Термална вода Уриаж или Авен?

  • 7 772
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 334
Авен на мен ми харесва най-много от термалните води.

# 16
  • Мнения: 191
Благодаря, мисля, че реших коя ще взема. Peace Hug
Помисли и върху Ла рош Peace

Да, Ла Рош също ми беше препоръчана, даже повече от Авен, но е по-скъпа и затова гледам малко по-евтин вариант.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 570
Ползвала съм термална вода на Vichy,Avene и La Roche и съм доволна и от трите.

# 18
  • Мнения: 17
Здравейте момичета! Някой може ли да ми каже колко струва термалната вода на Авен? Понеже съм с проблемна кожа /розацея/  Embarassed  бих искала да пробвам.

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 252
От термалните води и аз също най-много харесвам Ла Рош. Пробвала съм ги всички, но на Ла Рош просто най-много ми освежава лицето.

Хубавото е, че има малки опаковки, които са удобни за чантата, струват около пет лева и са хубави за пробва преди да купите голямата от 300 ml например.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 30 142

В Subra е 16,60лв. Често пускат промоция: 2 за 1  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 220
 Току що свърших на Уриаж термалната вода и си купих нова на Авен. За мен Уриаж е класи над Авен. Кожата ми ставаше божествено мека и еластична. Като се напръскам с Авен имам чуството, че е с гола водица. Тя и на всус си е гола водица за разлика от Уриаж, която имаше вкус на соли и минерали. Ама така е, като не обичам да повтарям продуктите и все ламтя за нещо ново.

# 24
  • Мнения: 4
 Уриаж Naughty Ползвам цялата серия за хидратация от 1 г. и съм много доволна от тази марка.

Общи условия

Активация на акаунт