Отказва да ходи!!!

  • 611
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 812
 Момичета, много съм притеснена, ако на някой се е случвало подобно нещо да пише, моля! Племенника ми е на 1 г. и 1 месец. Преди 2 седмици проходи сам и стабилно и никой не го е насилвал да се учи. Днес сутринта като стана от сън отказа да стъпи на крачетата, а ако се опита да ходи залита и пада и всякаш влачи леко крачетата. Няма температура и когато на го слагаме прав е спокоен и движи крачета. Джипито прати сестра ми на невролог, но още не са го прегледали. Не е падал, няма белези по тялото и крачетата.Моля, ако някой е преживял подобно нещо да пише!

# 1
  • Мнения: 3 537
da e imal skoro vaksina?

# 2
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И аз питам, дали е имал ваксина?
Нека задължително да отидат на невролог.Моя позната имаше подобен проблем с момченцето си, но при тях  беше от предозирана ваксина Sad.

# 3
  • Мнения: 3 537
,има тема за залитане след ваксина в " здравословни проблеми"     прочети я

# 4
  • Мнения: 1 812
  Благодаря, много момичета, но не е имал ваксина. Все пак ще прочета темата. Днес са били на невролог, според него не е неврологичен проблемът. Дал им е направление за вторник за ревматолог, а утре ще му пуснат кръвна картина и урина. Все пак детенце е мъничко по-добре, поне стъпва на крачетата, но още неиска да ходи.

# 5
  • Мнения: 46 484
А проблеми със сливиците?
Преди години като ми вадиха сливиците, лежах с едно момченце с подобни оплаквания и при него проблеми със сливиците бяха дали отражение.
Дано всичко е наред  Peace

# 6
  • Мнения: 6 472
Ради, аз имах такъв проблем с Ина и много се бях притеснила. Продължи окол 1 седмица. Оказа се че е настинала, а при малки деца понякога е свързано с болки в ставите. Усещат дискомфорт като свиват ръчички и краченца и затова отказват много - много да се движат. При него освен ходенето, забелязва ли се нежелание да се движи изобщо? В този период Ина не се кефеше особено и като трябва да си движи ръчичките.

# 7
  • Мнения: 1 812
  Ами, за сливици незная newsm78, но педито като го е прегледала нищо не е казала. Иначе имаше някакви сополки до скоро, но нищо сериозно. Дано, Лулу и при нас да се окаже същото Praynig, защото не е ентусиазиран да се движи много!

# 8
  • Мнения: 574
Може да е само временно и после самичко да се оправи.
Скоро мамите писаха ,че Нурофена предизвиква подобни реакции.

# 9
  • Мнения: 120
Здравей!
Сестра ми  също е имала такъв проблем и се е оказало, че и расте зъбче!!!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 701
На моя приятелка сина и също така отказа да ходи за две седмици!Беше паднало детето и си беше ударило главата,та си мислеха,че е от това.Но е напълно възможно да е и от ваксина,или никнене на нов зъб,както са казали другите!

Общи условия

Активация на акаунт