Бял списък на хотели в страната - Тема 3

  • 343 864
  • 851
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 67
Я да пусна позитив в тая тема:)
Къща за гости Елора, Чифлика, Троянско.

Мнооого добре! И преди години ми хареса там, сега е още по-уютно. Не е много евтино -70лв. голямата стая, но в нея се събираме двама възрастни с две детски кошарки без никакво притеснение. Чиста, голяма, спретната баня, малка удобна тераска. Басейна е топъл, и закрит през студените месеци, около него има обща кухня и масички. Спокойно си правиш бербекюнцето там, без да страдаш от липсата на ресторант. Препоръчвам, пак ще се ходи Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 245
Antri  Моля да кажеш, че от сайта им не се ориентирам басейна с мин. вода ли е?

# 3
  • Мнения: 67
Малко басейнче с топла минерална вода  Peace

# 4
  • Мнения: 1
Аз пак да питам за х-л "България", Велинград, че в предната тема не ме отрази никой Laughing

# 5
  • Мнения: 17 904
Аз пък търся "бял" хотел в Цигов Чарк, но задължително с басейн   Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 864
Хоп и аз тук.
 Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 5 548
Благодаря за новата тема!   bouquet

И за да не е само запис - в Цигов чарк - хотела на Булстрад не е лош и има басейн. На мен ми харесва там и хотел Етерно (но той е без басейн).  Peace

# 8
  • Мнения: 1 110
Благодаря  bouquet Много полезна за мен тема Grinning

# 9
  • Мнения: 30
Нека дам мнението си за Интерхотел Велико Търново! Не се лъжете по тези уж 4*!  Стаята ни не беше нищо особено! След като с мъжа ми порелаксирахме, решихме да се разходим и добре, че си направихме една по-ранна вечеря, защото когато се прибрахме в хотела беше мрак и тишина. Ток нямаше в целия хотел! Бил изгорял трансформатора! Поседяхме около половин час във фоайето и решихме да си вземем по един душ. Добре, че поне имаше топла вода. Казвам топла, защото и водата не беше повече от това, просто не беше студена. И така в продължение на 5-6 часа персонала все ни обясняваше как всеки момент енергото ще отстрани проблема! Когато с мъжа ми решихме да излезем на рецепцията ни казаха, че могат да ни настанят в друг хотел, но понеже не знаехме на какво ще се натъкнем пък там, решихме да слезем в механата където трябваше да бъде нашата т.нар.празнична вечеря! Естествено нямаше нищо празнично в нея. Тъмно като в рог, трябваше да си светя с телефона, за да виждам какво ям. А менюто - под всякаква критика! Пуснаха тока чак в 23:30! Компенсацията ни накрая беше посещение на музея на восъчните фигури, но понеже нямаше къде да паркираме не отидохме! Включената закуска беше с голямо разнообразие, но всичко беше евтино. Млякото беше разредено с вода, машината на минералната вода се развали и започна да тече на всякъде, да не говорим, че не беше мин.вода!  Добре, че не взехме и 5-месечното ни бебе с нас и добре, че с мъжа ми съумяхме да си прекараме добре заедно, въпреки отвратителния хотел!

# 10
  • Мнения: 1 289
vikkks , а защо в белия списък? По прочетеното си мисля,че е за черния списък на хотели.

# 11
  • Мнения: 0
Абе- хора, не четете ли каква е темата. Тук ли му е мястото на този коментар. Пишете другаде. Човек не може да намери добър хотел от такива като вас. Ужас.
Нека дам мнението си за Интерхотел Велико Търново! Не се лъжете по тези уж 4*!  Стаята ни не беше нищо особено! След като с мъжа ми порелаксирахме, решихме да се разходим и добре, че си направихме една по-ранна вечеря, защото когато се прибрахме в хотела беше мрак и тишина. Ток нямаше в целия хотел! Бил изгорял трансформатора! Поседяхме около половин час във фоайето и решихме да си вземем по един душ. Добре, че поне имаше топла вода. Казвам топла, защото и водата не беше повече от това, просто не беше студена. И така в продължение на 5-6 часа персонала все ни обясняваше как всеки момент енергото ще отстрани проблема! Когато с мъжа ми решихме да излезем на рецепцията ни казаха, че могат да ни настанят в друг хотел, но понеже не знаехме на какво ще се натъкнем пък там, решихме да слезем в механата където трябваше да бъде нашата т.нар.празнична вечеря! Естествено нямаше нищо празнично в нея. Тъмно като в рог, трябваше да си светя с телефона, за да виждам какво ям. А менюто - под всякаква критика! Пуснаха тока чак в 23:30! Компенсацията ни накрая беше посещение на музея на восъчните фигури, но понеже нямаше къде да паркираме не отидохме! Включената закуска беше с голямо разнообразие, но всичко беше евтино. Млякото беше разредено с вода, машината на минералната вода се развали и започна да тече на всякъде, да не говорим, че не беше мин.вода!  Добре, че не взехме и 5-месечното ни бебе с нас и добре, че с мъжа ми съумяхме да си прекараме добре заедно, въпреки отвратителния хотел!

# 12
  • Мнения: 30
Ако обичате само недейте с грубия тон! Не пиша по цял ден във форумите, за да знам че има и друга тема, но за т.нар.черни хотели! В предната тема писах, че ще си дам мнението след като посетим Интерхотела - това и правя! Моля ви, бъдете малко по-толерантни, защото не знаете какъв човек седи отсреща! Изразих мнението си и съжалявам, че съм писала тук! Защо си губите времето с разни нервни писания на коментари! Можете да ми кажете и по по-нормален и толерантен език! Нека не лъдем такива злобари, става ли?
 Всичко добро ви желая!!! Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 фев 2014, 22:19 от vikkks

# 13
  • Мнения: 11 552
 vikkks9 - съжалявам, че така сте изкарали.
Следващият път, не само вие, а и пътуващите към Търново- посетете хотел Аквая. Само да не се сметне за реклама. Съотношение цена- качество е Peace.
Това беше вместо запис.

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Отзиви от хотел Хисар в Хисаря Simple Smile
Слагам го тук, защото като цяло впечатленията ми са много добри и си прекарахме чудно, въпреки 1-2 малоумщини, които няма да спестя, за да съм коректна Peace
Хотелът е стар, от соц време, но много добре реновиран. Несравнимо по-добре от Аугуста, където си спомням направо си беше мръсничко. Тук ползвахме студио в обикновеното крило, не делукса. Беше чисто и просторно. Нещо като две двойни стаи без стена помежду си. В едната част грамадна спалня, баня, вграден гардероб, в другата - холна гарнитура с разтегателен диван за двама души, маса, тв, още една тоалетна. Хавлиите и халатите бяха читави, имаше и детски. Много хубава козметика в банята, всико беше на карловката фирма с розите и миришеше страхотно Peace
Басейни - всякакви и за всякакъв вкус. Външен - голям, на три нива. Гореща част, около 40 градуса, ставаше за ползване и сега, вкл. и от децата. Средна част - също топличка, ставаше за плуване,може би около 30-32 градуса. Най-ниската част явно е само за лятото, сега не сме я пробвали. Вътре - превъзходен плувен басейн с коридори, около 28 градуса. До него горещо джакузи за 8-10 души и детско басейнче с пързалка от надуваемите за най-малките. Отделно, в релакс центъра имаше малък топъл басейн за почивка, идеален. Арома парна баня с идеална температура и сауна. Лежанки - обкновени, за съжаление, не от отопляемите.
Забавления - много добре. Детски кът - не го видях лично, но мъж ми каза, че бил много хубав за малки дечица, чист, приветив, с нови играчки и катерушки. В двора също има детска площадка. Има тенис на маса, май няколко компютъра също мернах във фоайето. Приятни лоби бар и фоайе. Изключително добра конферента зала.
Ресторанти два, на партер и панорамен. Ползвахме партерния. Закуската е обилна и разнообразна, нямам оплаквания, кафето е от машина и е хубаво. Менюто за обяд и вечеря обаче не е много балансирано и ми се видя твърде скъпо. Примерно, имаше морски деликатеси някакви, но не видях супи. Салати 8-10 лева. Основните от 20 нагоре Confused Пици и паста нямаше. Трудничко избрахме храна за децата. Това е и най-големият минус на хотела, според мен трябва да поработят в посока изхранване.
Две неща мога да отбележа като минуси. Едния ден в 3 следобед, ние си почивахме, някой се разпробива с бормашина ooooh! Децата вече бяха заспали и го обърнахме на майтап, че го правят, за да се почувстваме у дома си максимално Laughing Но майтапът настрана - не може в хотел 4 звезди да ти бръмчат с бормашина в 3 следобед, незвисимо дали спиш или не.Ако исках шум, щях да си седя вкъщи.
И второто - категорично ни отказаха късен чекаут. Предоставяли го само през седмицата. Аз малко се усъмних този грамаден хотел да се пръска по шевоветеи да няма ни една свободна стая, но те въобще не провериха, нямали такава политика за уикендите и толкова.
Като цяло - много добър хотел Peace Бих отишла отново без колебания.

Общи условия

Активация на акаунт