Избор на памперси?!

  • 2 575
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, маичета. Имам дъщеричка на 4 месеца и от скоро срещам голям проблем с памперсите, преди няколко седмици забелязах, че памперсите ни започват да пропускат. Отдавам го на това, че бебка започна да е много активна и да ритка постоянно, а и забелязах, че памперсите ни пропускат от една и съща страна. До скоро ползвахме либеро и зеления памперс, сега последно взех памперс но от "+" серията и резултатът е същия! Моля някой от вас мамчета ако се е сблъсквала с този проблем да сподели с кой памперс бихме увладяли  ситуацията. Благодаря ви предварително. :S

# 1
  • Мнения: 237
При нас имаше такъв проблем ,когато бяха малки и имаше нужда да сменим номера.Иначе за"+" сериите който и да съм питала никой не е останал доволен независимо от марката.може би трябва да пробвате по-големи  Simple Smile Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Има вече подобна тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=683586.630

# 3
  • Мнения: 378
Започнеше ли да пропуска сменях размера с по-голям. Това винаги ставаше точно като направи килограмите за по-големия номер и винаги се придържах към малката цифра в размера.

# 4
  • Мнения: 4
и със следващия номер съм пробвала, няма ефект.... той ние голям.

# 5
  • Мнения: 27 524
В БГ взимам от белите Памперс. Като изключим ужасяващата им миризма, не пропускат  Peace

# 6
  • Мнения: X
и ние имахме същия проблем докато използвахме Памперс бели или зрелени след това минахме на пуфис и съм много доволна. На нас проблема ни с памперс беше че не са уплътнени еднакво от предната и заднта страна. пуфис са еднакви и от двете страни използвам и "+" серията и съм много доволна а щом започне да се намокря покраи коремчето минавам на следващ размер килограмите не са фактор за сменяне на размера за мен аз гледам кога ще се намокри около коремчето  тогава сменям, в момета момченцето ми е около 9 и 600 и използвам 4+ (9-20кг)

# 7
  • Мнения: 13
При нас също се беше случило смених много видове но резултатът беше същия,сега ползвам molfix и съм много доволна ако искаш или и вземи по-голям номер или смени марката.

# 8
  • Мнения: 74
И ние имахме същия проблем с новото Либеро. С каката съм ползвала от стария вариант и бях много доволна. Сега намерих още от стария вариант на Либеро и си ползвам тях без никакъв проблем. Новите им памперси са уголемемни и тънки. Пробвах и на Памперс бял и зелен също нямаще проблем.

# 9
  • Мнения: 4
благодаря на всички отзовали се майчета, ще пробам с пуфис, като малка и бях взела бяха добре, но от молфикс не съм доволна Simple Smile

# 10
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
Бих ти препоръчала да пробваш и Бейбилав, ако не си - може пък те да ви паснат. Аз лично съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 2 850
Аз пък пробвах Бочко и съм доволна. Преди ползвах белите Памперс, но 4ката не ми хареса.

# 12
  • Мнения: 2 237
Аз пробвах всичко де-що има на пазара. Нищо не ми допадна. Или пропуска, или нещо друго...абе така и не можах да открия "нашите" памперси. Докато един ден в отчаянието си не минах през ДМ, където имаше намаление на Бейбилов, купих си. Еми родих се ! Оказа се, че това са нашите ! Страшно съм доволна и от тогава сме на тях  Peace

# 13
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
Аз пробвах всичко де-що има на пазара. Нищо не ми допадна. Или пропуска, или нещо друго...абе така и не можах да открия "нашите" памперси. Докато един ден в отчаянието си не минах през ДМ, където имаше намаление на Бейбилов, купих си. Еми родих се ! Оказа се, че това са нашите ! Страшно съм доволна и от тогава сме на тях  Peace
Съгласна съм! Най-добрите и за нас, и на сравнително добра цена.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4
i na men mi bqha spomenali za babylove no ne s1m gi probvala, no mai ve4e 6te gi probam, ina4e opitahme ot bo4ko no ne s1m dovolna...

_____________
Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 26 фев 2014, 00:33 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт