Количка - Cangaroo Cruiser или Chicco Pick up

  • 2 479
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 977
Бихте ли ми дали съвет коя от двете колички е по-добра?

Chicco Pick up знам, че вече не се произвежда, но може би някъде има останали бройки...

Ако имате идея за друга количка в същия ценови диапазон /до 300лв./ може също да ми препоръчате.

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 153
С 2 ръце гласувам за ЧИко пик-ъп! Моята количка е такава и след като имах триколка и още една си купих Чикото и е просто фантастична количка! Сега я сменям с някоя тип чадър, защото малчо е голям и едва ли ще стои много в количка лятото, но....
Ако знаех за Пик-ъпа преди да се роди бебето щях да я купя нея направо, без да се хабя с други опити:)

# 2
  • Мнения: 7 640
кангару нямат внос от миналата година, май newsm78

# 3
  • Мнения: 1 045
Аз също съм с Чико пик-ъп и съм страшно доволна  Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз съм за Чикото.В същия ценови диапазон са и Джорданито.Има много хубави модели

# 5
  • Мнения: 346
Chicco  newsm10
Имам СТ 0.1 и съм много доволна. Преди това имах триколка, просто няма база за сравнение

# 6
  • Мнения: 977
Колко върви Chicco СТ 0.1 и какво представлява?

# 7
  • Мнения: 3 153
Колко върви Chicco СТ 0.1 и какво представлява?
600 лв.

# 8
  • Мнения: 179
Chicco PickUp!!!  newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
Chicco Pick Up за мен това е истината!!!С големи колела,широк кош,голям багажник.Като недостатък-единствено дръжката не се обръща!

# 10
  • Мнения: 977
А мен точно колелетата ме притесняват - че са малки и предните не се застопоряват. Дори ми се струват пластмасови, но може аз да греша... На какво мнение сте вие?

# 11
  • София
  • Мнения: 11 692
Коя количка имаш в предвид Chicco или Cangaroo?При Chicco-то се застопоряват точно предните,те са въртящите се и не са пластмсови.Но и на мен ми се струва,че ги няма на пазара.
Когато се роди дъщеря ми пак изчезнаха от пазара и чак когато стана на 1.5 месеца я купихме.Тогава ми обясниха,не че не се произвеждат,а самите производители искали да наложат по-скъпите модели.Не знам до колко е вярно, но този модел е оптималния вариант качество-цена!

# 12
  • Мнения: 3 153
А мен точно колелетата ме притесняват - че са малки и предните не се застопоряват. Дори ми се струват пластмасови, но може аз да греша... На какво мнение сте вие?
Колелата са доста по-практични от гумените, защото количката се движи като перце (незнам от какъв материал са точно), в сравнение с гумените-те правят количката по-неподвижна и гумите могат да се спукат. Говоря от опита ми с подобна триколка. Освен това предните колела се застопоряват, но аз никога не съм го правила, защото не виждам смисъл от това упражнение!

# 13
  • Мнения: 45
за Чикото, аз съм с Чико CT 0.4-много лека и маневрена с всички екстри и става за новородено

# 14
  • Мнения: 69
До колкото знам от известно време този модел на chicco го няма по магазините дори и във фирмените

# 15
  • София
  • Мнения: 558
И аз ползвах Чико Пик Ъп и съм много, много доволна от нея Grinning Преди три дни я гледах в супермаркета за играчки на фирма Комсед. Явно отново има внос.

# 16
  • София
  • Мнения: 293
Ако мислиш да купуваш и кошница защо не помислиш и над този модел - Chicco CT 0.2 Cortina
Струва 490 лв. Като махнеш парите за столчето, количката излиза 310 лв.
В момента в online магазина на Пакостник имат и 5% отстъпка   Mr. Green

# 17
  • Мнения: 977
И аз ползвах Чико Пик Ъп и съм много, много доволна от нея Grinning Преди три дни я гледах в супермаркета за играчки на фирма Комсед. Явно отново има внос.

Вече са ги продали ;-(
Слушам всеки път положителни неща за Чико Пик Ъп-а и все нещо не мога да се реша... Защо ли толкова ме притесняват тези колелца?!...

# 18
  • София
  • Мнения: 11 692
И аз ползвах Чико Пик Ъп и съм много, много доволна от нея Grinning Преди три дни я гледах в супермаркета за играчки на фирма Комсед. Явно отново има внос.

Вече са ги продали ;-(
Слушам всеки път положителни неща за Чико Пик Ъп-а и все нещо не мога да се реша... Защо ли толкова ме притесняват тези колелца?!...
Ползвам Пик Ъп-а вече 6.5 месеца и наистина не съм имала никакви проблеми с колелата!Само ще кажа че и аз като тебе се чудих и накрая като родих я нямаше никъде.Чак след 1.5 месеца се появи.

# 19
  • Мнения: 3 153
Слушам всеки път положителни неща за Чико Пик Ъп-а и все нещо не мога да се реша... Защо ли толкова ме притесняват тези колелца?!...
Ми купи си Cangaroo и ти се решава въпроса!

# 20
  • Мнения: 1 045
Само да кажа че колелата са от специален силикон и не мога да разбера кое точно те притеснява  Rolling Eyes Аз съм минавала през всякакви терени и нищо не им и станало ! Все пак това си е Чико , нищо че е по-евтин модел ... А много добър вариант е и тази Кортина за която са ти писали  Peace  Тя се води на Пик-ъп новия модел .

# 21
  • Мнения: 207
Ние сме с триколка на Cangaroo Cruiser и мога да кажа,че съм изключително доволна. Освен това е една от малкото колички с предно чупещо се колело, което я прави много маневрена. Стабилна е много, макар че е триколка.
Ако трябва пак да избирам бих си взела същата.  Дизайнът и е много хубав (ние сме в синьо-сива гама) и доста често ми се случва бременни майки да ме спират по улицата да ме питат от къде съм я купувала. А пък цената и също е добра. newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз само да кааж че бях точно пред твоята дилема-Точно тези две си бях харесала.Незнам-ако отидеш да пробваш едната как се движи и другата-предполагам ще намериш веднага разликата.Аз така се реших.
Другото което е -cruiser-а е с много тесен кош:)сигурно те блазни това че е триколко-аз бях твърдо решена да е с три колела.,но като изпробвах Чикото:)реших твърдо.Хич не съжалявам
И е много по-маневрена! Peace

# 23
  • Мнения: 421
Ние сме с Чикото от самото раждане, количката е невероятно маневрена и е само 9 кг. Минава през всякакъв терен, а коша за покупки издържа поне 15 кг, ако не и повече. Страшно съм доволна от количката, но и ние вече ще минаваме на лятна тип чадър. Лошото е, че като си имал такава количка ставаш много придирчив към лятната и сега съм в страааааашни дилеми..... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 692
Ние сме с Чикото от самото раждане, количката е невероятно маневрена и е само 9 кг. Минава през всякакъв терен, а коша за покупки издържа поне 15 кг, ако не и повече. Страшно съм доволна от количката, но и ние вече ще минаваме на лятна тип чадър. Лошото е, че като си имал такава количка ставаш много придирчив към лятната и сега съм в страааааашни дилеми..... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
И ние сме с такава,както съм писала по-горе!Аз мислех,че тази количка става до 2 годинки!Кое налага да минеш на летен вариант?Аз мислех с Пик Ъп-а да си изкараме до край!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 694
Бях с Кангароо, псала съм много за нея, няма да пиша пак. Сега сме с Пик ъп, еми нямам ядове.

# 26
  • Мнения: 1 655
Бихте ли ми дали съвет коя от двете колички е по-добра?

Chicco Pick up знам, че вече не се произвежда, но може би някъде има останали бройки...

Ако имате идея за друга количка в същия ценови диапазон /до 300лв./ може също да ми препоръчате.

Благодаря!
az bix ti prepora4ala Hauck stava za novorodeno ima oklo 30 gradusa naklon ama katoo slojish port bebeto i edna pelenka otdolu nishto mu nima trikolka e leka 11kg mislia i s golemi gumi, samo deto drashkata nese obrashta, i e ot 280 do 310 lv,zavisi kade!
uspex

# 27
  • Мнения: 3 457
Някои може ли да ми изпрати снимка на CHICCO PICK-много ми е интересно какво представлява,за6тото скоро 6те ми се наложи да купувам коли4ка.И на кои модел от другите марки отгожаря newsm78

# 28
  • Мнения: 310
И ние сме с Chicco Pick up. Много съм доволна. Направо се родих с нея. В началото използвах една дадена ни количка, но направо ми се убиваше желанието за излизане с нея. С Чикото просто нямаме никакъв проблем. Дори и в големия сняг се предвижвахме безпроблемно. Кошът и е доста по-широк от този на Кенгоруто.

# 29
  • Мнения: 32
Имаме още доста време до термина, но количката я купихме вече. Бях си харесала
Chicco Pick Up, но се оказа, че вече не се внася. Съвсем случайно я видяхме в един магазин срещу басейна Диана и веднага я взехме. Преди около две седмици я видях във фирмения магазин на Чико на гарата.

# 30
  • София
  • Мнения: 3 849
Ние също сме с Chicco pick up и аз съм страшно доволна.Много е лека и изключително маневрнена,с много висока проходимост.Аз си избирах количка като бутам всяка, която ми предложат в магазина.Когато бутнах това Chicco установих,че се управлява много лесно с една ръка.Сега я продавам,защото ни подариха лятна по-компактна и новата все още не съм я ползвала,а беба е на 11 месеца!

Общи условия

Активация на акаунт