Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 фев. 2014, 23:13 ч.

MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

• 347 630
  • 2 582
  •   1
Отговори
# 2 580
  • София
Скрит текст:
Няма ли възможност да се направи версия за Linux?

Дори бих могъл да я направя, ако имам необходимата информация за това.

Автора на програмата е писал защо няма възможност да направи версия за друга операционна система. Ако имате желание Вие да я направите можете да се свържете с него на support@mailbooks.net

Аз не намерих да е написано някъде защо няма възможност за друга операционна система.

Цитат
Въпрос: в перспектива ще има ли възможност да има версия на програмата за работещите под Линукс? Благодаря. Сигурна съм, че и любителите на Мак ще се интересуват от същото.

Цитат
Отговор: за съжаление аз съм Windows-програмист и няма как да напиша код за Линукс. Но ако има Линукс-програмист, който желае да напише подобна програма за Линукс - ще му окажа пълно съдействие.

# 2 581
Скрит текст:
Няма ли възможност да се направи версия за Linux?

Дори бих могъл да я направя, ако имам необходимата информация за това.

Автора на програмата е писал защо няма възможност да направи версия за друга операционна система. Ако имате желание Вие да я направите можете да се свържете с него на support@mailbooks.net

Аз не намерих да е написано някъде защо няма възможност за друга операционна система.

Цитат
Въпрос: в перспектива ще има ли възможност да има версия на програмата за работещите под Линукс? Благодаря. Сигурна съм, че и любителите на Мак ще се интересуват от същото.

Цитат
Отговор: за съжаление аз съм Windows-програмист и няма как да напиша код за Линукс. Но ако има Линукс-програмист, който желае да напише подобна програма за Линукс - ще му окажа пълно съдействие.

Чудесно би било ако може да се получи съдействие.
Писах на support@mailbooks.net преди няколко дена, но никой не ми отговори.
Може би причината са празниците, дано е така.

# 2 582
Здравейте, не мога да си вляза в акаунта - изписва ми, че данните от регистъра на Уиндоус и базата данни на Мейлбукс се различават. Давам "продължи"/то всъщност само това може да се направи/, излиза ми прозорец за потребителски акаунт. Пробвах да дам "запис", пробвах и с нови данни, изписва ми, че не могат да се редактират данните на потребителския акаунт.Идеи какво да направя?

Аз имам същия проблем. Как да се справя с него и да ползвам mailbooks?

Общи условия

Активация на акаунт