Кой какво сервира снощи - кой какво ще сготви днес - 3

  • 51 651
  • 416
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 26
Снощи бях на рожден ден и имах удоволствието на мен да ми сервират:) Свинска пържола и салата от краставици (на НВД съм Grinning)
Иначе днес сестра ми се връща от командировка и завъртях ориз с домати и чушки, свинско филе с розмарин, задушено в йенски съд, а за десерт шоколадов сладкиш с боровинки и глазура!
Не питайте как се приготвя такива изкушения без да си оближеш дори лъжицата, с която разбъркваш манджите..  Laughing

# 361
  • Мнения: 4 370
за вечеря една шопска салата с маслини и сирене, както прочетох тука във форума и каквото е останало в хладилника за доизяждане.

# 362
  • Мнения: 4 390
На обяд пилешка супа и лучена яхния с пиле.
За вечеря - за мъжа ми мариновани пилешки гърди на скара, за мен и детето кърначета, салата (печени чушки със сирене, домати и лук). Десерт нямаме. Ще ядем плодове.

# 363
  • Мнения: 5 873
Tази вечер-таратор,лучена яхния със свинско и за десерт...шоколад Mr. Green

# 364
  • Мнения: 953
снощи направих винен кебап,броколите с кашкавал на които се каня от три дни/мммммного вкусно / food002домашните си облизаха пръстите пък аз съм доволна че съм се справила.салата марули.

# 365
  • Мнения: 1 708
Днес - пилешка супа и пиле с картофи задушени в йената,десерт не съм измислила още, може би пандишпаново руло със сладко от смокини! Hug

# 366
  • Мнения: 425
Снощи - кюфтенца с топено сирене(много вкусни станаха) , шопска салата и за десерт руло. Днес сме на гости Simple Smile

# 367
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Днес приготвих спаначените гнезда от сайта на Бон Апети.Стават суперски!За довечера-пилешки бутчета в бира счеснов сос,зелена салатка и картофки,задушени в малко масълце,а после слагам копърче и счукан чесън.Десерт-6 таралежчета-тортичка.

# 368
  • Мнения: 4 370
За закуска спагети , а сега направих картофена салата и една бобена с пипер. Друго може и да няма. Незнам още.

# 369
  • Мнения: 9 106
пиле с ориз и зелена салата

# 370
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Снощи направих мариновано пилешко филе, задушено с микс от зеленчуци - стана добро. Вкъщи го харесаха, като се има предвид, че го правя за първи път. Салата - печен пипер с извара.
Днес отивам при мама - да видим тя с какво ще ме изненада.

# 371
  • Мнения: 953
днес ще правя зелен фасул.салата марули.ще се зеленеем.за десерт сладки. Mr. Green

# 372
  • Мнения: 2 534
Напълних сухи чушки с наденица и ориз , като за първи път не ги пекох във фурната , а ги сварих в тенджера . Или съм била по-гладна , или чущките наистина са по-вкусни , като са сухи , а не от буркан .

# 373
  • Мнения: 1 925
Вчера - пица и салата на вън, днес мишмаш за обед и за вечеря  пържолки с мед и соев сос на фурна, картофено пюре Белла и шопска салатка. Hug

# 374
  • Мнения: 16
За обяд боб от вчера ,за вечеря пиле с картофки и таратор и десерт млечна баница.

Общи условия

Активация на акаунт