Какво ще кажете за обиколниците за креватче?

  • 6 290
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 932
Аз съм си доволна от обиколника, освен, че е много полезен във "въртеливите" периоди на бебко, създава уют и настроение, ако са избрани подходящите цветове.

# 46
  • Мнения: 2 407
Аз имам,но не предпазват много! Иначе са красиви!

# 47
  • Мнения: 8 505
Почти не съм го слагала.Може би за около месец,миналата зима.

# 48
  • Мнения: 9 899
Моят син е толкова бесен , че ако нямаше обиколници , досега да си е счупил главата .

уфффф, същата работа, а е още толкова малък....с бясна скорост се изтласква с крака и си завира главата в пръчките на леглото..... не можем без обиколник.

# 49
  • Мнения: 827
  Ние не сме ползвали изобщо, така и не намерих смисъл да ги слагам. Не съм имала проблеми изобщо. Въпреки, че моят изобщо не е от най-кротките деца. Както си прецениш.  Thinking Ако ще се чувстваш по-спокойна, сложи му.

# 50
  • Мнения: 1 298
Аз също мисля да си купя.Много по-уютно изглежда легалцето с обиколници.И с балдахин също. newsm10

# 51
  • Мнения: 1 708
    Ние също си взехме обиколници още преди Явор да се роди. Но нашето легло е с 3 плътни страници ( табли ) и решетка. Това е от голямо значение, защото на практика може да се върже само големия обиколник отпред на решетката. Другите просто няма за какво да се завържат. Също ползвахме в началото , но от 4 -5 месеца съм ги разкарала. Той полудява като ги види и започва да ги дърпа и развързва. Лично аз , ако сега бях бременна и купувах неща за Явор нямаше да взема обиколник. Лично мое мнение!

# 52
  • Хасково
  • Мнения: 726
и един ден не мога без тях, на детето му е приятно да има картинки около него

# 53
  • Мнения: 2 723
Ние също сме с обиколник, но не толкова за да не се удря в момента, колкото защото се наложи да сложим бебешкото легло на външна стена и сложихме, за да не му е студено. Ама като гледам вече си блъска главата в горната решетка, като се забавлява. Сложили сме обиколници от три страни, едната сме му я оставили да гледа свят Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 472
Rolling EyesКакво ще кажете за обиколниците за креватче? Мойта щерка се върти непрекъснато и понякога си удря главата от решетките на креватчето. Още сме малки , а не ми се мисли като започне да се изправя. Аз искам да взема обиколник, но таткото казва, че няма да вижда какво става "навън"и ще крещи/ние сме много любопитни/. Дайте съвет, за да не купувам излишни неща, защото и без това сме се затрупали с вещи, които сигурно никога няма да използваме.

Обиколника е наистина необходим.Купете си обиколник с 3 страни- така отпред на креватчето ,ще е свободно и детенце ще гледа спокойно.Нашия е такъв.Просто питате за 3-ка обиколник, а не 4 -ка. По-важно е да не се удря детенце, а не да гледа .Ние и без това се изправяме веднага щом се събудим да огледаме каква е обстановката.. Laughing

# 55
  • Мнения: 3 611
На мен ми подариха обиколник и честно да си кажа в началото бях скептично настроена (най-вече защото е червен, а химелът ни е син на звездички и луни). Радвам се, че го запазих, защото много скоро се наложи да го сложа. Бебето се въртеше постоянно и все си удряше главичката в решетките на леглото.
Около 7мия месец го оставях с играчките да си играе в леглото, но вече решетки не се виждаха- всичко беше във възглавници. Както и да е де.
Обиколникът все още го ползваме по предназначение.  Grinning

# 56
  • Мнения: 2 040
И ние все още сме с обиколник, но е от три части и от лицевата страна на креватчето, т.е. на решетката отпред няма ... пък и без това креватчето е залепено за едната стена, ако не за друго, поне я отделя от детето ...
Е, вече стои в креватчето само като спи, но немисля да го свалям още ...

# 57
  • Мнения: 1 440
Леглото на малката е с решетки,та затова отвсякъде е с обиколник.Горе-долу е близо до вратата и така  няма да духа и е по-уютно.
Като подредиш и играчки наоколо съвсем ще е забавно.

# 58
  • Мнения: 2 255
Мисля, че вършат добра работа за по-шавливите в съня хлапета, определно при удар главата не кънти така - както без тях  hahaha
Аз на решетката не съм слагала, за да мога да го виждам, а и той да гледа и да не е като в "затвор"  Joy
Покрай решетката слагам намотана пелена, за да не удря ей тук май се вижда как
А и наистина креватчетата са по-весели и цветни с тях  Wink

# 59
  • Мнения: 7 186
Аз снощи го сложих обиколника най- накрая, защото Алекс вече много се върти и често го заварвам да си провира крачетата през решетките. Много съм доволна, даже ме е яд, че не се сетих по- рано да го сложа. Снощи направо обезумя от радост, много се накефи на картинките и сега само с тях се занимава- гука им, крещи и се върти като луд от щастие. Hug Пък съм и спокойна, че няма да си удари главичката или да си заклещи крачетата.

Общи условия

Активация на акаунт