Обувки Мегияс - естествена кожа

  • 4 845
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Много бих искала да "чуя" мнението ви за обувките от естествена кожа на тази марка.
Харесала съм си два чифта, но не искам да ги купувам преди да знам дали са качествени и дали стягат. Видях една стара тема във форума, но общо взето мненията са обувки от изкуствена кожа.



http://www.megias.bg/bg/ejednevni-obuvki-nisak-tok/6619-damob88- … estvena-koja.html


http://www.megias.bg/bg/ejednevni-obuvki-nisak-tok/4897-damob86- … tetvena-koja.html

# 1
  • Мнения: 242
Имала съм само веднъж обувки на тази марка. Ето тези: http://www.megias.bg/bg/sandali-chehli-visok-tok/3394-windy120.html

Купих си ги на редовна цена за една сватба, на която бях шаферка. Красиви, но не ми бяха много удобни, предполагам заради по-високата извивка. Най-голямото ми разочарование обаче беше, че ми се разлепиха на второто слагане на самата сватба. А дори не се бях развихрила много  Laughing Малко оставаше каишките на пръстите да се разлепят от самата подметка и да си остана боса. И за двете обувки става въпрос.

Не приемай моето мнение обаче като категорично. Може такъв да ми е бил късмета.

# 2
  • Мнения: 817
Благодаря ти за отговора! Май ще се откажа от тази  марка. Гледах в старата тема, че повечето момичета са недоволни. Малко са тези, които казват нещо добро за тези обувки.
Жалко, защото имат много хубави модели, но не си струва щом са некачествени.

# 3
  • Мнения: 21
Отвратителни китайски боклуци, изкуствена, естествена все тая, от естествена кожа ми се разлепиха на третия ден. #Crazy

# 4
  • Мнения: 341
Нормално, за тези цени да не очаквате Пура Лопез Wink

# 5
  • Мнения: 242
Нормално, за тези цени да не очаквате Пура Лопез Wink

 Laughing Е, така е, но пък аз имам едни ботуши за 25в. от едно квартално магазинче, които нося вече втора зима и им няма абсолютно нищичко. Преди това имах други за 125лв., на които ципа им се скъса на първия месец.
Имам още едни китайски боти за 15лв, които купих ей така, защото бяха евтини и изглеждаха добре. Верно, слагала съм ги около десетина пъти, но и те са си здрави.

Никога обаче не ми се беше случвало да сложа обувки, които да ми се разлепят на второто обуване, като първото беше за половинчасово разтъпкване вкъщи Laughing
Такъв ми бил късмета Laughing

# 6
  • Мнения: 341
Аз купувам само евтини обувки и ботуши, китайски. 3 сезона изкарах с ботуши за 15 лв, преди това още 3 - с ботуши от 20 лв. Носила съм ги почти без смяна. Въпреки това не очаквам особено качество и ми е странно някой като каже, че нещо е китайски боклук. Ами да си купи испанска обувка със съответното качество... и цена.

# 7
  • Мнения: 2
Скоро ми разясниха че и испанските и италианските и общо взето всички скъпи също се правят в Китай така че китайското не винаги е калпаво.

# 8
  • Мнения: 761
Вчера, случайно попаднах на магазинче на Окръжна в София посока центъра за обувки. Оказаха се на тази фирма. Пише Български обувки. Влязох да видя, едни чехли, грозни, уж с ортопедична стелка, струваха 45 лв. Подобни на пазара в Борово, италиански- под въпрос- По красива изработка, с наистина ортопедична стелка- 25 лв. Наистина ли тази фирма е българска? Къде се намира?

Общи условия

Активация на акаунт