нарекла брутални; по-скоро прекалено реални

# 4
  • На погрешната планета
Като бях бременна не исках да слушам за раждане,камо ли да го гледам.Отворих сайта от любопитство и вече съжалявам,че го направих.Това наистина не е за всеки.А присъствието на децата направо ме изуми!

# 5
доста.. натуралистично...

аз явно съм доста задръстена, но това с публиката, особено тази на братчетата не го разбирам ама никак

# 6
Някоя от вас попадала ли е на снимки от секцио?

# 7
Някоя от вас попадала ли е на снимки от секцио?

http://www.birthdiaries.com/diary/cesareanbirths.htm

Това е от сайта, който е дала 4baby.

Чувствителните да не го отварят!

# 8
снимки на секцио имаше в един от последните броеве на сп. "9 месеца" . Иначе си пусни Риалити ТВ и гледай - има една рубрика, дето само това дават  Shocked
Преди време бях гледала точно там и раждане, и липосукция и остраняване на тумори  Sick
Камерата буквално е наврята в ръцете на доктора.  newsm78
Аз имам здрави нерви, но въпреки това изтръпвам при такива гледки.
Дали ще гледате такива неща си е лично ваш избор. Щом момичето се интересува, нека да види. После сама ще си прецени дали е трябвало. Но щом е дръзнала да попита - тя си е преценила.
Аз бях много наплашена за вагиналното раждане преди да забременея. Бях твърдо решена да раждам секцио. Обаче точно такива снимки и реалистичните разкази на раждали (които така ожесточено се оплюват понякога) ме накараха да избера именно нормалното раждане. Каквато и гледка да е, каквато и болка - не нещо, което само на мен да ми се случва. То ако беше толкова лесно и се раждаше с оргазъм - ехеее  Party Ама щом природата ни е сътворила такива - смятам ,че всяка жена трябва да премине по този път.
Понякога такива снимки помагат да се преодолее страха. Когато знаеш какво те оаква и си го видял, какво повече може да те уплаши? Аз лично се чувствам малко по-подготвена, въпреки стряскащия ефект на снимките в първия момент.
И едно нещо реших със сигурност - мъжът ми не бива да вижда това!

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 14:36 от crazybrat

# 9
Ако можеш да изчакаш до м.Март има да гледаш на живо по тв:
      Такъв е живота! Ново реалити шоу по БТВ. 

# 10
4baby,на твое място не бих го направила!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Извиняваи,знам,че си искала да помогнеш,но на мен, макар и родила преди повече от 8 месеца,ми настрьхнаха косите.Снимките сьвсем не са подходящи за бременна жена! Stop
С какво и помагаш,като види толкова кьрвища? #Cussing out
Нали наи-важното е да не се страхува от раждането,защото СТРАХЬТ предизвиква болката.?!
Може и да си предупредила,но момичето тласкано от любопитство,няма да обьрне много внимание на предупреждения!
Ето това винаги ме е дразнило при раждалите жени!

Е, айде сега и ти! 4baby е предупредила, че снимките са реални и не особено приятни!
А за твое сведение тези снимки са пускани и друг път във форума, само трябва някой да пусне търсачката!

# 11
и двете са бая кървави и плашещи ама тия на секциото са ми много страшни брррррррр
всъщност мен лично само тези със секциото са ми страшни и сега след като ги виждам и двата варианта съм много доволна че съм избрала вагиналното раждане

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 14:49 от be4kata

# 12

Ето това винаги ме е дразнило при раждалите жени!
На мен скоро ми предстои да раждам и това, че някоя вече раждала е пуснала нещо подобно хич не ме дразни.Който си знае слабите нерви да не гледа.

# 13
  • София
На мен пък снимките ми бяха интересни.Вие как говорите все едно не сте раждали,не ви е текло кръв и т.н.Ами нали всички сме минали по този път!Спомням си,че аз първия път толкова много исках да знам какво ме очаква,че питах наляво и надясно,затова пък втория път бях къде-къде по-спокойна.А и момичето е предупредило хората със слаби нерви,за какво ги отваряте- после да коментирате какви са страшни-май и любопитството надделява,а? WinkТова са си нещата от живота,а лично мое мнение е,че раждането вкъщи е само още един плюс за майката-сред домашната атмосфера и близките си Peace

# 14
аз имам снимки от моето секцио, но не са толкова кръвожадни. всъщност се умилявам като ги гледам Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт