Бременни майчета от Добрич

  • 65 045
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 308
Хайде малко инфо от мен-Утре ще има Отворени врати в АГ отделението в болницата от 13:30.На мен ми беше от полза!
Има ли значение кога ще раждаш. Аз много искам да отида но ще раждам живот и здраве ноември/ декември

# 736
  • NE
  • Мнения: 10 999
За едно бебе се учудих колко малко му трябва в първите дни. Бодита, гащеризончета, памперси, хавлийки, козметика - гел за измиване, сапунче и крем против подсичане и лосион/олио за след баня. Кошарката, матрачето, комплектите са ясни.

# 737
  • Добрич
  • Мнения: 400
Хайде малко инфо от мен-Утре ще има Отворени врати в АГ отделението в болницата от 13:30.На мен ми беше от полза!
Има ли значение кога ще раждаш. Аз много искам да отида но ще раждам живот и здраве ноември/ декември
не няма значение

# 738
  • Мнения: 114
Хайде малко инфо от мен-Утре ще има Отворени врати в АГ отделението в болницата от 13:30.На мен ми беше от полза!
Има ли значение кога ще раждаш. Аз много искам да отида но ще раждам живот и здраве ноември/ декември
не няма значение
А трябва ли да се обадиш някъде, че искаш да посетиш?

# 739
  • Мнения: 1 503
Извинявай, не те разбрах.
Наистина е първо човек и невероятен лекар. Няма човек, който да не е останал доволен от него.


О има ..   

# 740
  • Добрич
  • Мнения: 400
Хайде малко инфо от мен-Утре ще има Отворени врати в АГ отделението в болницата от 13:30.На мен ми беше от полза!
Има ли значение кога ще раждаш. Аз много искам да отида но ще раждам живот и здраве ноември/ декември
не няма значение
А трябва ли да се обадиш някъде, че искаш да посетиш?


Аз се обадих само първият път,когато ходих.Информацията ми е от фейсбука на Училището.БЕЗПЛАТНО Е!!!
088 823 5328 -Това е посочения телефон.Мисля,че е На Гинка Петкова-старша на АГ отделението,но не съм сигурна.Поне миналата година тя се занимаваше с това.Ето инфо: https://www.facebook.com/Uchiliste.za.roditeli.Dobrich/

# 741
  • Мнения: 308
Благодаря за отговора  bouquet

# 742
  • Мнения: 1 831
Някой ще направи ли нова тема ? Peace

# 743
  • Мнения: 1 503
Ако друг не се е хванал мога да направя?   

# 744

Общи условия

Активация на акаунт