Американски, дръзки, красиви, приказни, сияйни, приключенски сериали - Тема 6

  • 73 850
  • 745
  •   1
Отговори
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Сериали на компания

Богати и Жестоки (1973-)


Дързост и Красота (1987-)
Интро: 1 2 3


Далас (1979-)
Интро: 1


"Добрата съпруга"

Сериали на компания


Отчаяни съпруги
Реклама: 1


Дарма § Грег
Интро: 1


Династия
Интро: 1


Малки сладки лъжкини
Интро: 1


Имало едно време

Сериали на компания


Алф
Интро: 1


Триумфът на червилата
Реклама: 1


Лас Вегас

Сериали на компания


Блондинка в книжарницата (2005-2006)  
Интро: 1


Женени с деца


Зловеща семейна история

Сериали на компания

Истинска кръв



Сериали на компания

Мотел Бейтс

Сериали на компания

Банши

Линкове към предишните теми:
Богати и жестоки - Тема 1 Американски романтични, дръзки и красиви, богати и жестоки сериали - Тема 2
Американски дръзки, красиви, сладки, лъжливи, триумфални, богати, жестоки-Тема 3 Американски, дръзки, красиви, сияйни, династични, триумфални - Тема 4 Американски, дръзки, красиви, приказни, сияйни, триумфални - Тема 5

Линк към епизодите на "Завръщане в Рая": http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=+%D0%97%D0%B0%D0 … %B7%D0%BE%D0%BD+2

Линк към епизодите на "Банши": http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=banshee+&c … =1&searchrs=0

Линк към епизодите на "Триумфът на червилата": http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=+%D1%82%D1%80%D0 … 0%BD+1&page=1

Линкове за филмите "Далас: Джей Ар се завръща": http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=393679&hit=1
"Далас: Войната на семейство Юинг": http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=393764&hit=1


Арт-Колажи, лично творчество:


Последна редакция: чт, 20 фев 2014, 22:00 от David_Charvet

# 1
  • Мнения: 35
Мерси,Дейвид.
Щом съм първи реших да започна споделяйки с вас нещо секси - ККЛ 2013. Wink

# 2
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Благодаря за темата. Аз не съм гледала ДиК от две седмици. Фейсбукът ме уведомява за всичко.

# 3
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добре дошли Hug, и аз съм така: ейсбук ми дава инфо кратки клипчета за случващото се  Laughing hahaha

# 4
  • Мнения: 6 159
Дейвид , МНОГО  ти благодаря   bouquet за времето ,което отделяш , за да ни направиш "седянката" Laughing !
На мен  инфото за ДиК  ми е само от тук , но ми е достатъчно , периодично поглеждам и епизодите  , които качват .
ККЛ на  снимките  е  невероятна  - страхотен  ген !

# 5
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Моля, Ели-фен Добре дошла и ти в новата тема Hug
Наистина страхотни снимки на ККЛ  Peace

# 6
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Благодаря за новата тема, Дейвид   bouquet Рик, мерси за снимките, Кели е невероятна  Peace

Вчера гледах 3 мин от ДиК, в които Кейти се жалваше на Ридж, че той и Брук били родени един за друг  Whistling Зачудих  се това коя сватба на Брук е  newsm78 Както и, тя кога се разведе с Ридж, че сега пак е пред олтара с него  Laughing  Чакам Тейлъричка да се върне, та поне заради нея да се прежаля да изгледам цяла серия.

Рик, докъде си с Болницата? Откъде пък сега изкараха Лиз да е влюбена в Ник, доколкото помня тя и Ей Джей имаха връзка последно...Също, кое е детето на Сони и Алексис? Напускането на Робин заради Джейсън е наистина не много добре изпипано, не знам какви са им били отношенията, но да зарежеш мъжа си и детето си и да хукнеш да спасяваш друг човек ми се струва малко пресилено. Нямам търпение да разбера кой е босът или съдружникът на Джулиън.  Peace А Ейва май се натресе на пачи яйца като прие да работи за Сони  ooooh!

# 7
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добре дошла, Роя Hug
Мисля, че това е осмата сватба на Брук и Ридж Peace Wink


Те май така и не дадоха да подписва бракоразодните документи, след като той я заряза заради SMS-ите с Дикън. newsm78 Брук се върна от медения месец, а Ридж го нямаше. Точно тогава Брук разбра за машинациите на Бил в деня на сватбата на Хоуп в Италия Peace, после Кейтито почна да се тръшка, че не ставала за майка и т.н. ...

Последна редакция: чт, 20 фев 2014, 19:32 от David_Charvet

# 8
  • Мнения: 35
Роя,общо-взето съм в час с GH,само последните три серии не съм гледал за сега.Наистина е много тъпо излизането на Робин от сериала,но какво да се прави,дано след време пак се върне,иска ми се и Джейсън също,но едва ли,защото актьорът,който го играеше е подновил договора си с Y&R.Но пък кой знае,след време всичко е възможно.
Сони и Алексис имат дъщеря - Кристина се казва,поствам я по-долу заедно с момчето с което беше обвързана - Трей,не знам дали си го гледала него или след това си започнала да гледаш сериала.
Той пък беше син на Кони,но за съжаление умря след автомобилна катастрофа.А Кристина просто изчезна от сериала малко след това.Последното й участие беше в епизода на 04.03.2013-а.
Елизабет и Никълъс са имали любовна връзка преди години когато тя е била с брат му Лъки Спенсър от когото е синът й.Но на времето не е било сигурно кой от двамата е бащата и май до колкото знам заради това тя се е разделила с една от големите си любови,Лъки.Тук СуперГеорги сигурно по-добре знае,защото го гледа преди мен. Peace В сериите от началото на миналата година Никълъс преди да се обвърже с Брит се бореше за нея,защото я обича,но тя от чувство за вина заради Лъки май,беше решила да е с Ей Джей.Явно чувствата й пак са се върнали сега и нищо чудно да се съберат щом Никълъс научи за лъжата на Брита. Mr. GreenПоствам снимка и на този бивш триъгълник - Елизабет-Лъки-Никълъс.

# 9
  • Мнения: 35
Като изчетох коментарите ви за B&B май само аз все още си го причинявам и гледам всеки епизод по БНТ1. Laughing Бях позагубил интерес защото гледах новите серии,които излизат и за целта спрях.Информирам се какви са новостите от спойлерите и от коментарите ви.
Междувременно докато се рових в нета попаднах на нещо забавно и го споделям с вас.
Би било интересно ако бяха оставили в сериала поне едната близначка. Laughing Поне на мен ми липсва играта на Ейдриън Франц.

# 10
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
На мен много странна ми беше тази близначка на Амбър. Освен това мисля, че вече стана прекалено банален и изтъркан този сюжет за изгубен/на близнак/чка.  Naughty И след време се срещат и хайде разбират, че са близнаци и са живели разделени.... Whistling

Малко инфо за новите епизоди на "ДиК" Hug Гламовеца Лиъм щял да се бори за Хоуп Shocked
Щял да нападне Уайът и да търси отмъщение

Ти да видиш. Сетил се кога да го направи, когато Хоуп е истински щастлива с друг мъж, който я обича, кара я да се смее, да се забавлява, и никога не я е наранявал, бягайки подир друга Naughty
Защо Лиъм не се бореше за Хоуп, когато бяха заедно newsm78, а се оставяше хората да говорят, че двамата не са един за друг, ами мълчеше като пън и се мъкнеше след харпията Стефи  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и само нараняваше Хоуп? Naughty Crossing Arms Whistling ooooh!

Друго много интересно нещо за "ДиК" е, че рейтингът му през февруари 2014-та година е нарастнал с повече от половин милион зрители в сравнение с февруари миналата година!  Crazy Party

Това не важи само за САЩ, но и за Италия, това е положителна тенденция, която продължава повече от месец след месец. Рейтингите не са били толкова високи от 2007 година насам, което показва, че серiалът не е в криза, а е в отлично здраве и е дори се подобрява! Grinning  Peace Peace

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 19:46 от David_Charvet

# 11
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Аз тръпна да разбера дали Hart of Dixie ще получи нов сезон. Напоследък нещо стана монотонен, но очаквам завръщането на Лемън да раздвижи нещата.

# 12
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Рик, много ти благодаря за подробните разяснения и снимките     Grinning    bouquet
Определено Кристина не съм я гледала, нито това момче с нея. Не знаех и, че Лъки (Джонатан Джаксън) е брат на Ник Grinning, както и че има дете с Лиз. Ник определено изглежда много по-добре на снимката, която си постнал, отколкото сега  Simple Smile

Адски ми е странно, че на ДиК му се вдигна рейтинга толкова много при положение, че нищо не се случва в последно време - поне за мен. Нито една сюжетна линия не ми е интересна, дразни ме, че Хоуп я превърнаха в абсолютен лицемер и изобщо това прескачане в семейството не ми е по вкуса изобщо. Новият Ридж ме кефеше в началото, но сега съм на мнение, че нещо не пасва на това което беше Ридж, игран от Рон Мос, просто трябваше да влезе като нов герой. Мернах някъде, че Стефка щяла да се появява отново, май с някакво гадже, но не съм ровила за повече подробности.

Чакам новия епизод на Нашвил другата седмица, но и там го разводниха много яко и се загуби тръпката на 1вия сезон.

# 13
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Новия Ридж сега като се хване с Кейтито въобще пък няма да го харесам. Гледах кратка част от епизода със сватбата му с Брук и Кейти започна да си представя себе си и Ридж като бяха в парка на пикник; Ридж уж ще се жени за Брук, а очите му в сестра й, и Кейти припадна и провали сватбата. И Ридж веднага се втурна към нея и видях снимка във фейсбук на тях двамата в болницата и имаше текст: "Дали Кейти ще разкрие истинските си чувства към Ридж?" Добрата новина обаче е, че Хоуп не се втурна към болницата, за да е до леля си, а остана с Уайът. И в момента във фейсбук обсъждаме идеята за това вместо Брук и Ридж, Хоуп и Уайът да се оженят Crazy Party Heart Eyes


Роя, да, и аз попаднах на новината за Стефка и този новия Анди, за който се търсел подходящ актьор. Интересно, ако това стане, гламовеца Лиъм ще има да се чуди коя връзка да разруши: тази на Хоуп и Уайът, или на бившата си жена... Laughing Crazy #Crazy #Crazy #Crazy ooooh!

Аз съм и на вълна "Малки сладки лъжкини" Peace Wink Останаха ми още два епизода и свършвам трети сезон Crazy

# 14
  • Мнения: 906
Неееееее... Не мога вече... Joy Струва ми се страшно нелепо и самите сценаристи да взимат насериозно материала, който ни поднасят. Joy Поредна напълно излишна сватба на Брук и Ридж, цял епизод прочувствени думи и ревове, а накрая- 'шокър' (сложено в кавички с огрооооомен сарказъм)... А паралелно с това- опита на мистър Бел и екипа му да ни представят Кейти и Ридж като една от онези романтични двойки от някой класически филмов/книжен шедьовър- сред природата, полянките, жаждата за поезия, за красота... Crazy
Не е за вярване, че само преди няколко седмици ме бяха грабнали отново, а сега се опитват да подклаждат интереса на хората с... това. Joy
Но пък рейтингът им е голям. Shocked

Стефи и... Анди? Не се ли казваше така и изнасилвача на Брук? Със сигурност няма да е същия, но подмятам, че явно са решили да използват името отново. Rolling Eyes
Допада ми идеята и Стефи да е продължила с някой друг. Така Лиъм излиза съвсем на сухо- време беше двете му жени да запазят част от достойнството си и да го заменят.

Относно (много по-интересния) GH- Лъки е голямата любов на Елизабет, в това няма никакво съмнение. Започват по много прочувствен начин- нея я изнасилват в парка още докато е тийнейджърка, малко след което Лъки я среща за първи път и й помага да преотдолее травмата. Подкарват голям романс, какъвто според мен е задължителен за двойката на внучката на д-р Харди от епизод 1 и сина на легендарните Люк и Лора... Разбира се, във времето брутално се осапуняват и в днешно време даже вече не са заедно, а тя има три деца от трима различни мъже (едното вече не е живо). Поне и Лъки успя да се намести сред 'татковците' с последното (засега) дете. Mr. Green
Елизабет наистина изглежда много жалка като се отваря на Бритаааааа. Grinning Не че Брит е невинна де, но държанието на Лиз си остава откровено забавно. Joy

Общи условия

Активация на акаунт