Бял списък на хотели в страната - Тема 3

  • 344 084
  • 851
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 646
И за нас Орфей е предпочитан хотел. Доволни сме от храната, за всеки вкус се намира по нещо, обстановката в хотела е много приятна-просторно, хубави и големи стаи. Басейнът поне според мен си е студен, но аз и нямах други очаквания. Детето се къпа, аз посетих сауната и парната баня, които стават.

# 511
  • Мнения: 1 292
sisitons , наистина хотела ни харесва. Но ние не сме и кой знае колко претенциозни , но все пак държа да е чисто, храната да е вкусна, да има забавления за децата, а това всичкото хотел Орфей го предлага и ние сме доволни. Бяхме с включена закуска и вечеря. Няма много богат асортимент, но пък всичко, което ядохме беше вкусно. Ползвахме апартамент и нямам никакви забележки. Аз басейни не ползвам, но децата където и да има басейн все са доволни.

# 512
  • Мнения: 408
Хотел Орфей в Пампорово е любим на нашето семейство. Имат анимация за деца, вътре зала за игри , а и от вън също има забавления за деца. В момента имат хубава оферта и с походи.



   Благодаря. Бихте ли дали линк към офертата?


         Благодаря за предложения хотел. 

        Открих тази оферта, направих резервация и дано се хареса на децата.

        https://vipoferta.bg/pochivka-planina-pamporovo-orphey-11623.html
 
   

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 09:29 от baba-mp3

# 513
  • Мнения: 279
"Голдън Дюнс" - между Приморско и Китен.

Апарт-хотелът е съседен на Престиж Сити 2.

Комфортни апартаменти. Много хубава гледка - особено от по-високите етажи (3, 4, 5).

Любим плаж - страхотен - на 3-4 минути през дюните.

Препоръчвам.

# 514
  • Русе
  • Мнения: 3 711

Апарт-хотелът е съседен на Престиж Сити 2.

Комфортни апартаменти. Много хубава гледка - особено от по-високите етажи (3, 4, 5).

Любим плаж - страхотен - на 3-4 минути през дюните.

Препоръчвам.[/b]

Това да, но откъм храна и АИ (ако все още с такъв работят), мога да споря. Иначе плажът и апартаментите са страхотни наистина.

# 515
  • Мнения: 279

Апарт-хотелът е съседен на Престиж Сити 2.

Комфортни апартаменти. Много хубава гледка - особено от по-високите етажи (3, 4, 5).

Любим плаж - страхотен - на 3-4 минути през дюните.

Препоръчвам.[/b]



Това да, но откъм храна и АИ (ако все още с такъв работят), мога да споря. Иначе плажът и апартаментите са страхотни наистина.

Хотелът не предлага изхранване. Не става въпрос за Престиж Сити, а за Голдън Дюнс. Наистина сме доволни. Варианти за изхранване наоколо има бол. А и апартаментите са снабдени с кухненски бокс.

Цените са приемливи - варират между 65 - 120 лева за помещение според типа помещение и сезона.

# 516
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ок, извинявам се. Не знам защо разбрах, че е за Престиж.

# 517
  • Мнения: 192
Хотел Магнолия - Паничище, много съм доволен Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 юни 2017, 14:41 от blackunicorn

# 518
  • Мнения: 3 271
Хора препоръчайте приличен хотел в Павел баня и такъв в Обзор, Бяла, Слънчев бряг или нещо в близост да изброените. Аз съм ергенче и предпочитам място, подходящо за ергени а не семеен хотел. Разбира се важно е и да не е много скъп.
За Павел баня хотел Севтополис

# 519
  • BG
  • Мнения: 4 456
Има толкова много теми и за море, и за планина, в които човек може да попита това, които го интересува. Тази е БЯЛ СПИСЪК и си вървеше по предназначение до едно време, беше много полезна тема. Напоследък се превърна в разграден двор, жалко за което.

# 520
  • Мнения: 192
Има толкова много теми и за море, и за планина, в които човек може да попита това, които го интересува. Тази е БЯЛ СПИСЪК и си вървеше по предназначение до едно време, беше много полезна тема. Напоследък се превърна в разграден двор, жалко за което.
Не може да се пита за бял хотел на море и планина ли? Не разбирам....

# 521
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Темата е за хотели, които лично си посетил и според изискванията си - одобрил. Ако  хотелът е разочароващ - пускаш го в Черния списък. За запитвания има отделни теми - за море, по курорти, за планина, за спа-дестинации - там се дават различни мнения и препоръки, не тук.

# 522
  • София
  • Мнения: 791
Джуджева къща Панагюрище. Място с възрожденски дух, чисто, добре поддържано, красиво, едно различно място!
Хотел Релакс Сапарева баня. Малко хсемейно хотелче, с кипри апартаментчета, идеално за нощувки, чистичко.

# 523
  • Мнения: 1 612
Родопски дом-Чепеларе  Peace
Преди два дни се върнахме от там....Много широки и удобни стаи,обилна и вкусна закуска,топъл СПА център,хубава гледка  Hug

# 524
  • Мнения: 19 475
Хотел Магнолия - Паничище, много съм доволен Simple Smile
Може ли малко повече подробности за хотела, че аз минах от там и отвън доста ми хареса, а си търся място за настаняване в Паничище? Как е храната, хигиената, тихо ли е - такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт