Не знам какво става? Търся съвет!

  • 3 902
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Тъкмо се регистрирах защото искам съвет.
Женен съм от някъде година, със жена ми се запознахме преди 3 години, нямаме деца.
От както се запознахме направо си бяха супер нещата. Имахме няколко скандала, но накрая се оправяхме.
Сега проблема е че жена ми постоянно ми се цупи като съм с компанията, а като съм в нас ми мълчи и ме хващат лудите и пак излизам.
Това започна да става 2-3 месеца след сватбата. До преди това бяхмя постоянно заедно, и тъй като тя няма компания ами 2 птриятелки и излизахме с мойте приятели и техните гаджета. Но напоследък тя не искше да излизаме а на мен така ми е живота, че не мога да седя на едно място.
Преди 4 месеца си смених работата и се прибирам в къщи на обяд, ям и за 1 час вече не ме свърта  и ако има добро време излизам с мотора, ако не ходя в едно кафе на един приятел. Нищо толкова не правя, не изневерявам .. Случва се да се прибера по късно и да легна направо защото съм на работа в 5. Но това не значи че не я обичам. А тя само това ме пита, омръзнала ми била и такива.
И днес нали е празник и като се прибере след малко мисля да я накарам да отидем на вечеря само двамата, обаче мисля че няма да иска и ще се скарме.
За съвет ще взема всичко, защото не мога така да живея под стрес.
Малко ми е женски този сайт но понеже тя говори за него тук пиша.

# 1
  • Мнения: 46 508
Съвсем нормално е, когато имате различни представи за живота да има такива сблъсъци.
Искаш да кажеш, че преди това вижданията ви бяха еднакви, а от даден момент изведнъж нещо се е счупило? Помисли както е станало тогава и ще разбереш причината.

# 2
  • Мнения: 0
Абе нищо не се е чупило! Какво да се е случило, какво да съм я обилдил нещо един вид ли ? Не и се карам за нищо, и когато иска нещо го получава.

# 3
  • Мнения: 24
 Не те свърта вкъщи - и на мен не би ми било приятно мъжа ми само да обикаля по заведенията и улиците. Пробвай да излизате двамата тогава като не те свърта. Женени сте от скоро, нямате деца - може жена ти да се замисля за деца и като те вижда как не се прибираш и това да я плаши. Честно, какво очакваш да направи? Да те потупа по рамото ли? Каква е причината да не иска да излиза с твоите приятели вече?

# 4
  • Мнения: 46 508
Ами не знам. Щом казваш, че до един момент всичко е било наред и после са запознали проблемите, значи нещо е станало. Може и да не си разбрал. Говори с нея, кажи й, че няма как да разбереш, ако не ти каже какво иска.

Не те свърта вкъщи - и на мен не би ми било приятно мъжа ми само да обикаля по заведенията и улиците. Пробвай да излизате двамата тогава като не те свърта. Женени сте от скоро, нямате деца - може жена ти да се замисля за деца и като те вижда как не се прибираш и това да я плаши. Честно, какво очакваш да направи? Да те потупа по рамото ли? Каква е причината да не иска да излиза с твоите приятели вече?

Е, ама той пиша, че като си е вкъщи тя мълчи.

# 5
  • Мнения: 0
Тя пъво искаше деца след като се оженим, оженихме се и я питах за дете как е а тя ми каза чакай да видим новата ти работа как ще тръгне и от тогава не е казвала нищо. Аз искам дете. Искам да излизаме заедно, и не ме бърка да си стоя у дома но да правим нещо знам ли. А пък защо не иска да излиза с компанита - защото само едно се говорело а двама си оставиха гаджетата и само на Стоян жена му идва чат пат. Мен не ме бърка ако иска ще излизаме само двамата ама тя не знае къде иска да ходим,аз да измислям а то в тоя град какво да му мисля?

# 6
  • Мнения: 24
Е, ама той пиша, че като си е вкъщи тя мълчи.

То зависи и като си е вкъщи какви ги върши. Да каже авторът.
И аз ще мълча, ако не се прибере мъжа ми 2-3 дена. Какво да му кажа? Да ми разказва къде е обикалял ли? Питала го е дали не й изневерява - значи определено му няма доверие и затова мълчи според мен. Нека си поговорят, но мисля, че трябва да разреди излизанията и да я включи и нея в тях.

# 7
  • Мнения: 0
Ами говоря бе човек. Питам я какво става с теб малко говориш за нас, проблем ли има. Тя казва, че няма какво да ми каже ново .

# 8
  • Мнения: 2 850
Какво значи, че мълчи? Ти пробва ли да я попиташ нещо мъчи ли я вместо да си дигнеш чукалата? Не те нападам, ама ми е странно, че тя изведнъж се променила. Може би няма какво да прави в твоята компания от мъже. Може да има нещо, което я тормози.

# 9
  • Мнения: 0
Ами да каже - това ме тормози Георги. и ще го махна веднага.

# 10
  • Мнения: 311
Излизаш с компании , прибираш се , хващат те лудите и айде пак на вън .
А понякога се прибираш и в късните часове - чудничко
Ти не ставаш за семейство , компаниите винаги ще са по привлекателни за теб
от  дома жена и деца .

# 11
  • Мнения: 46 508
Излизаш с компании , прибираш се , хващат те лудите и айде пак на вън .
А понякога се прибираш и в късните часове - чудничко
Ти не ставаш за семейство , компаниите винаги ще са по привлекателни за теб
от  дома жена и деца .

По принцип съм съгласна, но в този случай той казва, че тя не иска да е с него. Какво да направи? Да седи насила ли? Тя не ще да каже какъв е проблема, той какво да направи, все пак двустранни трябва да са усилията...
Като си нон стоп начумерен и не щеш да обелиш и дума, много ясно, че няма да иска никой да седи до теб.

# 12
  • Мнения: 0
Абе не е така. Се едно съм по живота, аз не пия и не пуша. Ако ми каже стой стоя си у нас, помагам и да чисти и да простира и пробвам да готвя.

# 13
  • Мнения: 0
И я питам да не има някой мъж на работа там ли къде ли да ти мъти главата. Не няма никой спокойно ми казва.

# 14
  • Мнения: 2 850
Излизаш с компании , прибираш се , хващат те лудите и айде пак на вън .
А понякога се прибираш и в късните часове - чудничко
Ти не ставаш за семейство , компаниите винаги ще са по привлекателни за теб
от  дома жена и деца .
Е, сега, малко е крайно.
Жена му все пак е знаела какъв е начинът му на живот. Дано само не е очаквала магическата пръчка на промяната. Щото, ако е така, разбирам защо мълчи.
Изчакай да се прибере, помоли я да излезете някъде двамата за празника, купи й нещо - каквото там харесва, но ако откаже, не бързай да палиш мотора. Оставаш с нея и си правите празнична вечеря вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт