Как ви будят малките разбойници?

  • 1 553
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 609
Събъжда се, изправя се едва, едва с спалния чувал на решетката и вика "Мамооо".Махаме дружно чувала, вземам я при мен /нас-в почивните дни/ и след като си изпие млякото си играем 1/2 - 1 час в леглото, след това ми казва: "Ади така"-хайде отатък, ставаме и се местим в хола.Понякога се случва да я "доприспя" на спалнята и тогава съм мнооого щастлива Flutter.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 109
В последно време най-често ни буди Зорница, която в 7.30 идва да ми съобщи, че й се пишка. Не че не може да отиде сама до тоалетната, но в момента явно така й харесва повече. Simple Smile Иначе в повечето случаи тя и батко й се измъкват безшумно от леглата и отиват в хола да гледат телевизия. Така можем да си позволим да поспим до по-късно в събота и неделя!

# 32
  • Мнения: 2 255
Ако си е в кревата с "МАМММОООО"  Wink
А ако се събуди при мен на спалнята с "БАМ-БАМ" по главата  hahaha, а ако е в по-добро настроение (рядко) ме гушка и целува  Joy

# 33
  • Мнения: 331
напоследък - съблечени, полуголи - по памперси, с репликата "мамо, буй" като ми тикат пижамите си, или със друсане по главата ми. Веднъж замериха баща си с гърне, но той се сети за това чак следобяда - и зразбра защо го боли цял ден главата.  hahaha hahaha Joy Joy

# 34
  • Мнения: 138
Мойто бебенце се буди винаги с усмивка Heart Eyes. Ако на мен много ми се спи и се опитвам да се покрия и да поспа още малко тя започва да ме буди. Първо започва да покашля после започва с нещо като кихане което продължава с викане и ако аз съм много нахална и продължавам да спя  Mr. Green тя се разплаква. Когато най-накрая стана да я взема  и гушна веднага ми подарява най-голямата си и щастлива усмивка!

# 35
  • Мнения: 488
Около 7 - 7,30 се започва "Мамо, ам! Ам! Дай ам!" (кърмим се) и се примъква до мен на леглото, след това започва да ме гали, бърка ми в очите, устата, смее се с глас и после като му писна - "Мамо та!" (Мамо ставай!) и докато не стана не мирясва! После се мята върху баща си и край на съня....

# 36
  • Мнения: 641
Става около 8 - 8.30, оглежда се, усмихва се и с боен вик "паапуу" ми запретва пижамата... след това се гушка до мен и повтаря "Гек, гек" - да пусна "Дарма и Грег".
Накратко: събуждането е много приятно yes!

# 37
  • Мнения: 1 581
По едно време ни будеше с една голяма книга по главата  Crazy
Сега става и започва да си пренася колите от шкафчето в нашето легло, между нас, после ляга, избутва ви в двата края и той по средата си играе  Mr. Green
Ако успеем да устоим на бръмченето и катастрофите, по някое време му писва и "Мамо, обличай Вики, айде айде, айде, ставааааай, вики тръгва вънка, вече светло"  Laughing
Аз като се надигна, почва и татко си  hahaha

Напоследък обаче сме много ранобудни с мъжото  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт