Баба Марта бързала на всички от ИБ мартенички вързала

  • 16 969
  • 469
  •   1
Отговори
# 45
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856

Честита дъщеричка на Феффи Малили какво стана първа в списъка съм вече  Heart Eyes
Все си мислих ,че няма да износя и да се видя първа та затова сега ще редактирам темата  Mr. Green
Цвете, Сандре как така ви липсва толква бременността , не ви ли е по леко и все пак вече не се пазите да не се разболеете и да навредите на човечето и толкова още плюсове има , а и секс скоро ще правите както преди и пак може да забременеете  Crazy
 Искам да се стегнете и да се радвате на това което имате , не да тъжите .

# 46
  • Мнения: 2 229
Аз не съм разбрала, че има нова темичка.

Сега ще ви прочета. Иначе при мен едно и също, гаденето продължава и главоболие имам от няколко дни. Днес ми излязоха резултатите от микробиологията и цитонамазката. По телефона ми казаха, че са добре. В сряда ми излизат и тези от хеи. На 25 ще ги нося на док и ще питам за ФМ и БХС.

# 47
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Честита дъщеричка на мама Фефи.Да е жива и здрава и много да ги радва.
Виви,ама как няма да разбереш че има нова темичка.
Дани,стискаме палци до сряда и дано всичко е ОК.
Сандре,малчо ми е вече голям мъж и издържа,ама явно мама е загубила тренинг.Два дена след това реанимирах и днеска на обяд се предадох и полегнах с него да го преспивам и познай кой кого е приспал.

# 48
  • Мнения: 1 820
Чери,да моята дъщеричка също е на 28ми март 2007 ,сега се загледах като каза,че и твоето момче е тогава  Laughing

Честита дъщеричка на мама Феффи!Да  е жива и здрава,да има щастливо и безгрижно детство!!!

# 49
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Добър ден!
Хей,къде сте всички днес.Май като видим хубавото време и сме навънка и няма време за форума си мисля.

# 50
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Минах аз доктора и имам дата вече за секцио Simple Smile ох не ми остана , много се вълнувам . Сега последните седмици ще минат най бавно .
Чевенокоске я кажи в колко часа си родила да видим кой е по голям Simple Smile аз родих в 14.07мин. на обяд

# 51
  • Мнения: 517
Чери представям си колко си развълнувана когато знаеш кога ще се гушкате с бебчо,стискам ти палци всичко да е наред  Hug

# 52
  • Мнения: 2 965
Чери, стискам палци за секциото, всичко да мине наред!  Hug

# 53
  • Мнения: 2 229
Чери, вече и дата си имаш. Всичко да е наред  Hug

# 54
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Чериии, предполагам вълнението е голямо. Предстои ти нещо толкова велико и прекрасно  Hug Емоция, която не може да се сравни с нищо друго  Hug

# 55
  • Мнения: 11 475
Чери, честита ти дата, много щастие да ти донесе  Hug
А пък аз днес как се излупках в банятаааа   ooooh! Подхлъзнах се докато се къпех и докато се усетя, се стоварих с цялата си мощ на плочките, поне не беше по корем, а се приземих на лявата буза на дупето... не ме заболя, повече се уплаших да не съм направила нещо на бебето. Сега следя за болки или странни течения, но няма нищо, даже преди малко се разрита Бам Бам, та малко се успокоих. Явно доста ми е изместен вече центъра на тежестта.

# 56
  • Северозапада
  • Мнения: 5 467
Моме, майка ми се е излупнала в 9-ти месец с мен и после преносила с 2 седмици  Mr. Green Дано и при теб се размине само с уплахата и притесненията

# 57
  • Мнения: 517
Аууууу Моме внимавай,не е шега работа дано нищо ти няма  Hug

# 58
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Моме в тези седмици все още има много място в корема и не е опасно като паднеш за бебо . Весе пак се пази повече и в банята само с джапанки и внимателно . Аз като става през ноща св подпирам с двете ръце защото тоалетната е на 1 етаж пък спалните на 2 и е много кофти защото най редовно залитам .
И да ви кажа много ми е развълнувано да Simple Smile с Алекс знаех само 2 дни по рано защото беше след като преносих решено че ще е секцио .
Сега ще тръпна доста дни в очакване

# 59
  • NE
  • Мнения: 10 999
Чери Честита датичка. Hug С пожелание за леко раждане и бързо възстановяване.
При мен това вълнуващо чувство траеше няколко часа, но е невероятно. Hug
Скрит текст:
А за депресията го отдавам на това, че бременността ми беше много лека и приятна, а към коремчето изпитвах особени вълнения. Сега се радвам на своето чудо и немога да се начудя как може да можем да създадем такова съвършенство.
Моме Радвам се че не си се ударила лошо. Hug Уплахата не е малка. Hug Щом има бам-бам всичко е наред. Hug Мен постоянно ме беше страх да не стане така и в банята влизах на малки стъпки.

Общи условия

Активация на акаунт