Лятна занималня - Младост?

  • 4 770
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Здравейте, имам първокласничка и от сега взех да се замислям какво ще я правя през лятото...  Crazy
Живеем в Младост - знам, че избора е голям, но ми се иска да прочета по-пресни мнения и отзиви, а във форума темите са от преди доста време.
Та така - ако имате лични вЧепетления и препоръки - ще ви бъда безкрайно благодарна!   bouquet

# 1
  • Мнения: 8
Има една занималня в Младост 3, не зная точно адреса, но мога да го разбера. Познавам две майки, много са доволни, най вече за успеха през годината, но са ми разказвали, че работи цяло лято и много ги водели, езда, тенис, имали рисуване, разни джаджи правели, не помня подробности, но беше интересно, чак на мен ми се доиска.Ако се интересуваш ще разбера точния адрес.

# 2
  • Мнения: 2 687
ще следя темата. моля и двете дами по-горе да кажат имената поне на тези, които препоръчват  bouquet

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Има една занималня в Младост 3, не зная точно адреса, но мога да го разбера. Познавам две майки, много са доволни, най вече за успеха през годината, но са ми разказвали, че работи цяло лято и много ги водели, езда, тенис, имали рисуване, разни джаджи правели, не помня подробности, но беше интересно, чак на мен ми се доиска.Ако се интересуваш ще разбера точния адрес.
Това сигурно е "Оксиния". Има в Младост 3 и в Младост 1. Дъщеря ми сега е 4 клас, посещава тази в Младост 1 от преди да тръгне на у-ще. Тогава само лятото, а откакто е ученичка през учебната година. Малко по-скъпа е от останалите занимални в района, но сме доволни. Проблемът ни в момента е, че сега тя и още две деца са най-големите там  Laughing Носят им топла храна. там ходи и на езици. През лятото организират т.нар. Градска джунгла. Водят ги на басейн, езда, еднодневни екскурзии. Ако се плаща за по-дълъг период цената пада, съответно за 1 ден излиза най-скъпо. Ето за лятната занималня http://www.oksinia-bg.com/pages.aspx?id=48

Последна редакция: ср, 02 апр 2014, 16:05 от мама САННЯ

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте мамита. Аз също имам  първокласничка и сега когато се разтърсих има точно 3 занимални в Младост 3 блока до Кауфланд и една до 81 во училище
но не искам да ви казвам за какви цени става въпрос! от 400лв успех ви желая !!1

# 5
  • Мнения: 1 701
Нашата госпожа по занималня работи към една частна езикова занималня - казва се Busi bees и се намира в Младост 2.
Това лято организират лятна занималня, като полудневната е 195 лв. на мес., а целодневната - 300 лв., но не включва храна. Нещо се притесняват да поръчват кетеринг през летните месеци и ще си носим...  Rolling Eyes
Ако успеят да се съберат поне 5 деца, ще има целодневни занимания, така че... ако ви устройва...

# 6
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте мамита. Аз също имам  първокласничка и сега когато се разтърсих има точно 3 занимални в Младост 3 блока до Кауфланд и една до 81 во училище
но не искам да ви казвам за какви цени става въпрос! от 400лв успех ви желая !!1

Не е точно така - цената за месец на Щастливи деца е 280 лева без храната, а Островът на съкровищата още не са обявили, дали в Младост ще има лятна занималня - принципно те също държат ниски цени  Peace

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И в Читалището на Младост 1 има(ше) занималня. Мисля, че се казваше НИЯ.
И в Младост 3 имаше... Мартискул.

# 8
  • Мнения: 448
Миналата година бяхме в Островът на на Цар Борис и бяхме много доволни,записахме се и за тази и разбрах че и в Младост ще има вече. http://www.sakrovishte.com/zanimalmnia

# 9
  • София
  • Мнения: 9 517
Миналата година бяхме в Островът на на Цар Борис и бяхме много доволни,записахме се и за тази и разбрах че и в Младост ще има вече. http://www.sakrovishte.com/zanimalmnia
че е реклама, реклама е, защото никъде не пише, къде ще имат лятна занималня, но ако си близка с тях, поне кажи, в кои от клубовете им ще има занималня, че не мога да намеря такова инфо.

Общи условия

Активация на акаунт